Налаштування Google Home: короткий 8-кроковий посібник

Отже, ви нарешті купили новий А.І. домашнього помічника, але тепер, коли ви відкрили пристрій Google Home або Nest, ви не уявляєте, з чого почати.

Хороші інстинкти ні в що не поспішають, адже важливо правильно налаштувати систему, а не просто імпровізувати. У цій статті ми пояснюємо, як налаштувати пристрій Google Home, як підключити та синхронізувати свої облікові записи Google та як налаштувати ваші уподобання.

1. Підключіть його до мережі

Для початку спочатку підключіть пристрій Google Home до стіни. У Google Home немає кнопки живлення, тому, доки він підключений до розетки, він автоматично вмикається. Зачекайте кілька хвилин, поки він загориться, і тоді він почне шукати ваш телефон для встановлення з'єднання. Тримайте телефон під рукою, щоб ви знали, коли вони будуть готові до синхронізації.

2. Завантажте додаток Google Home

Незалежно від того, використовуєте ви iPhone або Android, ви можете знайти додаток Google Home в App Store або на Google Play. Коли з’явиться відповідний запит, погодьтеся ввімкнути дозволи на місцезнаходження, оскільки це полегшує пристрою повідомлення точної місцевої погоди, повідомляє вам найближчі Walgreens тощо. Переконайтеся, що ваш смартфон підключений до домашнього Wi-Fi, оскільки саме так Google Home зможе отримати доступ до інформації про вашу мережу.

3. Увійдіть в систему Google і синхронізуйте пристрій

Щоб використовувати пристрій Google Home, вам знадобиться обліковий запис Google. Якщо у вас вже є адреса Gmail, це ідеально - вкажіть її. Якщо у вас його ще немає, перейдіть на gmail.com на своєму ноутбуці чи смартфоні, щоб створити новий обліковий запис.

Коли ви ввійшли в систему, відкрийте додаток Google Home і дайте йому хвилинку, щоб визначитися. Зазвичай у цей момент додаток Google Home скаже щось на зразок: "Виявлено новий пристрій" або "Налаштування пристрою". Виберіть це сповіщення, щоб розпочати. Якщо ви не бачите сповіщення, виберіть на головному екрані знак плюса та виберіть Налаштування пристрою щоб дати програмі швидкий запуск.

На екрані вашого концентратора та на вашому телефоні з’явиться серія цифр, і ці цифри повинні збігатися. Виберіть Так щоб переконатися, що ці номери збігаються і що ви підключаєте правильний пристрій. Виберіть, в якій кімнаті буде пристрій, і ви готові до підключення.

Якщо потрібно, вас також можуть попросити ввести фізичну адресу пристрою, якщо ви цього ще не зробили. Обов’язково встановіть місце розташування вашого пристрою Google Home, оскільки це буде потрібно для таких речей, як місцеві звіти про погоду, умови дорожнього руху та час поїздок на роботу.

Грег Момберт / Цифрові тенденції

4. Налаштування та підключення облікових записів

Тепер Google Home запитає вас про кілька різних з’єднань, які ви можете встановити на своїх пристроях, щоб переконатися, що вони працюють із вашими поточними послугами. Ось що вам потрібно для прийняття рішень:

Voice Match: Voice Match може розпізнати ваш голос і відрізнити його від кількох інших голосів. Це чудова функція, якщо кілька людей вдома користуватимуться пристроєм Google і матимуть власні облікові записи Google. Однак це означає, що Google збиратиме додаткову інформацію про вас, тому деякі люди можуть захотіти пройти.

Музичні послуги: Ваші пристрої можуть підключатися до таких служб, як Spotify, Pandora, TuneIn, iHeartRadio тощо. Підключіть будь-які музичні служби, якими ви користуєтесь, щоб ваш пристрій Home / Nest міг відтворюватися.

Відео послуги: Якщо у вас є пристрій Google, який має дисплей, такий як Nest Hub, вам слід також підключити будь-які відеослужби, які у вас є. Підтримувані відеосервіси включають Netflix, CW, CBS, HBO Now, Hulu, Flex, YouTube, Viki, Crackle, Red Bull, Starz та Google Play Movies and TV.

Google Duo: Деякі пристрої Google мають можливість здійснювати телефонні або відеодзвінки. Домашня сторінка запитає, чи хочете ви налаштувати цю послугу за допомогою Google Duo.

Google Фото: Якщо у вас є пристрій з дисплеєм, Home запитає вас, чи хочете ви підключити свій обліковий запис Google Фото, щоб він міг показувати слайд-шоу ваших фотографій. Це додатково використовує ваш пристрій, і навіть якщо ви не використовуєте Google Фото, ви можете замість цього підключитися до загальних зображень із картинної галереї Google. Також доступні інші варіанти налаштування.

По завершенні Google дасть вам можливість переглянути всі ваші варіанти, а потім запропонувати навчальний посібник, який покаже загальну інформацію про те, як працює пристрій. Якщо вам запропонують цей підручник, розумно скористатися шансом дізнатись більше! Згодом ви можете робити як завгодно зі смарт-пристроєм, але ми поговоримо про кілька інших варіантів налаштування, на які користувачі можуть витратити час.

5. Налаштуйте свої уподобання

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Щоб повністю персоналізувати пристрій Google Home, торкніться кнопки меню в лівій частині програми, а потім торкніться Налаштування облікового запису. Це перенесе вас до безлічі необов’язкових функцій, які пропонує Google Асистент, тож ви зможете зробити пристрій унікальним своїм, виходячи з того, що відповідає вашому стилю життя. Якщо зайти Налаштування> Додаткові налаштування> Помічник, Ви можете змінити мову свого помічника або додати додаткову мову.

Постукуючи Новини і потім Налаштувати, ви можете вибрати, з яких джерел новин ви хотіли б користуватися Google Home, читаючи вам новини. Незалежно від того, чи є ви наркоманом NPR, послідовником NBC News або шанувальником Fox News, ви зможете змінювати джерела у зручний для вас спосіб. Якщо ви скажете "Добре, Google, слухайте новини", ваш пристрій Google Home видасть вам звіт про новини, який буде налаштовано відповідно до ваших уподобань.

6. Змініть, як вас називатиме Google Assistant

Якщо ви прокрутите вниз у програмі до Особиста інформація, ви побачите місце, яке дозволяє вам змінити псевдонім, і ви навіть можете навчити Google Assistant правильно вимовляти його. Тож чи хочете ви, щоб голосовий асистент називав вас „мэм”, „губернаторка” чи „Мері ​​Поппінс”, ваше бажання - це команда вашого пристрою Google Home.

7. Почніть спілкуватися з Google

Після того, як ваш Google Home налаштовано, пора почати використовувати маленького хлопця. Є тисячі запитань, які ви можете задати Google. Потрібне натхнення? Натисніть верхню ліву кнопку меню та виберіть "Що ви можете зробити?" Додаток дасть вам кілька порад. Наприклад, якщо вам потрібно змінити гучність музики, скажіть "Добре, Google, гучність -", а потім скажіть число від 1 до 10. Пора розпочати спілкування в чаті з новим голосовим помічником!

8. Додайте сумісні продукти розумного дому

Пристрої Google Home сумісні з понад 30000 продуктами розумного будинку. У додатку натисніть Контроль будинку щоб додати новий пристрій. Переконайтеся, що всі розумні домашні пристрої перебувають в одній мережі Wi-Fi, інакше ви не зможете керувати ними з Google Home.

Google досить добре розпізнає підключені пристрої, коли це можливо. Однак важливо зазначити, що при налаштуванні розумних штекерів існує додаткова функція. Під час налаштування або після відвідування Налаштування пристрою для вашої розумної вилки ви побачите варіант із написом Тип пристрою.

Потім ви можете вибрати, який тип приладу підключений до цієї розумної вилки - з такими опціями, як розумне освітлення, кондиціонер, кавоварка, вентилятор, зволожувач повітря тощо. Налаштування типу приладу може допомогти визначити конкретні розумні штекери в програмі та може бути корисним для відстеження конкретних речей, таких як споживання енергії. Це також допомагає Google Assistant точніше розуміти команди, щоб ви могли передавати команди про сам прилад, а не про розумну вилку!

Щойно всі пристрої налаштовані, ви зможете сказати "OK Google, затемніть світло", і ваші лампи Philips Hue налаштуються відповідно до ваших запитаних налаштувань.

Ознайомтеся з нашими виборами найкращих пристроїв, сумісних із Google Home.

Поради щодо усунення несправностей під час налаштування

Якщо при спробі налаштувати пристрій Nest або Home щось пішло не так, ви не самі.

На жаль, зависання та збої в програмі Google Home часто зустрічаються. В інших випадках програма або пристрій намагається підключитися, але тоді нічого не відбувається. Або ви йдете шукати домашній пристрій, але додаток Home не може знайти жодного, хоча ви щойно підключили його.

Погана новина полягає в тому, що якщо ви перебуваєте на етапі попереднього налаштування, з’ясувати, як усунути неполадки, досить складно. Тим не менш, ваш перший курс дій - перезавантажити систему та програму - і почати спочатку.

  1. Перезапустіть домашній пристрій. Оскільки воно ще не підключено належним чином, перезапустити його легко. Просто відключіть пристрій від мережі, зачекайте близько 10 секунд, а потім підключіть його знову.
  2. Перезапустіть програму Home. Повністю закрийте програму Home. На пристроях Android це означає, що проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана і коротко утримуйте перед тим, як відпустити, а потім проведіть пальцем угору у вікні програми, щоб відхилити його. Метод майже повністю однаковий на iOS (хоча для старих пристроїв ви можете двічі натиснути кнопку «Домашня сторінка» і замість цього провести пальцем вгору).

Перезавантаження має допомогти вам розпочати процес сполучення з чистого аркуша. Поки ваше з’єднання Wi-Fi стабільне, ви зможете підключитися після цього. Але, якщо ви все ще б’єтеся по карчаках, все ще не втрачено. Перейдіть до спільноти Google Nest і перевірте, чи хтось поділяє вашу конкретну проблему. Люди знайшли кілька інноваційних обхідних шляхів у Співтоваристві - і одне з їх рішень може підійти саме вам.

Останні повідомлення