Як оновити Kodi Media Center на всіх ваших пристроях

Сьогодні значна частина наших засобів масової інформації є цифровими, будь то музика чи фільми. З такою кількістю пристроїв, як ми отримуємо доступ до наших засобів масової інформації, залишаючись у дорозі? Входить Коді. Популярний медіа-центр з відкритим кодом - це фантастичний спосіб організувати та відтворити практично всі зібрані медіа, а наявні доповнення дають вам доступ до сотень веб-ресурсів для потокового мультимедіа. Але тепер ви замислюєтесь, як постійно оновлювати новий медіаплеєр, щоб не пропустити нові функції та виправлення безпеки. Не бійтеся, ми вас покрили. Ось як оновити Kodi на всіх своїх пристроях.

Як оновити Kodi на ПК з Windows або Xbox One

Використовуйте магазин Microsoft

Якщо ви користувач Windows або Xbox One, установка Kodi із магазину Microsoft Store (раніше Windows Store) є, безумовно, найпростішим способом оновлення. Коли виходить нова версія, ваша операційна система повинна автоматично її отримати та встановити для вас.

Як оновити Kodi вручну в Windows, MacOS або Linux

Якщо ви не хочете використовувати Microsoft Store для Windows для початкової інсталяції Kodi, або якщо ви користуєтеся Mac або Linux, для Kodi немає можливості автоматичного оновлення. Однак Kodi повідомить вас, коли доступне оновлення.

Встановлення оновлень для цих платформ - такий самий процес, як і встановлення Kodi вперше:

  • Перейдіть на сторінку Kodi Downloads і виберіть інсталятор, який відповідає вашій платформі.
  • Завантажте інсталятор і запустіть його на своєму комп'ютері.
  • Дотримуйтесь вказівок, доки установка не закінчиться.

Нова версія повинна автоматично замінити стару, зберігаючи медіатеку. Однак ніколи не є поганою ідеєю створити резервну копію перед встановленням будь-якого нового програмного забезпечення, а для Kodi існує надбудова для резервної копії, яка робить це швидким і простим завданням.

Як оновити Kodi на Android та Android TV

Якщо ви використовували Google Play Store для завантаження та встановлення Kodi на своєму пристрої Android або Android TV, вам пощастило: ці версії Kodi автоматично оновлюватимуться після випуску нових версій, якщо ви ввімкнули автоматичне оновлення на пристрою.

Якщо ви завантажили Kodi за допомогою файлу .apk для Android, ви знаходитесь в одному човні з користувачами комп’ютерів, і вам доведеться самостійно відстежувати оновлення Kodi і встановлювати їх вручну так само, як і коли ви спочатку додавали Kodi на пристрій . Ці оновлення також доступні на сторінці Kodi Downloads. Про порада: Існує спеціальний додаток для встановлення Kodi для користувачів Android, які не використовують Google Play, що робить установку оновлень одним процесом.

Як оновити Kodi на iOS

Використання Kodi на iOS вимагає розбитого iPhone, iPad або iPod Touch, і це не так просто, як перейти в App Store і завантажити останню версію. Як і у випадку з Kodi на комп’ютері, кожне оновлення Kodi для iOS потрібно буде встановлювати вручну, якщо ви не використовували магазин додатків Cydia, і в цьому випадку ви також зможете знайти там останню версію. Пам’ятайте, що Apple розбиває ваш джейлбрейк, і компанія може відмовити вам у підтримці або гарантувати ваш пристрій, якщо у вас виникнуть проблеми.

Як оновити Kodi на Fire TV

Як і iOS, Kodi офіційно не підтримується на Fire TV, але процес його встановлення та оновлення є трохи менш обтяжливим і не передбачає джейлбрейка. Ось наш повний опис щодо встановлення Kodi на Fire TV.

Як бути в курсі нових оновлень Kodi

За винятком оновлень Kodi із магазину Microsoft Store або Google Play Store, оновлення Kodi - це ручні справи. Як згадувалося вище, Kodi зазвичай повідомляє вас, що доступне оновлення, але ви також можете бути в курсі, слідкуючи за Kodi у Facebook або Twitter, або ви можете підписатися на RSS-канал організації. Ці торгові точки - це чудовий спосіб дізнатись, коли доступні нові версії, крім того, вони часто є чудовим джерелом порад і підказок від Kodi.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found