Як дивитися Aquaman онлайн: транслюйте фільм безкоштовно

З пандемією, що затримує графіки виробництва майбутніх фільмів про супергероїв іМесники: Війна нескінченностінадійно закріплений у нашому дзеркалі заднього огляду, настав час зануритися Аквамен‘S кінематографічний всесвіт. Адаптований до однойменних коміксів DC, фільм зіграв Джейсона Момоа у титульній ролі. Це означає прагнення Аквамена очолити підводне царство Атлантиди, тоді як його зведений брат планує об’єднати підводні царства у війні проти надводного світу. Фільм швидко набув популярності як миттєвий улюбленець натовпу, навіть перевершуючи Темний Лицар повертаєтьсястати найкасовішим фільмом DC Extended Universe за всю історію. Іншими словами: це обов’язковий фільм про супергероїв, тож ось як його дивитись Акваменонлайн.

Режисер: Джеймс Ван

У ролях: Джейсон Момоа, Ембер Херд, Віллем Дефо, Патрік Вілсон

Час роботи: 143 хвилини

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Aquaman онлайн в США

Hulu пропонує найдешевшу та найпростішу платформу для трансляції Аквамен онлайн. І я згадав, що існує безкоштовна пробна версія? Коли ви підписуєтесь на щомісячний план передплати, сервіс потокового передавання відразу ж надає вам місячну безкоштовну пробну версію для тестування платформи та перегляду таких назв, як Аквамен у своїй великій бібліотеці вмісту. На завершення судового розгляду скасування плану відбувається швидко, легко та безкоштовно. Однак якщо ви хочете і надалі користуватися перевагами бібліотеки послуги, щомісячний абонентський план коштує 6 доларів з рекламою та 12 доларів без. Незалежно від того, ви обираєте рекламу чи ні, Аквамен буде доступним для потокового передавання обох планів у вашому повному розпорядженні.

HBO також пропонує потоковий доступ доАквамен у його бібліотеці вмісту. Підписавшись на HBO Max або HBO Now, ви можете дивитись повний фільм про супергероїв, не виходячи з дому. Обидва варіанти підписки дозволяють семиденну безкоштовну пробну версію, перш ніж офіційно ввійти до щомісячних платежів у розмірі 15 доларів. Отже, якщо ви хочете лише дивитись Аквамен кілька разів ви можете легко підписатися на безкоштовну пробну версію, а потім скасувати її наприкінці тижня. Однак, якщо ви хочете мати вільний доступ до фільму, а також до багатьох інших популярних назв, які пропонує HBO, ви можете розглянути можливість довгострокової інвестиції в один із планів підписки.

Нарешті, Аквамен можна придбати на Amazon Prime Video. Платіть 4 долари за прокат фільму або 10 доларів, щоб назавжди додати у свою потокову бібліотеку. Це, можливо, набагато простіше, ніж будь-який план підписки, хоча це значно менший виграш, якщо ви хочете отримати доступ до широкого спектру вмісту.

Незалежно від того, який шлях ви вибрали,Акваменвиявиться вартим вашого часу. Плюс, DC вже пообіцяв продовження. Він має вийти в 2022 році, тому не забудьте наздогнати оригінал, поки ще можете.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення