Як спостерігати за запуском SpaceX 60 супутників Starlink у середу

SpaceX запустить ракету Starlink, що несе десятки супутників, що надають Інтернет, через Falcon 9 компанії, і ви можете дивитись її в прямому ефірі.

Після тижня екстремальної погоди в районі відновлення, компанія спочатку готувалась до запуску вранці в понеділок. Але через сильний вітер верхнього рівня вибух було відкладено. Зараз запуск націлений на середу, 29 січня, о 6:06 ранку за тихоокеанським часом.

Зараз націлюється на середу, 29 січня о 9:06 ранку, 14:06 UTC, на запуск Starlink через погану погоду в районі відновлення

- SpaceX (@SpaceX) 27 січня 2020 р

Спочатку запуск планувався на понеділок, 20 січня, але кілька разів був відсунутий назад. Ми вбудуємо програвач вище, щоб ви могли спостерігати за запуском у середу в прямому ефірі.

Ракета Starlink буде підтримуватися ракетою Falcon 9 від SpaceX і нестиме 60 супутників Starlink. Ракета Falcon 9 (відома як B1051.3), яка буде використана для цієї місії, також попередньо вибухнула з Космічного центру Джона Кеннеді у Флориді та зі стартової панелі SpaceX на західному узбережжі. Раніше на цьому Falcon 9 була розкручена капсула екіпажу Dragon.

SpaceX

SpaceX запустила три серії своїх супутників Starlink на низькоземні орбіти, загальною кількістю близько 120, з травня минулого року. Буквально два тижні тому була випущена партія в кількості 60 штук. Запуск у п’ятницю стане четвертою місією Starlink загалом.

За словами власних даних компанії, супутниковий проект Starlink має на меті "розгорнути найсучаснішу в світі систему широкосмугового Інтернету", щоб забезпечити "швидкий, надійний Інтернет у місцях, де доступ був ненадійним, дорогим або зовсім недоступним". Кілька інших компаній конкурують з SpaceX за надання подібних видів послуг, що забезпечує більш високу швидкість широкосмугового зв’язку по всьому світу.

SpaceX планує запустити партії з 60 супутників кожні два-три тижні протягом наступного року. Згодом загальна кількість супутників SpaceX може сягнути понад 40 000, повідомляє space.com.

Запуск Starlink у середу стане другим запуском за 10 днів для компанії. У неділю, 19 січня, SpaceX провів випробувальний тест на свою капсулу Crew Dragon, мета якої - врешті-решт доставити астронавтів на Міжнародну космічну станцію (МКС). Тест на переривання в польоті (який виявився успішним) був спрямований на те, щоб перевірити здатність космічного корабля доставити астронавтів у безпеку в малоймовірному випадку, коли надзвичайна ситуація трапиться після підняття.

Окрім супутникових місій Starlink, наступний великий запуск SpaceX відбудеться 1 березня, коли ракета Falcon 9 запустить місію космічного корабля Dragon для доставки вантажу на МКС.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found