Найпоширеніші проблеми Xbox One X та способи їх усунення

Як і будь-яка інша технологія, Xbox One X не позбавлений помилок і збоїв. Можливо, ви знаходитесь в середині найкращого проходження, коли консоль раптово вимикається, і ви втрачаєте весь свій прогрес. Перш ніж кинути дорогу консоль на стіну, можливо, буде краще рішення.

Поки ви готові трохи усунути неполадки, ось як ви можете вирішити деякі з тих дратуючих проблем, які заважають вашій грі.

Зв’язок з Microsoft

МетодЗв'язок
Чат у прямому ефіріВеб-сайт
ФорумиВеб-сайт
СамодопомогаВеб-сайт
Телефон1-800-4-MYXBOX (години роботи агента підтримки: M-F 9:00 - 17:00 PT)
Twitter@XboxSupport

Ігри не відображаються у форматі 4K або HDR

Якщо ігри не відображаються у форматі 4K на вашому Xbox One X, проблема, швидше за все, пов’язана з налаштуваннями на вашому телевізорі. Іноді це може бути щось таке просте, як гра, що не підтримує 4K, або налаштування в грі, що обмежують роздільну здатність на користь іншої функції.

Можливі рішення:

Ми створили повний посібник для максимального використання 4K та HDR за допомогою Xbox One X, але ось основи:

  • Переконайтесь, що ви використовуєте «високошвидкісний» кабель HDMI. Якщо ви використовуєте стандартний кабель, що входить до комплекту Xbox One, ви вже використовуєте його. Заміни доступні майже ні до чого, якщо щось трапиться з оригіналом.
  • Переконайтеся, що порт HDMI на вашому телевізорі підтримує HDMI 2.0a / HDCP 2.2. Це єдині порти вашого телевізора, які можна використовувати для вмісту 4K та HDR. Якщо ви використовуєте перемикач HDMI або AV-ресивер, переконайтеся, що він також підтримує HDMI 2.0a / HDCP 2.2. Це дозволить підключити кілька консолей до одного або двох сумісних портів телевізора.

Xbox One X раптово вимикається

Xbox One X огляньте обидва Les Shu / Цифрові тренди Les Shu / Цифрові тренди

Це найгірше, що могло статися з вашим Xbox One X. Ви перебуваєте в середині PlayerUnknown’s Battlegroundsпоєднуються і вам залишається лише кілька секунд від “курячої вечері”, коли ваша консоль повністю вимкнеться. Екран чорний, і можливо, вам не вдасться знову увімкнути консоль.

Можливі рішення:

У деяких випадках сама ваша консоль може бути несправною. У цьому випадку ваш єдиний варіант - надіслати консоль назад у Microsoft для заміни або ремонту. Для цього скористайтеся інструментом реєстрації продуктів Xbox та введіть серійний номер вашої системи. Він розташований праворуч на задній панелі Xbox One X і позначений як "SN".

  • Перш ніж упакувати Xbox One X для відправки назад, ви захочете перевірити кабель живлення. Нечисленні користувачі, які стикнулись із самовільним вимкненням системи, змогли вирішити проблему, помінявши кабель, що входить до комплекту, на сторонній. Оскільки Xbox One X використовує внутрішнє джерело живлення, основний шнур живлення змінного струму Nyko, який продається в GameStop, як повідомляється, сумісний - і він також працює з PlayStation 4. На жаль, на відміну від оригінального Xbox One, якщо ваше джерело живлення несправне, ви виграли не зможу його поміняти.
  • Якщо раніше ви були власником Xbox One S, користувачі також повідомляли про успіх за допомогою кабелю живлення цієї консолі. Він ідентичний тому, що входить до комплекту Xbox One X.
  • Цю проблему також можуть спричинити певні ігри, в тому числі Службовий обов'язок: Сучасна війна і Прикордоння 3. Знайдіть гру, у яку ви граєте, щоб визначити, чи не може це бути проблемою програмного забезпечення.

Ви не автоматично входите в Xbox Live

Якщо ви використовуєте енергозберігаючий режим замість "миттєвого ввімкнення" на вашому Xbox One X, ви час від часу вмикаєте свою консоль і виявляєте, що вона не підключена до Xbox Live. Іноді це пов’язано з гикавкою в кінці Microsoft, і ви можете просто вручну ввести свою реєстраційну інформацію для повторного підключення, але це часто спричиняється, здавалося б, короткою пам’яттю в самій консолі - вона в основному забула вашу мережу Wi-Fi.

Натисніть кнопку додому на контролері Xbox One, щоб відкрити путівник, а потім виберіть символ шестірні, який потрібно перенести на екран налаштувань. Звідси виберіть Мережа, тоді Налаштування мережі, і, нарешті, Налаштування бездротової мережі. Виберіть мережу, яку ви хочете використовувати, і введіть пароль, і ви знову в мережі.

Ми помітили, що ця проблема, як правило, виникає, коли ви не грали на своєму Xbox One X протягом декількох тижнів. За нашим досвідом, це не спричинено мережею Wi-Fi, оскільки наші PlayStation 4 і Switch знову підключені без проблем після тривалого простою.

Якщо ваша консоль періодично відключається від Xbox Live, проблема може бути пов’язана з вашим модемом або маршрутизатором. Спробуйте перейти з 2,4 ГГц на 5 ГГц або навпаки, і у вас може виникнути менше проблем.

Ви змушені завантажувати оновлення 4K для ігор

Xbox One X керує файлами для своїх 4K «вдосконалених» ігор для вас, що полегшує процес, але також може змусити витратити набагато більше часу та пропускної здатності на їх завантаження. В іграх One X «Enhanced» Xbox One автоматично завантажує розширену версію гри, яка може бути вдвічі більшою за стандартну версію. Неможливо завантажити стандартну гру, навіть якщо ви не використовуєте телевізор 4K - ігри не будуть грати на консолі без оновлення. Якщо у вас є старіша версія Xbox One і ви плануєте перенести свої ігри на Xbox One X, це ще один крок між вами та вашими іграми.

Рішення:

  • Ще не всі ігри підтримують 4K або інші вдосконалення Xbox One X, і якщо на вашому поточному Xbox One встановлені будь-які непідтримувані ігри, ви зможете відтворювати їх відразу після передачі вмісту та інших оновлень інших ігор. Однак це не ідеальне рішення, оскільки багато найбільших та найновіших ігор Xbox One вже отримали вдосконалення.
  • Ви можете пом'якшити очікування, спланувавши заздалегідь і завантаживши оновлення 4K у свою оригінальну систему. Відкрийте системні налаштування та виберіть Система, тоді Резервне копіювання та передача, і ви побачите опцію Завантажте вміст гри 4K. Поставте цей прапорець, і підтримувані ігри автоматично розпочнуть процес оновлення, тобто вони будуть готові до роботи, як тільки ви перемістите їх на Xbox One X.

Ви не можете використовувати Kinect

Як і Xbox One S до цього, Xbox One X не має вбудованого порту Kinect. Це означає, що без використання адаптера ви не зможете використовувати датчик для підтримуваних ігор або користувацького інтерфейсу Xbox One. На жаль, як датчик Kinect, так і адаптер припинено, тому ви не зможете придбати їх безпосередньо у Microsoft.

Можливі рішення:

  • Майже кожна голосова команда, спочатку розроблена для Kinect, тепер сумісна з гарнітурою, обладнаною мікрофоном. Ви не можете ввімкнути консоль за допомогою голосу без Kinect, але за допомогою цієї функції можна переміщатися по меню та робити вибір. Однак для того, щоб це працювало, ви повинні використовувати помічника Кортани. Оригінальні голосові команди Xbox не сумісні з гарнітурами.
  • І Kinect, і адаптер Kinect все ще технічно доступні від сторонніх продавців, хоча ціни вже досить високі. (Ви можете закінчити платити стільки, скільки платили за сам Xbox One X). Якщо у вас немає справді поважна причина для необхідності Kinect, і ви не хочете використовувати оригінальну модель Xbox One, просто відпустіть її.

Xbox One X не вмикається за допомогою контролера

Іноді ваш Xbox One X відмовляється вмикатись, коли ви натискаєте центральну кнопку на контролері. Навіть відключивши консоль від мережі, підключивши її до мережі або вимкнувши батареї, ви все ще не маєте енергії. Першим вашим інстинктом може бути паніка, але насправді це просто виправити.

Рішення:

  • Натисніть кнопку живлення на передній панелі Xbox One X, і система завантажиться, як зазвичай, і ви також зможете підключити свій контролер. Потім знову вимкніть систему та спробуйте увімкнути її за допомогою контролера - і на Xbox One X, і на Xbox One S ми виявили, що це вирішує проблему 100 відсотків часу. Звичайно, проблема завжди може повторитися, але просто повторіть ці кроки ще раз, і у вас все буде добре.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found