Опитування Reddit тривають. Ось як створити опитування на Reddit

Хот-дог - це бутерброд? Чи виглядає костюм Супермена краще із сундуками чи без них? Reddit сповнений думок, і сьогодні головна сторінка Інтернету відкриває новий спосіб поділитися цими думками: опитування. Новий формат публікації має на меті запропонувати новий спосіб взаємодії без розміщення коментарів.

Опитування - це новий тип публікацій, що дозволяє користувачам задавати запитання, маючи до шести потенційних відповідей. Користувач також встановлює кінцевий термін для закінчення опитування, але опитування не можуть бути відкриті довше одного тижня. Новий тип публікації доступний для всіх спільнот, крім тих, які позначені як лише текстові (наприклад, r / AskReddit).

"Вміст і екосистема спільноти Reddit величезна, тому ми знаємо, що важливо забезпечити різні способи взаємодії людей між собою", - сказав Тайлер Суорц, старший менеджер з продуктів Reddit. «Ми сподіваємось на відкриття опитувань - забезпечити легку точку доступу для нових користувачів, усунувши бар’єр для розміщення публікацій та надавши людям можливість зважуватись та робити свій внесок у свої улюблені спільноти простим голосуванням. Окрім того, користувачі мають можливість коментувати опитування, і ми раді бачити, як відбувається енергійна розмова ".

Новий формат публікації розповсюджується після успішного тестування, включаючи запитання користувачів, хто виграє Super Bowl LIV. Цей пост набрав 9 100 голосів, що, за словами Reddit, приблизно в п’ять разів більше залученості, ніж середній пост у / НФЛ.

Користувачі все ще можуть коментувати опитування Reddit, а також ділитися та зберігати опитування.

Як створити опитування в Reddit

Щоб створити опитування Reddit, у спільноті натисніть опцію “створити публікацію”. На різних вкладках виберіть Опитування. Заповніть заголовок та додайте запитання до текстового поля, а потім заповніть різні відповіді у полях параметрів, використовуючи “додати опцію”, щоб додати більше. Використовуйте спадне вікно тривалості голосування, щоб встановити час, протягом якого опитування залишатиметься відкритим.

Reddit каже, що опитування не можна редагувати після публікації.

Починаючи з сьогодні, опитування активні для всіх спільнот Reddit (за винятком лише текстових спільнот), і будь-який користувач може створити опитування або проголосувати в одному.

Останні повідомлення