Як зробити живі шпалери для iPhone та Android

Живі шпалери - це простий, але ефективний спосіб покращити домашній екран вашого смартфона. Навіть коли це не в прямому ефірі, хороший фон шпалер для головного екрану може дійсно зробити ваш смартфон більш позитивним та оптимістичним. Тож уявіть різницю, яку живі шпалери, які рухатимуться як GIF, можуть вплинути на ваш досвід користування Android чи iPhone.

Звучить спокусливо? У цій статті пояснюється, як зробити живі шпалери для iPhone та Android. Тут описано, як це зробити на iPhone, без необхідності завантажувати програми для живих шпалер. Також висвітлено, як це зробити за допомогою сторонніх програм на Android.

Як зробити живі шпалери на iPhone

Налаштування шпалер iPhoneВибір живих фотографій для шпалерВибір живих шпалер iPhoneВстановлення живих шпалер iPhone

Якщо у вас iPhone 6S або пізнішої версії, ви можете самостійно створити живі шпалери на iPhone, не завантажуючи програму. Це пов’язано з тим, що моделі iPhone 6S та пізніші моделі (не включаючи iPhone SE першого покоління) дозволяють робити живі фотографії, а також увімкнути 3D або Haptic Touch. Якщо ви не знаєте, Live Photos - це дуже короткі фрагменти відео. Зазвичай вони дозволяють вам редагувати та вибрати ідеальну рамку для вашої фотографії. Однак їх також можна використовувати як живі шпалери. Ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Йти до Налаштування >Шпалери.

Крок 2: ТоркнітьсяВиберіть нові шпалери. Прокрутіть вниз і торкнітьсяЖиві фотографії.

Крок 3: Виберіть фотографію. Переконайтеся, що у вас єФото в прямому ефірі: увімкненоактивовано.

Крок 4: ТоркнітьсяВстановити.Виберіть будь-якийВстановити екран блокування або Встановіть обидва.Не вибирайтеВстановити головний екран,оскільки шпалери фактично не рухатимуться на головному екрані.

Після цього ви отримаєте живі шпалери. Тим не менш, він буде опублікований лише на екрані блокування та лише за умови натискання та утримання зображення.

Ви також можете використовувати кілька програм для iOS, щоб зберегти GIF або відео як Live Photo, які потім ви зможете встановити як живі шпалери (як описано вище). Наприклад, IntoLive - це дуже популярна програма для iOS, яка може конвертувати відео, які ви зробили, у Live Photos. Аналогічно, Giphy може конвертувати GIF-файли в Live Photos.

Як зробити живі шпалери на Android

Відео Live Wallpaper AndroidНалаштування шпалерВстановити живі шпалери для Android

Щоб зробити живі шпалери на Android, потрібно завантажити сторонній додаток для живих шпалер. Наразі доступно декілька з них, серед яких є найпопулярніші, включаючи Video Live Wallpaper від Idutchsolutions, KLWP Live Wallpaper Maker, GIF Live Wallpaper та Walloop Live Wallpapers HD & Backgrounds 4k / 3D.

Існує також широкий спектр інших програм для живих шпалер, які роблять і встановлюють різні живі шпалери для вас. Наприклад, Muzei Live Wallpaper щодня оновлює ваш смартфон Android новими живими шпалерами на основі відомого твору мистецтва. Тим часом Forest Live Wallpaper надає вам живі шпалери на лісову тематику.

Однак, якщо ви хочете зробити власні живі шпалери на Android, ось як ви можете це зробити за допомогою Video Live Wallpaper.

Крок 1: Відкрийте програму, а потім торкніться Галерея. Виберіть відео, яке ви хочете встановити як живу шпалеру.

Крок 2: Далі виберіть потрібні налаштування для живих шпалер. Є варіант Відтворити аудіо, що, мабуть, не найкраща ідея, якщо ви хочете заощадити заряд акумулятора або бути обережним. Ви також можете обрати цикл відео, щоб воно відтворювалося неодноразово. Ви навіть можете вибратиВідтворити відеоекран, який підтримує роботу живих шпалер, навіть коли ви перебуваєте в додатку.

Крок 3: Вибравши потрібні налаштування, торкніться Встановити живі шпалери.

Це воно. Незважаючи на те, що існує безліч подібних додатків для живих шпалер (є ще одна, що називається Video Live Wallpaper, яку також варто переглянути), всі вони працюють більш-менш однаково. Експериментуйте і - перш за все - отримуйте задоволення.

Останні повідомлення