Як налаштувати трансляцію ігор Xbox та грати в ігри на телефоні

Є багато чудових ігор Xbox One, але одне стримує їх - це неможливість гри поза домашньою мережею. Звичайно, деякі назви мають крос-платформну сумісність з ПК, але це не збігається з опціями мобільного потокового ПК та геймерами PlayStation 4 (PS4) вже деякий час користуються.

Це все змінюється, оскільки Microsoft представила Xbox Game Streaming для Android в 2019 році. Ось як ви можете дистанційно грати у свої ігри Xbox.

По-перше, є кілька вимог:

  • Будьте Xbox Insider, розташованим у будь-якій країні чи регіоні, із консоллю Xbox One, зареєстрованою в кільці попереднього перегляду оновлення Xbox One.
  • Пристрій Android з Android 6.0 (або новішою) та Bluetooth 4.0 (або новішою).
  • Контролер Bluetooth Xbox One (оригінальні контролери Xbox One та Xbox Elite Wireless не мають Bluetooth).
  • Високошвидкісне з'єднання для передачі даних (10 Мбіт / с по низхідній лінії зв'язку та 4,75 Мбіт / с по висхідній лінії зв'язку).
  • Обліковий запис Microsoft із профілем Xbox.

Крок 1: Встановіть Xbox Insider Hub

На вашому Xbox One запустіть Microsoft Store, знайдіть Xbox Insider Hub і встановіть його на свою консоль. Якщо ви ще не зареєстровані в програмі Xbox Insider, ви можете приєднатися до програми або зареєструватися на своєму комп’ютері з Windows.

Крок 2: Отримайте необхідну програму Android для налаштування

Потік Xbox для Android дозволяє грати

Встановіть на телефон або планшет додаток Xbox Game Streaming для Android, доступний у Google Play. Після встановлення запустіть програму та увійдіть до того самого Облікового запису Microsoft, який використовується у програмі Xbox Insider. Торкніться зеленого Давай грати! , коли будете готові.

Примітка: Ця програма є домом для Xbox Game Streaming та Project xCloud. За замовчуванням це цільова сторінка Xbox Game Streaming, але якщо ви опинитесь на стороні програми Project xCloud, вийдіть і ввійдіть знову. У деяких випадках у верхньому лівому куті є кнопка навігації, яка може переключити вас повернутися до розділу Xbox Game Streaming.

Крок 3: Налаштуйте свій Xbox One

Марк Кнапп / Цифрові тенденції

Переконайтеся, що ваш Xbox One увімкнений, підключений до телевізора та підключений до Інтернету. Потім у своєму додатку Xbox Game Streaming виберіть Налаштування нового Xbox для початку. Якщо все вдається, виберіть Увімкнути на телевізорі.

Примітка: Пізніше ви побачите свою консоль Xbox на головному екрані програми. Однак, якщо ви хочете підключити додатковий Xbox до програми, просто проведіть пальцем ліворуч і Налаштування нового Xbox кнопка з'явиться знову.

Крок 4: Підключіть контролер Xbox до телефону або планшета

Xbox Streaming Android Pair Controller

Вам потрібно буде з'єднати свій контролер з вашим пристроєм Android за допомогою Bluetooth, хоча насправді ми могли б з'єднати контролер PS4 під час налаштування Project Cloud.

Для початку торкніться значка Контролер пари в додатку Android. Якщо ви підключаєте контролер Xbox, торкніться відповідної кнопки на наступному екрані. В іншому випадку торкніться Інший контролер для сторонніх контролерів.

Підключення контролера Xbox до телефону Android Марк Кнапп / Цифрові тенденції

На контролері Xbox натисніть невелику кнопку сполучення, розташовану поруч із портом USB. Поверніться до свого пристрою Android і торкніться Далі > Перейдіть до Налаштування пристрою. Це відкриє налаштування Bluetooth вашого пристрою Android. Торкніться значка Бездротовий контролер Xbox запис у списку для пари.

Нарешті, програма розпізнає парний контролер і представляє a Далі натисніть, щоб торкнутися.

Крок 5: Почніть трансляцію з вашого Xbox One

Завдяки контролеру, з'єднаному з вашим пристроєм Android, ви тепер зможете розпочати потокову передачу консолі. Виберіть Запустіть консольний потік або Підключіть, залежно від того, чи ви щойно налаштували потокову передачу на консолі.

Додаток Xbox Streaming для Android

Після короткого підготовчого періоду на вашому пристрої Android відобразиться дзеркальний дисплей Xbox One. Вам не потрібно залишати телевізор увімкненим, щоб продовжувати, як тільки все запрацює належним чином. Звідси ви можете грати у свої ігри Xbox One на своєму пристрої Android, хоча це не перші покоління Xbox та Xbox 360, сумісні із зворотною мовою - принаймні, поки що.

Порада:Не забудьте вимкнути Xbox One, як зазвичай, коли закінчите трансляцію.

Вирішення проблем

Пристрої Xbox і потокове передавання

Якщо ви не бачите запиту на те, щоб увімкнути потокове передавання ігор Xbox на своєму телевізорі, є кілька речей, які вам доведеться ще раз перевірити. Спочатку переконайтеся, що у вашому Xbox увімкнено потокове передавання ігор. Є два шляхи, якими вам потрібно пройти:

  • Посібник> Система> Налаштування> Пристрої та потокове передавання> Потокове передавання консолі - Поставте прапорець біля Увімкнути консольне потокове передавання якщо це ще не
  • Посібник> Система> Налаштування> Пристрої та потокове передавання> Підключення пристроїв - Під Додаток Xbox, увімкнути Дозволити підключення з будь-якого пристрою або Тільки з профілів, які ввійшли в систему на цьому Xbox. Далі, під Це Xbox, виберіть Дозволити трансляцію гри на інші пристрої.

По-друге, переконайтеся, що ви ввійшли в один обліковий запис як у програмі Xbox One, так і в програмі Xbox Game Streaming.

Ваша домашня мережа також повинна мати відкритий або помірний тип NAT. Вам потрібно буде перевірити свій маршрутизатор, щоб підтвердити ці налаштування. Корпорація Майкрософт має інформацію про типи NAT, яка може бути корисною. Ви можете побачити поточний тип NAT на консолі, перейшовши до Налаштування> Загальні> Налаштування мережі.

Налаштування режиму живлення Xbox One

Ваш Xbox One також повинен бути в режимі миттєвого ввімкнення в Потужність налаштування. Ви можете змінити це налаштування, перейшовши до Посібник>Налаштування> Загальне> Режим живлення та запуск> Режим живлення і вибравши Миттєве ввімкнення варіант на Режим живлення спадне меню, як показано вище.

Знайдіть додаток Xbox One Accessories

Можливо, ваш контролер Xbox потребує оновлення мікропрограми (це трапилося з нами). Щоб отримати оновлення, відкрийте додаток Xbox Accessories на консолі, перейшовши до Мої ігри та програми> Програми.

Оновлення мікропрограмного забезпечення контролера Xbox

Коли програму відкрито, виберіть Три крапки значок, розташований під контролером. На наступному екрані ви побачите Оновити зараз опція, якщо доступна нова прошивка. В іншому випадку ви побачите поточну версію.

Примітка: Ви не можете оновити контролер Xbox, коли він з'єднаний із вашим пристроєм Android.

Нарешті, якщо у вас виникають затримки при передачі вашого Xbox One на пристрій Android, спробуйте на мить вимкнути компонент Wi-Fi останнього, увімкнути його знову та повторно завантажити програму Xbox Streaming. Ви також побачите кращу продуктивність, якщо ваш Xbox One підключений до мережі. Продуктивність буде різнитися при передачі вашого Xbox на пристрій Android, який отримує доступ до мобільного з’єднання.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found