Як додати підпис у Gmail

Хоча це може бути не потрібно для особистих електронних листів або коли ви ділитесь смішними відео з котами з членами сім'ї, багато користувачів Gmail люблять мати електронний підпис з ділових причин. Замість того, щоб щоразу вводити свій номер телефону або контактну інформацію, Gmail зробить за вас всю роботу.

Оскільки це не варіант за замовчуванням, вам потрібно буде зайти в налаштування Gmail, щоб додати чи змінити наявний підпис Gmail.

Як додати підпис на робочому столі

Крок 1: Запустіть свій улюблений браузер і увійдіть у свій обліковий запис Gmail, як зазвичай.

Крок 2: Далі натисніть Налаштування значок шестірні у верхньому правому куті екрана, а потім клацніть на Див. Усі налаштування кнопку.

Крок 3: Під Загальні , прокрутіть вниз, поки не побачитеПідпис. Клацніть на Створити новий кнопку.

Знімок екрана налаштування підпису Gmail скріншот

Крок 4: У діалоговому вікні, що з’явиться, введіть ім’я для нового підпису. Потім ви повернетесь на екран налаштувань, а біля імені вашого підпису з’явиться нове текстове поле. Введіть потрібний підпис електронної пошти у це текстове поле.

Знімок екрана підпису електронної пошти Gmail скріншот

Необов’язково: Під полем підпису ви побачите прапорець, що дозволяє додавати підпис перед цитованим текстом у відповідях електронною поштою. Це зробить ваш підпис більш помітним у темах електронної пошти. Варто ввімкнути, якщо ви використовуєте електронну пошту для професійних листувань або якщо ви хочете, щоб ваш підпис залишався видимим у подальших повідомленнях. Цей розділ під полем підпису також містить два інші параметри спадного меню, які дозволяють вибрати, чи відображатиметься ваш підпис у нових електронних листах чи у відповідях та переадресованих електронних листах.

Крок 5: Після того, як вас влаштує ваш підпис, прокрутіть униз сторінки та натисніть наЗберегти зміникнопку. Це воно! Тепер ваш підпис відображатиметься на всіх нових повідомленнях та вихідній пошті.

Якщо у вас є електронна адреса від Yahoo, Outlook або іншої служби електронної пошти, ви також можете надсилати електронні листи через цю адресу за допомогою Gmail Надіслати пошту як особливість. Ви можете налаштувати цю функцію в налаштуваннях свого облікового запису, і після цього ви зможете створити інший підпис для цієї адреси електронної пошти. Просто натисніть спадне меню, яке з'явиться в Підпис розділ Налаштування сторінки Загальні вкладку. Ви повинні побачити це меню під фразою За замовчуванням підпису. У цьому меню виберіть бажану адресу електронної пошти. Потім у спадному меню під цим меню виберіть свої налаштування для нових електронних листів, відповідей та переадресованих електронних листів. Закінчивши, прокрутіть униз і натисніть Зберегти зміни.

Як додати підпис на пристрої Android або iOS

Електронна пошта більше не є ексклюзивною для ітерації Gmail на робочому столі. Особливо в сучасному світі мобільних комп’ютерів, ваші колеги можуть не усвідомлювати, що ви поза офісом, коли заходите в мережі електронної пошти з мобільного. Так, ви також можете додати підпис до всіх вихідних електронних листів безпосередньо на своєму смартфоні за допомогою програми Gmail для Android та iOS.

Однак майте на увазі, що додаток трохи обмежує. У вас не буде стільки функцій налаштування на мобільних пристроях. Крім того, ваш підпис також з’явиться, лише якщо ви використовуєте смартфон для надсилання повідомлень - вам доведеться налаштувати підпис на робочому столі окремо.

Ось як отримати та використовувати додаток Gmail для створення власного підпису на мобільному телефоні.

Крок 1: Завантажте та запустіть програму Gmail, як зазвичай.

Крок 2: Торкніться значка Три горизонтальні лінії у верхньому лівому куті.

Крок 3: Торкніться Налаштування в отриманій панелі.

Крок 4: Натисніть на обліковий запис, для якого ви хочете додати підпис.

Крок 5: Для пристроїв iOS: торкніться Налаштування підпису і перемикайте повзунок поруч Мобільний підпис . Для пристроїв Android: натисніть на Мобільний підпис варіант, розташований під Загальні розділ.

Крок 6: Введіть бажаний підпис та відповідні дані.

Крок 7: На iOS: Коли закінчите, торкніться Назад щоб зберегти щойно створений підпис. На Android: Коли закінчите, торкніться гаразд .

Звичайно, не слід зупинятися на своєму підписі Gmail на мобільному. Є кілька інших способів налаштувати свій обліковий запис електронної пошти Google. Для початку перегляньте наш посібник із того, як змінити фотографію свого облікового запису Gmail. Незабаром ваш профіль Google стане згуртованим, професійним та зручним скрізь, де ви знаходитесь в Інтернеті.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found