Як вибрати карту MicroSD для вашого комутатора Nintendo

Nintendo Switch і Switch Lite пропонують класичний вигляд на сучасній консолі, що дозволяє користувачам просто вставити картридж, щоб грати. Хоча ви можете вибрати лише ігри у фізичному форматі, Switch дійсно надає можливість завантажувати цифрові ігри з eShop. Оскільки система робить акцент на портативність, використання великої кількості картриджів може бути громіздким, саме тут привертає увагу привабливість завантаження ваших ігор. Хоча ігри, як правило, однакові за ціною, роздрібні чи цифрові, завжди є великі продажі в eShop, якими ви можете скористатися, щоб компенсувати вартість.

Якщо ви плануєте захопити свої ігри цифровим способом, вам доведеться інвестувати в карту MicroSD для комутатора Nintendo. Система має 32 ГБ вбудованої пам'яті, але не включає карту MicroSD, коли ви купуєте одну нову. З огляду на це, ми отримали кілька порад, якими ви можете скористатися при виборі картки MicroSD, яку слід придбати.

Подальше читання:

  • Все, що вам потрібно знати про Nintendo Switch Online
  • Найкращі порти комутатора Nintendo
  • Найкращі захисні екрани Nintendo Switch і Switch Lite

MicroSDXC проти MicroSDHC

Комутатор підтримує карти MicroSDHC, а також карти MicroSDXC. Яка різниця? Обмеження зберігання.

SDHC розшифровується як Secure Digital High Capacity, але ці картки перевищують 32 Гб. SDXC означає Secure Digital Extended Capacity, і ці карти зберігають десь від 64 ГБ до 1 ТБ. Залежно від ваших ігрових звичок, вам може бути достатньо 32 ГБ додаткової пам’яті через MicroSDHC, але для тих, хто планує частіше використовувати eShop, MicroSDHC, ймовірно, не скоротить його дуже довго.

Скільки місця для зберігання потрібно?

Отже, ви вирішили взяти карту MicroSDXC за допомогою комутатора, але ви не впевнені, який розмір придбати? Важко передбачити, але ось кілька загальних рекомендацій:

  • Якщо ви, як правило, купуєте випуски AAA фізично, а назви електронних магазинів купуєте лише зрідка, картка на 64 ГБ повинна зробити це.
  • Тим, хто регулярно завантажує ігри eShop та випадкові ігри AAA в цифровому форматі, напевно, краще перейти до принаймні 128 ГБ карт, якщо не більше.
Dragon Quest Heroes

Якщо ви очікуєте завантажити велику частину ігор AAA, ви можете розглянути принаймні 200 ГБ. Наприклад, Dragon Quest Heroes 1 і 2 буде з’їдати 32 ГБ пам’яті кожен окремо.

На даний момент найбільшими доступними в роздріб картки MicroSDXC є 1 ТБ, але майте на увазі, що комутатор підтримує до 2 ТБ карт MicroSDXC. Придбання карт MicroSD із таким обсягом пам’яті обійдеться вам у чималі копійки, але ціни з часом будуть падати.

Клас швидкості

Крім зберігання, ще одним важливим фактором при виборі правильної картки MicroSD є швидкість. Класам швидкості присвоюється оцінка - 2, 4, 6 або 10 - для відзначення мінімальної базової швидкості картки. Оцінка 2 означає базову швидкість 2 МБ / с, 4 означає 4 МБ / с тощо. Однак для Switch ви хочете купувати лише картки з оцінкою швидкості класу 10. Оскільки консоль буде читати ігри, що зберігаються на карті, швидкісна карта класу 10, швидше за все, пом'якшить відставання та уповільнення.

Тепер те, що картка оцінюється класом 10, не означає, що вона здатна читати та записувати дані лише зі швидкістю 10 МБ / с. Кожна карта MicroSD також має номінальну швидкість, яка зазначає максимальну швидкість передачі, яка зазвичай значно перевищує 10 МБ / с. Оскільки ми не можемо передбачити, як будуть працювати карти MicroSD у комутаторі - і вони можуть відрізнятись від гри до гри - ваша проблема головним чином повинна бути швидкістю класу 10.

Крім того, якщо ви знайдете картку MicroSDXC з оцінкою класу UHS, ви не в курсі ситуації. Оцінки варіюються від UHS-1 (10 МБ / с) до UHS-3, іноді з 1, 2 або 3, надрукованими на лицьовій стороні картки замість 10. Nintendo рекомендує картки, які сумісні з UHS-1 і які мають швидкість передачі даних від 60 до 95 МБ / сек.

Марка має значення

Іншим важливим фактором при придбанні картки MicroSD повинен бути виробник. Як і у випадку з усіма технологіями, іноді ви можете заощадити гроші, використовуючи менш відомі бренди, але при цьому ви жертвуєте якістю. Завдяки зовнішньому сховищу, будь то жорсткі диски, флеш-накопичувачі або SD-карти, важливим є енергійне тестування та гарантія. Така ж логіка поширюється і на карти MicroSD, оскільки ви не хочете, щоб карта виходила з ладу на вас, особливо з коротким гарантійним терміном або взагалі без неї.

Samsung і SanDisk є найвідомішими виробниками карток MicroSD з певної причини. Кожна карта від Samsung та SanDisk проходить ретельне тестування, і карти часто є термостійкими, водонепроникними, протиударними та рентгенівськими. Конструкція, що захищає від температури, може бути найбільшим позитивом для власників комутаторів, оскільки ви ніколи не знаєте, куди потрапите, принісши свій новий портативний гібрид на консолі.

Окрім SanDisk та Samsung, ще одним великим брендом є Lexar, який виробляє картки MicroSD, які отримують переважно сприятливі відгуки. Його картки проходять таке ж ретельне тестування.

Однак найголовніше, що всі три компанії пропонують тривалі гарантії на карти MicroSD, що свідчить про те, що вони побудовані на тривалість. Samsung пропонує гарантії від 5 до 10 років залежно від картки, яка охоплює дефекти та несправності виробника. SanDisk також має на свої картки гарантії від 5 до 10 років, але деякі навіть мають довічну гарантію. Lexar пропонує обмежені гарантії на майже всі свої карти MicroSD.

Ви можете заощадити кілька доларів, вибравши іншу марку, але ми пропонуємо дотримуватися SanDisk, Samsung та Lexar.

Розширені рекомендації

Поки ви берете картку класу 10 від якісного виробника, важко помилитися. Фірмові назви мають значення, коли мова заходить про картки MicroSD, і читати етикетки завжди розумно. Звичайно, першим кроком є ​​вибір потужності, яка відображає ваші купівельні звички. Це може допомогти перевірити розміри сховища, необхідні для ваших улюблених ігор (або тих, які ви плануєте придбати). Що стосується специфіки, ось наші найкращі рекомендації для кожного рівня.

Майте на увазі, що раніше було важко знайти картку з розумною ціною понад 200 ГБ. Однак за останні місяці навіть варіанти карток на 256 ГБ стали більш доступними. Через це ви можете думати заздалегідь, придбавши більшу картку. Зрештою, в іграх немає такого поняття, як "занадто багато" місця. Якщо ви готові покращити вбудовану пам’ять комутатора, розгляньте ці варіанти розширення.

ЄмністьSanDiskSamsungЛексар
32 Гб
64 Гб
128 Гб
256 Гб
512 ГБ

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found