Як сканувати документи за допомогою iPhone

Мати світ під рукою ніколи не було простіше завдяки сучасним технологіям. На жаль, не завжди можна зробити все за допомогою смартфона. Іноді вас змушують використовувати незграбну стару технологію, таку як принтери та сканери. Як нудно.

Хороша новина полягає в тому, що коли вам потрібен сканований документ, ви можете взагалі ігнорувати цей сварливий старий сканер. Ви можете сканувати документ прямо зі свого iPhone за допомогою декількох різних програм. Ми покажемо вам, як.

Скористайтеся програмою Файли

У iOS 13 додаток Файли надзвичайно спрощує сканування документів та зберігання їх на телефоні. Ви можете сканувати квитанції або підписувати та сканувати документи, не перетягуючи все додому. Просто переконайтеся, що ви підключені до iCloud і можете отримати доступ до свого iCloud Drive як з iPhone, так і з ПК. Ось як розпочати.

Як сканувати документи за допомогою сканерів iphone1Сканування за допомогою файлівяк сканувати документи за допомогою сканерів iphone3як сканувати документи за допомогою сканерів iphone4як сканувати документи за допомогою сканерів iphone5як сканувати документи за допомогою сканерів iphone7як сканувати документи за допомогою сканерів iphone8Як сканувати документи за допомогою iphone scan6Як сканувати документи за допомогою сканерів iphone9

Крок 1: Знайдіть на своєму телефоні програму Файли. Тут ви можете переглядати всі файли iCloud, щоб не танцювати перетасовку документів.

Крок 2: Коли програму відкрито, виберіть iХмарний привід Розташування.

Крок 3: Проведіть пальцем по екрану вниз і торкніться три крапки Більше значок.

Крок 4: Виберіть Нова папка, назвіть вашу папку Сканувати а потім натисніть Готово.

Крок 5: З вашого нового Сканувати папки, проведіть ще раз вниз, щоб торкнутися трьох крапок Більше і виберіть Сканувати документи щоб активувати камеру.

Крок 6: Помістіть документ на поверхню і наведіть телефон над ним, поки програма Камера не розпізнає. Документ виділено синім кольором. Найчастіше додаток робить фотографію автоматично, але є також кнопка спуску затвора на випадок, якщо вона не схопить ваш документ відразу.

Крок 7: Торкніться значка Зберегти і сканування переходить у Сканувати папку, де вона буде видно скрізь, де ви можете отримати доступ до iCloud. Звідти ви можете торкнутися документа, щоб перейменувати його.

Сканування декількох документів послідовно

Крок 1: Розмістіть свої документи в стосі, щоб вони були відскановані в порядку, один за одним.

Крок 2: Після того, як камера знімає першу сторінку, програма читає Готове наступне сканування уздовж дна. Видаліть першу сторінку, щоб вона могла захопити другу сторінку.

Крок 3: Повторюйте крок 2, поки не закінчите все сканування.

Крок 4: Торкніться Зберегти і всі відскановані сторінки збережуться в одному документі. Значок вказує, скільки сторінок включено.

Не хвилюйтеся про правильний кут сканування, оскільки програма автоматично коригує вигляд, щоб вирівняти сканування. Коли ви переглядаєте готові скани, вони будуть правильно вирівняні за якісним поданням вмісту.

Після завершення сканування можна налаштувати ще більше варіантів. Просто натисніть на сторінку внизу ліворуч і використовуйте піктограму кошика, щоб повністю видалити сторінку. Повторно взяти кнопка дозволяє зафіксувати одну сторінку в серії без необхідності перезапускати багатосторінкове сканування. Ви можете далі обрізати або змінити краї документа, скористатися фільтром або повернути його, щоб він виглядав саме так, як ви хочете.

Скористайтеся програмою Notes

Вбудований додаток iPhone у iPhone має спеціальну функцію сканування, до якої ви можете отримати доступ щоразу, коли створюєте новий документ Notes. Ось як це зробити.

як сканувати документи за допомогою iphone scannote1Сканування за допомогою нотатокяк сканувати документи за допомогою iphone scannote33як сканувати документи за допомогою iphone scannote4як сканувати документи за допомогою iphone scannote5

Крок 1: Відкрийте нотатку або створіть нову.

Крок 2: Торкніться значка Камера значок для сканування документів.

Крок 3: Покладіть документ на поверхню і наведіть на нього камеру пристрою.

Крок 4: Якщо ваш пристрій перебуває в автоматичному режимі, програма автоматично сканує ваш документ, виділивши його жовтим кольором. Додаток застосовуватиме спалах залежно від умов освітлення. Ви можете зробити знімок вручну, натиснувши кнопку спуску затвора, якщо камера автоматично не захоплює ваш документ.

Крок 5: Торкніться елемента керування фільтрами, щоб точно налаштувати сканування на кольорові, чорно-білі та відтінки сірого.

Крок 6: Перетягніть кути, щоб відрегулювати сканування відповідно до сторінки, якщо потрібно, або сканувати лише частину сторінки, яку ви хочете.

Крок 7: Торкніться Продовжуйте сканувати.

Крок 8: Додайте більше сканувань до документа, якщо це сканування декількох сторінок, і торкніться Зберегти коли закінчите.

Коли сканування завершено, ви все ще можете скоригувати його фільтром, обрізанням або обертанням - або смітити.

як сканувати документи за допомогою iphoneяк сканувати документи за допомогою iphoneЯк сканувати документи за допомогою iphoneяк сканувати документи за допомогою iphoneяк сканувати документи за допомогою iphoneФіксація сканів

Використовуйте камеру безперервності

Камера безперервності - це функція в MacOS та iOS, яка дозволяє запускати камеру на вашому iPhone (або іншому пристрої iOS) із вашого сусіднього Mac, а потім передавати цю фотографію або сканувати у відкритий документ Mac.

Камера безперервності безпосередньо працює з Finder, Notes, Mail, Messages, TextEdit, Keynote 8.2, Numbers 5.2 та Pages 7.2 або пізнішими версіями. Він доступний для MacOS Mojave та iOS 12 або новішої версії.

По-перше, і ваш Mac, і ваш пристрій Apple повинні мати Wi-Fi та Bluetooth. Вони також повинні ввійти в iCloud з тим самим ідентифікатором Apple, використовуючи двофакторну автентифікацію. Ось як здійснюється сканування за допомогою камери безперервності.

Як сканувати документи за допомогою безперервності iphone 1Сканування безперервностіСканування безперервності

Крок 1: Відкрийте будь-яку з підтримуваних програм на вашому Mac.

Крок 2: Клацніть або клацніть правою кнопкою миші в документі або вікні Mac і виберітьІмпорт з iPhone або iPad слідом за ним Сканування документів in спливаюче меню.

Ви також можете натиснути Файл або Вставити на панелі меню, щоб отримати доступ до функції сканування. Він також знаходиться під Дія у Finder та у спливаючому меню, коли ви клацаєте правою кнопкою миші (або клацанням Control) на робочому столі.

Крок 3: Помістіть документ перед об'єктивом камери на вашому iPhone або iPad, а потім дочекайтеся завершення сканування. Якщо вам потрібно зробити знімок вручну, торкніться віртуальної кнопки затвора або скористайтесь однією з кнопок гучності.

Крок 4: Перетягніть кути, щоб налаштувати сканування відповідно до сторінки або щоб захопити лише ту частину документа, яку ви хочете, а потім торкніться Продовжуйте сканувати.

Крок 5: Додайте додаткові скани до документа або торкніться Зберегти коли закінчите.

Останні повідомлення