Як відновити перемикач Nintendo до заводських налаштувань

Іноді виникає необхідність повернути консоль для відеоігор у її первісний, нестандартний стан. Незалежно від того, чи готуєтесь ви передати його комусь іншому, чи хочете скасувати якусь помилку програмного забезпечення, настає момент, коли вам потрібно зробити кардинальні кроки та відновити заводські налаштування пристрою.

Перемикач Nintendo насправді пропонує більше одного способу скинути або «ініціалізувати» своє програмне забезпечення, потенційно щадячи ваші дані збереження, якщо ви вирішите. Насправді існує безліч варіантів видалення різних типів даних, залежно від ваших потреб. Ось усе, що вам потрібно знати про видалення даних з вашого комутатора Nintendo, включаючи способи відновлення заводських налаштувань.

Подальше читання

  • Найкращі майбутні ігри Nintendo Switch
  • Найкращі безкоштовні ігри на Nintendo Switch
  • Nintendo Switch проти Switch Lite

Ініціалізувати з меню налаштувань

як робити скріншоти в налаштуваннях комутатора -

Найпростіший, але постійний спосіб скинути свій перемикач - це з головного меню. На головному екрані перейдіть до Налаштування системи внизу екрана - це піктограма, схожа на шестерню. Хіт A кнопку, і ви побачите список опцій, що працює в лівій частині екрана. Вам потрібен найнижчий варіант, позначений Система.

Як скинути заводські налаштування меню системного комутатора Nintendo -Як відновити заводські налаштування перемикача системи Nintendo, ініціалізувати - -

Система параметри меню з'являться в правій частині екрана. Вам потрібно знову прокрутити вниз до нижньої опції, Ініціалізувати. Поруч із значком є ​​маленький значок знака оклику Ініціалізувати варіант, попереджаючи вас, що це рішуча, не можна скасувати дія. Хіт A ще раз, і ви відкриєте Ініціалізувати меню, яке має ряд опцій для стирання та скидання консолі.

Як відновити заводські налаштування перемикача Nintendo для ініціалізації меню -

Скинути кеш: Використовуйте цю опцію, якщо ви хочете стерти дані веб-переглядача з вашого комутатора, але зберегти все інше. Сюди входять збережені ідентифікатори користувачів та паролі для різних веб-сайтів, таких як Twitter і Facebook, а також історія вашого браузера Switch.

Скинути клавіатуру: Віртуальна клавіатура комутатора звертає увагу на те, що ви вводите, та зберігає дані про слова та фрази, якими ви часто користуєтесь. Він використовує ці дані, щоб запропонувати варіанти передбачуваного типу слів, які ви часто використовуєте, тому вам не доведеться вводити кожне слово, коли ви використовуєте клавіатуру, прискорюючи процес. Цей параметр стирає ці текстові дані з передбаченням.

Формат карти microSD: Щоб використовувати карту microSD як додаткову пам’ять для комутатора, її потрібно відформатувати. Ця опція видалить усі дані з картки microSD, яку ви підключите до комутатора, що дозволить використовувати їх у консолі, коли ви закінчите. Якщо ви стикаєтеся з помилками під час використання картки microSD на комутаторі, це потрібний варіант.

Як відновити заводські налаштування комутатора Nintendo -

Ініціалізація консолі: Це великий. Ця опція повертає ваш комутатор до його готового стану, видаляючи всі збережені дані, знімки екрана, відео, облікові записи користувачів, дані веб-браузера, дані ігор та оновлення системи. Він також скине налаштування системи, як-от батьківський контроль, за замовчуванням. Якщо у вас є обліковий запис користувача Nintendo, зв’язаний з такими онлайн-сервісами, як Nintendo eShop, цей обліковий запис все одно буде існувати в Інтернеті, але він більше не буде пов’язаний із комутатором. За словами Nintendo, будь-які дані з комутатора, які ви зберігали на карті microSD, не буде видалено. Однак, крім знімків екрана та відео, дані на карті microSD стануть непридатними.

Використовуйте цей параметр лише в крайньому випадку: або якщо ви повністю позбудетеся комутатора, або ви зіткнетеся з такими неприємними помилками, жоден інший варіант не виправить консоль. Nintendo зазначає, що вам також потрібно підключити вашу консоль до Інтернету, щоб переформатувати її.

«М’яке» скидання до заводських налаштувань: ініціалізація з режиму обслуговування

Як відновити заводські налаштування режиму обслуговування комутатора Nintendo - -

Існує другий, менш радикальний спосіб «ініціалізувати» свій комутатор, якщо ви маєте справу з помилками чи іншими проблемами. За допомогою «режиму обслуговування» консолі ви можете стерти більшість даних з комутатора, залишаючи позаду такі речі, як збереження ігор, інформація про користувача та знімки екрана. Є й інші варіанти режиму обслуговування, які можуть вам також знадобитися, якщо ви стикаєтеся з помилками, тому спробуйте цей режим, перш ніж повністю ініціалізувати консоль. Режим обслуговування дозволяє вам обійти основну операційну систему Switch, що може бути корисним для усунення помилок, які перешкоджають вашій можливості потрапити до меню Системні налаштування.

Щоб отримати доступ до режиму обслуговування, вимкніть перемикач, утримуючи кнопку живлення вгорі на консолі, а потім виберіть Параметри живлення, тоді Вимкнути. Після повного вимкнення перемикача утримуйте обидва кнопки Збільшення гучності і Зменшення гучності кнопки, а також Потужність кнопку. Продовжуйте їх утримувати, поки на екрані з’являються логотипи “Nintendo” та “Switch”, поки не з’явиться Режим обслуговування меню. Звідси у вас є кілька варіантів того, як виправити свій комутатор.

Система оновлення: Якщо ви стикаєтеся з помилками, які, на вашу думку, можна виправити оновленням системного програмного забезпечення Switch, це потрібний варіант. Ця опція використовує ваше з’єднання Wi-Fi для завантаження останнього програмного забезпечення Switch та оновлення системи.

Як відновити заводські налаштування режиму обслуговування комутатора Nintendo, ініціалізувати без видалення - -

Ініціалізуйте консоль без видалення збережених даних: Це опція "95 відсотків скидання до заводських налаштувань", якщо ви виявили проблему з прошивкою вашого перемикача або грою. Він «ініціалізує» більшу частину консолі, видаляючи ваші ігри, оновлення програмного забезпечення та відновлюючи прошивку консолі до заводських налаштувань, але зберігає збережені ваші ігри, знімки екрана, відео та користувацькі дані. Якщо у вас виникли проблеми з комутатором, але ви не хочете втратити всі дані, скористайтеся цією опцією.

Майже завжди гарною ідеєю спробувати це перед тим, як натиснути на спусковий гачок для повної "ініціалізації". Гірший сценарій: якщо це не спрацює, ви завжди зможете повністю відновити його після цього.

Примітка: Як і при повній ініціалізації консолі, цей параметр також призведе до того, що всі дані на картці microSD, які ви використовуєте з комутатором, непридатні для використання.

Як відновити заводські налаштування режиму обслуговування комутатора Nintendo ініціалізувати видалення - -

Ініціалізація консолі: Як і опція в меню Системних налаштувань, ця велика, яка повністю видалить усі дані, збережені у Вашому комутаторі, відновивши його до нестандартного стану.

Знову ж таки, застереження: ініціалізація вашої консолі видалить всю вашу гру та збереже дані з консолі, а також від’єднає будь-які пов’язані з нею облікові записи Nintendo (ви можете переглянути свої облікові записи Nintendo в Інтернеті на accounts.nintendo.com). Ініціалізація не призведе до стирання картки microSD, яку ви могли встановити в системі, але всі дані на картці, крім знімків екрану, стануть непридатними, і вам доведеться переформатувати її, щоб знову використовувати з комутатором.

Щоб вийти з режиму обслуговування, не видаляючи нічого, просто натисніть і утримуйте Потужність , поки перемикач не вимкнеться, а потім знову ввімкніть його, як зазвичай.

Що робити, коли ви «ініціалізували» свій комутатор

Відновлення комутатора до заводських налаштувань здається великим кроком, і це може означати втрату деяких даних збереження, але іноді це необхідно. Після того, як ви це зробите, не важко перевстановити все, щоб повернутися до гри.

Після відновлення комутатора ви можете зв’язати консоль зі своїм обліковим записом Nintendo. Після того, як ваш акаунт буде зв’язаний знову, ви зможете завантажити будь-які ігри або DLC з Інтернет-магазину Nintendo, які ви придбали раніше. Ви також можете перевстановити будь-які ігри, які є у вас як фізичні копії.

Якщо у вас є карта microSD з будь-якими зображеннями, ми рекомендуємо зберегти їх на комп’ютері, вставивши SD-карту в пристрій читання карток, знайшовши Альбом папку та встановіть її на свій комп’ютер. Після збереження знімків екрана ви можете повторно вставити SD-карту в комутатор та переформатувати її, скориставшись опцією, про яку ми згадали раніше в меню Налаштування системи.

По суті, вам просто потрібно налаштувати свій комутатор так, як це було, коли ви вперше його придбали, щоб використовувати його знову.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found