Як розблокувати Mac за допомогою Apple Watch

як розблокувати mac за допомогою яблучних годинників macos sierra min Apple Ви отримали Apple Watch. У вас є Mac. Чи немає сенсу змушувати їх допомагати одне одному? Один із способів економії часу, який можуть координувати два пристрої, називається Авторозблокування. Він використовує ваш Apple Watch для входу в комп’ютер Mac, подібно до того, як смарт-брелок може автоматично розблокувати двері вашого автомобіля, коли ви перебуваєте в безпосередній близькості. Однак, щоб переконатися, що ваш Watch і Mac найкращі, вам доведеться переглянути свої налаштування та авторизувати цю функцію. Прочитайте далі, щоб дізнатись, як відбувається процес створення пари та вимоги до його налаштування, оскільки ми пояснюємо, як розблокувати ваш Mac за допомогою Apple Watch.

Перевірте вимоги

Функція автоматичного розблокування має деякі системні вимоги, які здебільшого передбачають новіші оновлення операційної системи. З боку розумних годинників вам потрібно буде використовувати WatchOS 3 або пізнішої версії. Якщо ви ніколи раніше не намагалися оновити Apple Watch, зробити це легко. Просто поставте Apple Watch на зарядний пристрій, переконайтеся, що ваш iPhone підключений до надійної мережі Wi-Fi, і поставте телефон і Watch поруч один з одним. Потім перейдіть до програми My Watch і завантажте будь-які доступні оновлення програмного забезпечення.

Вимоги до вашого Mac трохи більш вимогливі. Для використання цієї функції вам потрібна модель середини 2013 року або новіша, тому старі Mac просто не відповідають вимогам. Якщо у вас Mac, який має належні апаратні можливості, він також повинен мати MacOS Sierra 10.12 або пізнішої версії. Ви можете клацнути на бічній панелі сповіщень Mac, щоб поглянути на будь-які видатні оновлення, які ще не застосовані, про всяк випадок.

Налаштування налаштувань

Ваша наступна робота - перевірити свої налаштування та переконатися, що все налаштовано, щоб ваші Apple Watch та Mac могли спілкуватися між собою, навіть коли ваш Mac тільки прокидається. Перевірте і перевірте цей список, перш ніж рухатися далі.

Ваш Bluetooth увімкнено - Це не проблема для Apple Watch, але переконайтеся, що Bluetooth увімкнено на вашому Mac - іноді Bluetooth вимикається, особливо якщо у вас були минулі проблеми з аксесуарами. Ви можете ввімкнути цю функцію всередині Bluetooth розділ Системні налаштування.

Ваш Wi-Fi увімкнено та підключено - Якщо вам потрібно з будь-якої причини налаштувати параметри Wi-Fi на вашому Mac, ви можете зробити це в Мережа розділ Системні налаштування.

У вас увімкнено пароль для вашого Apple Watch - Ми знаємо, що пароль Apple Watch не найпростіший варіант входу, але він необхідний, якщо ви хочете почати використовувати автоматичне розблокування. Щоб увімкнути цю функцію, відкрийте програму Watch на вашому iPhone, торкнітьсяМій годинник унизу та виберітьПарольваріант. Потім натиснітьУвімкніть парольта введіть бажаний код двічі на Apple Watch.

Ви використовуєте двофакторну автентифікацію - Цей трохи хитріший, бо терміни заплутані. Ваш ідентифікатор Apple спочатку використовував "двоетапну перевірку" для безпеки під час входу. Існує також оновлений метод, що називається "двофакторна автентифікація", що звучить як одне і те ж, але насправді це інший процес. Ви можете увімкнути версію «автентифікації», якщо у вас MacOS El Capitan - що не є проблемою, завдяки попереднім вимогам до оновлення - та обліковий запис iCloud, який дозволяє ввімкнути Двофакторна автентифікація в Безпека розділ Меню iCloud. Ви можете знайти свій Меню iCloud в Системні налаштування панелі на вашому Mac. Так, це означає, що вам потрібно використовувати iCloud, щоб використовувати автоматичне розблокування.

Спільний доступ до Інтернету вимкнено - Спільне використання Інтернету - це функція, яка дозволяє вам ділитися Інтернет-з’єднанням з кимось іншим. Ви можете знайти налаштування в Спільний доступ розділСистемні налаштування. Переконайтеся, що коробка поруч Спільний доступ до Інтернету не встановлено, інакше автоматичне розблокування не працюватиме.

Налаштування автоматичного розблокування

Крок 1: Переконайтеся, що ваш Apple Watch і Mac, які ви хочете розблокувати, використовують однаковий ідентифікатор для входу в iCloud. В іншому випадку весь план розпадається на шматки.

Крок 2: Закінчивши, перейдіть до Системні налаштування і виберіть Безпека та конфіденційність.

Автоматичне розблокування

Крок 3: Перша відкрита вкладка повинна бути Загальні, який містить ваші основні налаштування логіна та пароля. Якщо всі ваші оновлення та підключення перевірені, знайдіть варіант нижче традиційних налаштувань пароля, який говорить: Дозвольте Apple Watch розблокувати ваш Mac. Переконайтеся, що цю опцію встановлено, і введіть поточний пароль.

Крок 4: Вимкніть Mac і знову ввімкніть його, коли носите Apple Watch. Якщо все працює належним чином, ваш Apple Watch увійде в систему із повідомленням із повідомленням: Розблокування за допомогою Apple Watch. Іноді, якщо для того, щоб увімкнути цю функцію, вам довелося змінити деякі налаштування свого логіна чи пароля, можливо, вам доведеться ввести свій пароль останній раз. Якщо це трапиться, спробуйте вийти з системи та ввійти знову, щоб побачити, чи не запускається автоматичне розблокування.

Вирішення проблем

Протягом усього цього процесу пам’ятайте, що ваш Apple Watch повинен бути досить близьким до вашого Mac. Зазвичай його носіння вмикає автоматичне розблокування, але спробуйте, тримаючи зап’ястя ближче під час входу, щоб перевірити, чи вирішує це проблеми, з якими ви можете зіткнутися.

Якщо це все ще працює неправильно, поверніться доБезпека та конфіденційність розділ Системні налаштування і переконайтесь, що Вимкнути автоматичний вхід також позначений, опція прямо вгорі, Дозвольте Apple Watch розблокувати ваш Mac. Це слід автоматично вимкнути, коли ви вмикаєте автоматичне розблокування, але якщо з якихось причин цього не відбувається, процес входу може стати безладним, тому варто це перевірити.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found