Відкриття YouTube у прямому ефірі 2017 року 20 січня

Як завантажити відео YouTube Firefox Chrome плагіни браузера аддони логотип - -Через сім днів одна адміністрація покине Вашингтон, округ Колумбія, і почнеться нова. 20 січня новообраний президент Дональд Трамп принесе присягу 45-м президентом США на довгоочікуваній церемонії, яка вже набрала медіа-вир. І звичайно, щоб допомогти вам бути в курсі всіх дій, YouTube буде висвітлювати інавгурацію в прямому ефірі.

Відеоплатформа була ключовою протягом усього виборчого циклу 2016 року, транслюючи все: від Демократичної та Республіканської національних конвенцій до різних дебатів. Навіть у день виборів YouTube був там, щоб протягом години показувати прямі трансляції, коли надходили результати. Тож для того, щоб обмежити все це, YouTube закриватиме своє політичне висвітлення (для цього циклу) висвітленням "від більшої кількості інформаційних організацій, ніж будь-коли до ”у п’ятницю, 20 січня.

У день інавгурації перейдіть на YouTube і виберіть свого улюбленого диктора, щоб отримувати оновлення протягом дня. Якщо ви фанат NBC News, CBS News, Telemundo, C-SPAN, Bloomberg Politics, USA Today або The Washington Post, ви зможете стежити за оновленнями незалежно від того, де ви знаходитесь.

Більше того, YouTube обіцяє "особливе висвітлення" від деяких мовників, які можуть змусити вас почувати себе так, ніби ви перебуваєте в Національному торговому центрі, навіть якщо ви за тисячі миль від вас. А з якістю 4K перегляд в Інтернеті може бути кращим, ніж перегляд по кабелю.

Звичайно, YouTube - не єдина цифрова платформа, з якої ви можете спостерігати за всіма діями. Twitter (соціальна мережа Трампа на вибір) буде співпрацювати з PBS NewsHour, щоб забезпечити пряме висвітлення Дня інавгурації 2017 року з 11:00 до 17:00. ET відбудеться 20 січня. Висвітлення вам надасть головний редактор NewsHour Джуді Вудрафф, а кореспонденти Джон Ян і Ліза Дежардінс звітуватимуть зі сходів Капітолію США та Національного торгового центру, відповідно.

Останні повідомлення