Як замінити акумулятор iPhone

Після ганебного скандалу 2017 року багато користувачів Apple зацікавилися знищити гальмування. Хоча ви можете вимкнути регулювання продуктивності, що цілеспрямовано уповільнює роботу пристроїв із застарілими батареями, замінити акумулятор вашого iPhone набагато ефективніше. Отримати професійну заміну акумулятора - це найпростіший вибір, але, можливо, ви захочете заощадити гроші та оновити їх самостійно, якщо будете впевнені в собі.

Цей посібник проведе вас через процес отримання нового акумулятора або через Apple, або самостійно. Ми також допоможемо вам краще зрозуміти, як працюють акумулятори телефону та як регулювання впливає на продуктивність вашого телефону.

Як працюють акумулятори

як замінити акумулятор акумулятора iphone11як замінити акумулятор акумулятора iphone3як замінити акумулятор акумулятора iphone 22як замінити акумулятор акумулятора iphone4

Перш ніж приймати будь-які рішення, ви повинні зрозуміти, що з часом відбувається з акумулятором iPhone. Літій-іонні (літій-іонні) батареї, тип яких використовує iPhone, вважаються витратними матеріалами, оскільки, як відомо, вони з часом погіршуються. Це не питання якості, це просто спосіб їх роботи. Вік акумулятора вимірюється циклами батареї: Один цикл дорівнює розряду батареї до 0% і повній зарядці акумулятора до 100% за один раз. Це може зайняти будь-яку кількість часу, оскільки ви не будете розряджати акумулятор до 0% і створювати резервні копії до 100% кожен день. Для завершення циклу батареї може знадобитися день, два дні або більше.

IPhone має приблизно 500 циклів роботи акумулятора, перш ніж він почне погіршуватись, тобто, якщо у вас є телефон протягом двох і більше років, ви зарядите достатню кількість циклів батареї, щоб знизити рівень заряду акумулятора до 80% від його повної ємності. Коли заряд акумулятора зменшиться, ви виявите, що акумулятор розряджається швидше, і його потрібно заряджати частіше.

Вік заряду акумулятора залежить не тільки від часу, але й від того, як ви користуєтеся телефоном, та впливу, який ваше використання впливає на термін служби акумулятора. Коли батареї погіршуються, це відображається на роботі вашого телефону та здатності телефону отримувати достатню кількість соку, щоб робити те, що ви хочете. У iOS 11 або новішої версії ви можете перевірити загальний термін служби акумулятора під Налаштування> Акумулятор> Стан батареї> Максимальна ємність. Ви також можете перевірити рівень заряду за останні пару днів і навіть відсоток часу, який ви витрачаєте на кожну програму на своєму телефоні. Це допоможе вам вирішити, чи варто інвестувати в новий акумулятор чи ні.

Суперечливе дроселювання

У грудні 2017 року Apple шокувала своїх покупців iPhone, підтвердивши, що навмисно гальмує iPhone після досягнення батареями певного віку. Це тому, що старі батареї можуть спричинити несподіване вимкнення деяких iPhone, а дроселювання дозволяє телефону ефективніше обробляти вихідну потужність цих старих акумуляторів. Це мало сенс, але клієнти були незадоволені - частково через те, що вони не розуміли, чому продуктивність їх телефону, яку багато хто терпів довгий час, була настільки низькою, а частково тому, що сприйнята Apple секретність з цього приводу здавалася оманливою.

Після того, як Apple вирішила справу, вона прагнула відновити стосунки з власниками iPhone, пропонуючи замінні акумулятори зі значною знижкою в 30 доларів протягом більшої частини року для кваліфікованих телефонів - тих, які з часом втратили значну кількість ємності. Ця програма заміни акумулятора обслуговувала власників iPhone до кінця 2018 року. Після цього заміна батареї зросла до звичайної ціни для всіх.

Незважаючи на те, що ця програма знижок закінчилася, ви все одно можете замінити акумулятор iPhone, що повинно покращити продуктивність пристрою та може позбавити вас від необхідності купувати абсолютно новий iPhone. Ось кілька способів отримати нову батарею.

Заміна акумулятора через Apple

Тревор Могг / DT

Найзручніший і надійний спосіб замінити акумулятор iPhone - це робити прямо через Apple. Просто поміняйте старий акумулятор на новий. Для iPhone X, XS, XS Max, XR, 11 Pro, 11 Pro Max і 11 вартість складе 69 доларів за позагарантійну модель, не покриту AppleCare +. Для iPhone SE, 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus та всіх інших придатних моделей ціна поза гарантією становить 49 доларів. Телефони, які все ще мають гарантію або покриті AppleCare +, отримують безкоштовну заміну акумулятора. Ми рекомендуємо пройти маршрут Apple, оскільки ви не скасуєте гарантію на свій пристрій або не пошкодите свій iPhone, замінивши акумулятор будь-яким іншим способом. Це також гарантує, що ви отримаєте справжній акумулятор Apple, а не альтернативну альтернативу.

Якщо ви придбали iPhone 6S у період з вересня по жовтень 2015 року, і ваш iPhone випадково вимикається, ви можете мати право на безкоштовну заміну акумулятора. Apple має інструмент, який допоможе з’ясувати, чи відповідає ваш телефон. Щоб замінити акумулятор, на телефоні не повинно бути пошкоджень водою або тріщин на екрані. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете поспілкуватися з технологією Apple в Інтернеті.

Ще одним простим способом розпочати процес є перехід до найближчого магазину Apple, який може зайняти одне відвідування або кілька днів. Best Buy тепер також є уповноваженим постачальником ремонту Apple, тому, якщо поблизу немає магазинів Apple, Best Buy є хорошим варіантом. З додаванням Best Buy, вісім із 10 клієнтів Apple живуть протягом 20 хвилин від авторизованого постачальника послуг Apple. Якщо ви перебуваєте у більш віддаленому районі, де немає авторизованих ремонтних центрів, ви завжди можете відправити свій iPhone до Apple для заміни батареї, але процес триватиме трохи довше, оскільки вам доведеться почекати, поки Apple надішліть вам коробку для доставки вашого iPhone, надішліть її, попросіть Apple замінити акумулятор, а потім доставити його назад вам.

Порада: Ви можете домовитись про зустріч у своєму місцевому магазині Apple Store за допомогою програми Apple Store на вашому iPhone або iPad, а також на веб-сайті Genius Bar.

Заміна батареї самостійно

Можна замінити акумулятор iPhone самостійно, але це не для слабонервних. Це багато в чому тому, що пристрої iPhone використовують багато клею та інших матеріалів, через які вам доведеться прокласти шлях, і це може бути складно, з багатьма послідовними кроками, які можуть зайняти багато часу. Виконання цього самостійно також вплине на цілісність водонепроникних можливостей, які Apple додала, починаючи з iPhone 7 і iPhone 7 Plus.

Ви можете слідувати глибоким інструкціям із веб-сайтів, таких як iFixit, який також продає комплекти з інструментами, необхідними для заміни акумулятора вашого iPhone. Більшість цих комплектів коштують близько 35 доларів, дещо дешевше, ніж дозволяти Apple робити це, але тоді ви робите всю роботу, робота не гарантована, і якщо щось піде не так, ви самі. Посібники від iFixit доступні для iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max. Вам не доведеться найближчим часом замінювати акумулятори на iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max або новіших акумуляторах iPhone.

Заміна акумулятора в сторонній ремонтній майстерні

Якщо ви або хтось із ваших знайомих коли-небудь зламав екран iPhone і полагодив його в одному з цих магазинів, то вам слід дещо ознайомитися з плюсами і мінусами. Незважаючи на те, що ціни в ремонтних закладах майже завжди перевершують ціни в Apple, ви будете на милі незалежної гарантії магазину та бажання власника її виконати. Заміна акумулятора в ремонтній майстерні, швидше за все, обійдеться дешевше, ніж гарантійне обслуговування Apple, оскільки магазини мотивовані заробляти на своєму бізнесі. Однак у вас не буде жодних гарантій щодо походження вашого нового акумулятора, і якість роботи залежить від магазину.

Нижня лінія

Якщо у вас немає справді старого iPhone, у несправному акумуляторі повинно залишитися багато життя. Якщо ви використовуєте iOS 11 або новішу версію, ви можете точно побачити, наскільки здоровий ваш акумулятор, і вжити відповідних заходів для усунення будь-яких проблем. Якщо вам знадобиться замінити акумулятор, Apple пропонує доступні варіанти, які роблять зручним для вас порятунок пристрою незалежно від віку. Ті, хто має здібні руки, можуть спробувати випробувати сторонній комплект і заощадити кілька доларів, а стороння ремонтна майстерня може заощадити вам трохи грошей, не намагаючись самостійно спробувати ремонт, але для решти з нас, Apple, або Best Buy професіонали готові допомогти вам за розумною ціною та при збереженні гарантії. Незалежно від того, вирішили ви замінити акумулятор iPhone чи ні, вам слід прочитати наші поради щодо економії заряду акумулятора смартфона.

Останні повідомлення