Найкращі програми для Facebook

найкращі програми для facebook версії 1490041192 iii

Центр додатків Facebook більше не просто для ігор, хоча і натиску Candy Crush Saga і Тетріс повідомлення можуть говорити інакше. Відбір вмісту Центру додатків постійно зростає вже більше року, спокійно накопичуючи гідну бібліотеку вмісту, націлену на продуктивність, як і розваги. Хоча пропозиції все ще мізерні в порівнянні з App Store та Google Play Marketplace, App Center продовжує зростати за кількістю та якістю, рекламуючи інструменти, спеціально розроблені для розробки стратегій соціальних мереж та пошуку автомобіля у вашому місті ( серед інших цілей). Коли це зводиться до цього, найкращі програми Facebook надзвичайно добре виконують одне завдання, будь то віртуальна мисливська екскурсія чи реальна кампанія збору коштів, покликана захистити зникаючу популяцію ведмедів.

Ось найкращий вибір для найкращого та найяскравішого з того, що можуть запропонувати віртуальні полиці Facebook, так що ви можете витратити стільки ж часу на винахідливість, як - ви знаєте - ні. Окрім того, ознайомтеся з нашим вибраним вибором найкращих ігор Facebook, а також з нашими посібниками щодо використання Facebook та налаштування налаштувань конфіденційності Facebook, якщо ви все ще з’ясовуєте соціальні медіа.

Ця стаття була оновлена ​​з моменту її первинної публікації, щоб відобразити зміни в просторі додатків Facebook. Брендон Уайдер та Френсіс Бі внесли свій внесок у цю статтю.

Категорії:

 • Комунальні послуги
 • Продуктивність
 • Розваги
 • Ігри

Найкращі утиліти Facebook

Буфер

851584_376434722461744_1999575182_nБуфер: програма для обміну медіа, яка дозволяє розміщувати публікації за допомогою кількох облікових записів соціальних мереж і одночасно націлювати рекламу на певну аудиторію. Додаток дозволяє вам автоматично розподіляти дописи, розміщуючи статті чи зображення, тому ви можете додавати вміст до черги та розповсюджувати дописи протягом дня або тижня. Більше того, ви можете ділитися публікаціями через Facebook, Twitter, LinkedIn та App, net, і навіть додавати нові оновлення за допомогою електронної пошти та супровідних мобільних додатків.

851575_375933579178525_709370090_n Буфер

Труба

851595_627319787304395_1621999780_nДо Pipe надсилання файлів розміром 1 Гб було майже неможливим через Facebook. Однак наполеглива програма тепер дозволяє надійно надсилати надійні файли, такі як повнометражні фільми, аудіофайли без втрат та RAW-зображення. Коли людина, якій ви бажаєте надіслати файл, перебуває в мережі, просто перетягніть файл у трубу, і він автоматично з’явиться на комп’ютері вашого друга. Крім того, кожен друг отримує програму, коли ви надсилаєте їм перший файл, і файли можуть зберігатися навіть до трьох днів, коли користувачі перебувають поза мережею.

Труба Труба

Вкладка YouTube

Вкладка YouTube

Ваш профіль YouTube говорить про вас багато, можливо більше, ніж ваш профіль Facebook коли-небудь міг. На щастя, впорядкована вкладка YouTube дозволяє вбудувати спеціальну вкладку YouTube на свою сторінку у Facebook, дозволяючи транслювати всю бібліотеку відео YouTube, щоб її бачили всі ваші друзі на Facebook. У ньому також є безліч функцій, включаючи відтворення у форматі HD 720p, навігацію по мініатюрах, пошук за хештегами та можливість коментувати та лайкувати публікації, схожі на стандартний статус.

Додаток YouTube II Вкладка YouTube

ДБЖ Мій вибір

Логотип програми ДБЖПрограма UPS My Choice, хоч і не виключно програма Facebook, дозволяє керувати доставкою додому безпосередньо зі свого облікового запису Facebook або мобільного смартфона. Зручний додаток надає попереджувальні попередження про доставку та інформує вас, якщо пакет затримується або вчасно, пропонуючи вам котирування цін та варіанти розкладу на різноманітні пакунки. На жаль, додаток лише зараз обслуговує внутрішні перевезення, які подорожують у межах Сполучених Штатів.

ДБЖ Мій вибір ДБЖ Мій вибір

Waze

Логотип WazeПотрібна прогулянка? Хочете автовокзал? Waze - це все для того, щоб дозволити вам знаходити та брати поїздки зі свого списку друзів на Facebook. Додаток синхронізується зі списком ваших друзів і надає інтерактивну карту місцезнаходження вашого друга щодо вашої поточної позиції, і тим більше, Waze повідомляє вам, куди вони прямують, за допомогою ETA та прямої трансляції. Крім того, він інформує вас про можливі маршрути плати, надає можливості приватного обміну повідомленнями та дозволяє встановити шпильку, що позначає точне місце паркування.

Waze Waze

Наступна сторінка: Найкращі програми Facebook для підвищення продуктивності

Найкращі програми для продуктивності для Facebook

Перейти до:

 • Комунальні послуги
 • Продуктивність
 • Розваги
 • Ігри

Скляні двері

додаток glassdoor IIДля більшості з нас посада, про яку мріють, означає вдосконалення професійних зв’язків за межами LinkedIn. Тим не менш, Glassdoor, безумовно, може призвести до деяких можливостей. Працюючи відповідно до веб-сайту, який Webby Awards визнав найкращим сайтом з працевлаштування 2012 року, зручний додаток дозволяє потенційним шукачам роботи шукати зарплати, огляди компаній, фотографії, стратегії співбесід та списки вакансій для майже існуючої компанії. Що ще важливіше, додаток пов’язує вас зі списком друзів на Facebook, забезпечуючи безліч внутрішніх зв’язків для роботи, коли це доступно.

додаток glassdoor I Скляні двері

MapMyRun

mapmyrun логотипЗазвичай, MapMyRun робить саме те, що підказує назва (каламбур). A pp використовує вбудовану у ваш смартфон технологію GPS для відстеження та обчислення різних компонентів вправ, таких як швидкість, висота, тривалість, відстань і темп, перш ніж автоматично включати їх разом із інтерактивною картою у Facebook. Потім ви можете переглянути свій маршрут, дані про тренування та загальну історію, щоб побачити, де ви відповідаєте встановленим цілям вправ. Дослідження поведінки підтверджують, що ви частіше дотримуєтесь зобов’язань, коли розміщуєте повідомлення у Facebook. Чому? Ну, бо всі дивляться

MapMyRun MapMyRun

Причини

викликає додаток IIIЄдина передумова для Причини це пристрасть і воля змінити ситуацію. Так, в App Center є незліченна кількість ігор та програм для фітнесу, але Facebook виявився важливим компонентом багатьох ключових кампаній за соціальні зміни. Причини пропонує платформу для захисту політичних, соціальних чи моральних питань, а також є засобом інформації для конкретних причин. Окрім пропозиції платформи для виступу, ви можете дозволити друзям робити пожертви - і це працює. На сьогодні користувачі пожертвували через організацію понад 20 мільйонів доларів.

Причини Причини

Конструктор додатків

851575_10151427687341728_1420115145_nШвидше за все, існує велика кількість програм, які допоможуть вам керувати своїм профілем у Facebook чи витрачати час, але що, якщо у вас є ідея щодо програми, яка не потрапила до App Center? Application Builder розроблений, щоб допомогти навіть самому недосвідченому розробнику додатків створити базовий додаток для Facebook, надаючи беззахисні засоби для створення тривалих вікторин та опитувань, сторінок фанатів та подарунків. Це не надто надійно, і це, ймовірно, не допоможе вам створити наступний Війни мафії, але це початок.

Конструктор додатків Конструктор додатків

Величезність

Додаток HugeCityHugeCity заявляє про себе як про "глобальний сусідній посібник". Незважаючи на дещо суперечливе твердження, HugeCity - це простий додаток для пошуку подій, що стосуються вашого місцезнаходження. Додаток синхронізується з вашою сторінкою у Facebook та користується перевагами для ваших друзів та сподобань у Facebook, відображаючи карту місцевих подій, які зараз відбуваються навколо вашого міста в будь-який час. Додаток рекламує понад 5 000 000 подій, що перебувають в обігу, тому знайдіть кілька вартих подій у вашому регіоні не повинно бути занадто жорстким.

величезний міський додаток Величезність

Піксельний

піксельний логотип

Чи можна встигати за потоком інформації, яку ваші друзі публікують щодня? Вам доведеться сидіти за комп’ютером цілодобово та без перерв, щоб стежити за усіма розмовами своїх друзів. Або ви можете просто скористатися Pixable, що є папкою вхідних фотографій, яка збирає та відображає всі важливі повідомлення вашого друга з Twitter, Instagram та Facebook. А якщо хочете, ви також можете переглянути популярні розмови, опубліковані користувачами соціальних мереж, наприклад, новини та знаменитості, які не входять до вашого кола друзів.

пікс Піксельний

Наступна сторінка: Найкращі програми Facebook для розваг

Найкращі розважальні програми для Facebook

Перейти до:

 • Комунальні послуги
 • Продуктивність
 • Розваги
 • Ігри

Жабняк

423515_282325135174111_641421868_aЯкщо вам нудно від Spotify та Pandora, Frogtoon - це музичний додаток лише для Facebook, який збирає відео YouTube та відео з подібних відеосайтів у списки відтворення, які вам гарантовано сподобаються, використовуючи музикантів, які вам сподобались у Facebook. Однак ви не обмежуєтесь лише музикою від одного виконавця, котрий вам подобається в соціальній мережі. Доступний додаток також рекомендує мелодії з різних жанрів, країн, епох та понад 100 різних музичних категорій, які охоплюють понад 600,00 списків виконавців. Більше того, ви також можете відразу поділитися треками, які ви слухаєте у Facebook, і переглянути, які виконавці сподобались вашим друзям.

Жабняк Жабняк

Сонгза

Програма SongzaЗавжди знайдеться час і місце для хорошого мікстейпу, навіть якщо касета акуратно мертва і її немає. Songza збирає цифровий мікс, виходячи з вашого настрою, виступаючи в ролі обізнаного консьєржа з ​​урахуванням конкретних ситуацій. Тоді як дії Pandora дозволяють вам створити список відтворення на основі певної пісні або виконавця, Songza демонструє асортимент популярних сценаріїв, заснованих на дні тижня та часу доби. Наприклад, плейлист у вечір понеділка може запропонувати підбірку пісень, придатних для приготування їжі, їзди на роботу та роботи. Крім того, ви можете переглянути різноманітний вибір категорій, якщо не можете вирішити.

Сонгза Сонгза

Трут

ТрутОдин з цих найпопулярніших додатків для будь-якої платформи, Tinder безперешкодно пов'язує ваш акаунт у Facebook, циркулюючи вашу інформацію та підбираючи вас до майбутніх романтичних партнерів у вашому районі. Після встановлення ви можете анонімно вибрати інших користувачів Tinder у вашому регіоні, з якими ви хотіли б зустрічатися. Якщо хтось випадково сподобається вам у відповідь, програма повідомить вас про взаємний інтерес і дозволить надіслати повідомлення особі. Це зручніше, ніж інші місцеві платформи знайомств, враховуючи величезний рівень конфіденційності, але, як і будь-яка інша програма для знайомств, яка залежить від Facebook, ви повинні бути обережними, що розміщуєте у своєму профілі.

Трут Трут

Lookbook.nu

логотип lookbook

Це не Люди журналу, але Lookbook.nu pro дозволяє зазирнути до останніх стилів та моди безпосередньо через свій додаток Facebook. Додаток використовує створені користувачами галереї, щоб продемонструвати моду "зроби сам" від людей по всьому світу, надаючи погляд на стиль вуличного стилю, безпосередньо курирований спільнотою Facebook. Ви також можете ділитися та «обдурювати» улюблені фотографії на додаток до того, щоб просто їх переглядати, і навіть шукати бренд та предмети, що відображаються на фотографіях, з метою придбання. До біса, ви навіть можете фільтрувати зображення на основі вашої бажаної статі.

Мода Lookbook.nu

Viber

додаток viber ii

Плани для смартфонів є важливими, але вони не зовсім дешеві. На щастя, Viber - це безкоштовне рішення, спеціально розроблене для здійснення дзвінків та надсилання текстів, фотографій, смайликів та відеоповідомлень через 3G або вашу локальну мережу Wi-Fi. Ви навіть можете брати участь у групах до 100 осіб, завантажувати наклейки та активувати push-сповіщення, щоб ніколи не пропустити повідомлення про дзвінок, навіть коли Viber вимкнено. Він доступний на платформах Android та iOS, а додаткова підтримка доступна як для Windows, так і для Mac OS X.

Viber Viber

Наступна сторінка: Найкращі ігри на Facebook

Кращі ігри Facebook

Перейти до:

 • Комунальні послуги
 • Продуктивність
 • Розваги
 • Ігри

Мисливець на оленів 2014

Мисливець на оленів логотипЩо колись, так і залишається, звиканням до дайвінг-бару зараз потрапило на улюблену усім платформу соціальних медіа. Стрілець кидає гравців в різноманітні середовища, починаючи від Тихоокеанського Північно-Заходу і до рівнин Центральної Африки, заохочуючи їх знищити більше 100 різновидів великої дичини, оскільки вони вдосконалюють свій арсенал безліччю спеціальних бочок, прицілів, журналів, та запаси. Більше того, гра навіть оснащена безліччю досягнень, і користувачі можуть брати участь у конкурентних онлайн-таблицях лідерів - і все це без необхідності платити 10 доларів за квартал.

Мисливець на оленів 2014Мисливець на оленів 2014

Jetpack Joyride

851576_458336187584793_711240219_nHalfbrick Studios знову перевершив себе після свого грізного успіху (цілком буквально) Фруктовий ніндзя. З привітною Jetpack Joyride, гравці виконали роль Баррі Стрікфріса, пригніченого ділового чоловіка, котрий охоче вирвався з експериментальної лабораторії зі своїм вкраденим реактивним ранцем-кулеметом. Рівні, здавалося б, нескінченні, чреваті небезпечними перешкодами і пофарбовані монетами, що використовуються для придбання зухвалих модернізацій, але також неймовірно складними. Це весела альтернатива з-поміж ігор у стилі Farmville, які заповнюють Facebook.

додаток jetpack joyride для FacebookJetpack Joyride

Битва за тетріс

851578_639521092729996_81667174_nС Битва за тетріс, вікова класика відроджується. Заголовок описується в тому самому навантаженому геймплеєм, який був характерною рисою серії із середини 80-х, за винятком цього разу, коли більший акцент робиться на багатокористувацькі компоненти та вичерпний вибір попередньо заповнених карт. Знайомство залишається важким, але задовольняючим, поєднуючи друзів та незнайомців одне з одним у конкурентній атаці часу з єдиною метою очищення 40 рядків блоків. Інші звичні ігрові режими, такі як марафон і спринт, пропонують вишуканий поворот у класичній грі, не відриваючи від відомого, основного ігрового процесу.

Битва за тетрісБитва за тетріс

Діамантовий тире

851564_512512998805184_2018143293_nДіамантовий тире трохи більше, ніж a Без прикраси хочете, за винятком того, що ви можете поділитися своїм багатством з усіма своїми друзями на Facebook. Подібно до Без прикраси, гравці мають лише 60 секунд, щоб зіставити стільки різнокольорових діамантів, скільки вони можуть, щоб набрати свій рахунок і підвищити рівень. Додаткові бонуси включають бомби та мультиплікатори, і гравці можуть навіть змагатись в онлайн-таблицях лідерів та в одиночному змаганні, якщо вони воліють кидати виклик своїм друзям, а не допомагати їм. Хоча ви, напевно, грали заголовок в тій чи іншій формі, але стрімкий геймплей та вишукана графіка все одно роблять його однією з найкращих пропозицій у своєму роді.

Diamond Dash FacebookДіамантовий тире

SongPop

Піктограма пісні Facebook

Готові вбити свій музичний мозок? SongPop - ідеальний супутник музичних знавців, які хочуть показати свої навички проти друзів в Інтернеті. Це працює як звичайна гра для дрібниць; гравці слухають кліп, а потім намагаються вибрати правильну відповідь серед кількох варіантів. Гра не особливо захоплює, але служить чудовим способом кинути виклик своїм друзям, заново відкрити втрачені хіти та відкрити розум до нових музичних жанрів. Повірте нам, ви будете здивовані тим, що ви насправді знаєте.

SongPop Facebook

Що ви думаєте про наш вибір найкращих програм для Facebook? У вас є ще одна пропозиція, якої немає в нашому списку? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found