Як створити голосові команди для домашнього пристрою Echo або Google

У наші дні здається, що у кожного вдома встановлений Google Home або Amazon Echo. Ми розраховуємо на те, що ці пристрої роблять майже все за нас, і найчастіше вони доставляють. Alexa може навчити вас, як бути поціновувачем шампанського, серед іншого, а Google Assistant має власний пакет цифрових хитрощів, включаючи можливість попереднього розігріву духовки. Можна навіть створювати власні команди за допомогою програми IFTTT (If This, Than That).

У нашому посібнику миттєво заграєш на Alexa або Google Assistant.

Ми вже створили аварійний курс для IFTTT, але для власників наших розумних домашніх пристроїв, які не знають про послугу, скажімо, що ця програма дозволяє створювати власні голосові команди для вашого будинку та відлуння. Початок роботи теж простий, і наш посібник допоможе вам негайно гавкати на Alexa або Google Assistant.

Спочатку завантажте програму IFTTT для iOS або Android. Потім вам потрібно буде створити обліковий запис, однак, ви можете зробити це, використовуючи свої облікові записи Google або Facebook, крім своєї електронної адреси.

Завантаживши програму, підключіть Google Home або Echo. Для цього натисніть піктограму пошуку у верхньому правому куті екрана та введіть “Google Assistant” або “Amazon Alexa”. Потім торкніться будь-якого помічника, щоб синхронізувати свій розумний домашній пристрій з IFTTT.

Після підключення пристрою ви побачите безліч «аплетів», які по суті функціонують як тригери або пакетні дії, готові до використання та встановлення. Щоб створити власний, натисніть "Мої аплети" в нижньому правому куті.

Далі торкніться знака додавання у верхньому правому куті та виберіть Google Assistant або Amazon Alexa, щоб створити "тригер", власну фразу, яка запропонує дію. Потім ви перейдете на екран, де ви зможете ввести свою голосову команду, використовуючи малі літери. По закінченні натисніть прапорець у верхньому правому куті.

Тепер частина «це» завершена, вам потрібно вибрати «те», тобто вам потрібно вибрати, для якої служби ви хочете використовувати цю команду. Наприклад, скажімо, що ви хочете встановити тригер, який підказуватиме лампочкам Philips Hue синій імпульс, коли ви вимовите фразу «режим вечірки». Для цього натисніть Цепісля того, як ви заповнили компонент «цей» і шукаєте «Philips Hue», використовуючи поле введення вгорі. Потім налаштуйте потрібну дію та ще раз натисніть на галочку у верхньому правому куті.

Примітка. Вам доведеться входити в кожен окремий обліковий запис для будь-яких служб, які ви ще не налаштували.

Потім додаток покаже ваш активний аплет, який ви вмикаєте та вимикаєте за допомогою збільшеного повзунка посередині екрана. Ви також можете редагувати або видаляти свій Аплет з розділу Мій Аплет, який знаходиться в нижньому правому куті екрану. Щоб налаштувати іншу спеціальну команду, просто повторіть процес!

Девід Коген - постійний співробітник Digital Trends - веде TheUnlockr, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його в Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення