Як створити власні навички Alexa за допомогою креслень Alexa

Готові спробувати свої сили у навчанні Алекси нової навички? Alexa постійно отримує нові навички, не потребуючи оновлення, але чи знаєте ви, що можете створити власні? Ні кодування, ні значних технічних навичок, ні ступінь робототехніки не потрібні.

Навички можуть бути будь-якими, починаючи із запитів на дзвінки та відповіді до ігор-вікторин. Якщо ви робите такий навик, який любите ви та ваша сім’я, ви можете поділитися ним з іншими або навіть опублікувати його для всіх. Ми проведемо вас через покрокове створення нових навичок Alexa.

1. Увійдіть в креслення

Почніть з переходу на //blueprints.amazon.com/. Опинившись, натисніть увійти у верхній частині екрана. Потім вам доведеться увійти, вказавши дані свого облікового запису Amazon.

2. Виберіть свій шаблон

Почніть з вибору проекту. Подумайте про креслення Alexa як про колекцію шаблонів. Існують десятки варіантів у шести різних категоріях: Привітання та нагоди, Організації та бізнес, Розваги та ігри, Навчання та знання, Вдома та Розповідач.

Ви можете робити такі речі, як створення вікторини, складання казки, створення режиму тренувань, складання таблиці сімейних справ, створення вітальних листівок або налаштування відповідей Alexa на ваші запитання. Перегляньте Рекомендовані креслення щоб отримати уявлення про те, що доступно. Потім прокрутіть униз і знайдіть креслення, розбиті на категорії.

3. Прочитайте деталі проекту

Знайшовши шаблон Alexa Blueprint, який вражає вас, натисніть на нього. Це відкриває опис проекту, включаючи кроки, які ви пройдете для створення навички. Зверніть увагу на кнопку відтворення та індикатор прогресу. Це дозволяє вам почути зразок навички, створеної за допомогою цього плану, який може допомогти надихнути вас, перш ніж заглибитися в решту процесу та надати корисні ідеї.

Підтвердьте, що хочете розпочати процес створення проекту, натиснувши на Зробіть свій власний посилання вгорі опису проекту. Для вітальних листівок ви натиснетеВиберіть тему натомість.

4. Заповніть поля Blueprint

Наступний екран, який ви побачите після натискання кнопки «Зроби сам» (або виберіть тему), має численні поля форми. Усі вони вже мають заповнений вміст, але ви можете видалити будь-який із них та заповнити інші деталі, щоб налаштувати вміст.

Використовуйте синій Далі в правому верхньому куті, щоб перейти до наступного кроку після заповнення полів або залишення їх такими, як вони є.

5. Назвіть свою майстерність

Вибір імені для своєї майстерності - це один із останніх кроків. Вибір одного може здатися дуже простим, але ви повинні пам’ятати про обмеження Alexa.

Наприклад, асистент Amazon досі не дотягує до розпізнавання імен та прізвищ. Отже, якщо ви використовуєте креслення для створення сімейної гри-вікторини, найкраще назвати її якось на зразок «Сімейна розвага», а не «Вікторина сім’ї Олександра». Alexa також змушує вас вимовляти певні слова (на зразок "наш"), тому майте це на увазі, вибираючи ім'я.

Якщо ви помітили, що Алекса не може вас зрозуміти, коли ви просите скористатися цим вмінням, поверніться і виберіть ім’я, яке є дещо простішим. Ви можете зробити це, вибравши Навички, які ви отримали у верхній частині домашньої сторінки Alexa Blueprints. Клацніть на навичок, щоб вибрати його, а потім на Редагувати кнопка, пов'язана з нею.

6. Слідкуйте за повідомленням про готовність навичок

Потрібно лише кілька хвилин, поки ваша нова навичка Alexa буде готова до використання. Шукайте повідомлення, яке вказує, що вміння доступне та готове до використання. Як тільки це стане, можна використовувати вміння на будь-якому власному пристрої з підтримкою Alexa, який пов’язаний з вашим обліковим записом Amazon. Ви також можете перейти до Навички, які Ви створили посилання у верхній частині екрана. У ньому перелічені всі навички, створені за допомогою креслень. Якщо ви заглиблюєтесь у деталі, якщо це говорить вам, що ваша майстерність єГотовий до використання та редагувати, ви можете продовжувати і запускати вміння.

7. Запустити вміння

Amazon Echo 2017 огляд зверху Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Ви можете розпочати взаємодію із вмінням, використовуючи голосову команду “Alexa, відкрити [ім’я вміння]”. Після запуску навички ви можете переконатися, що він працює належним чином. Якщо цього не сталося, ви можете внести зміни в Навички, які ви отримали розділ, згаданий вище.

Подальше читання

  • Забавні речі, щоб запитати Alexa
  • Найкращі ігри для гри з Alexa
  • Найкращі писанки Alexa

8. Поділіться або опублікуйте свою майстерність

Перевіривши свою майстерність і знаючи, що вона працює так, як ти хочеш, ти можеш поділитися нею з друзями чи членами сім’ї. Ви можете поділитися своїми вміннями електронною поштою, Facebook, Twitter, Pinterest, або отримати посилання, щоб поділитися. Для цього просто зайдіть Навички, які ви отримали -> Деталі -> Поділіться з іншими.

Ви навіть можете опублікувати свою майстерність у магазині Alexa Skills Store, щоб користувачі Alexa у США могли знаходити, використовувати та переглядати. Люди можуть дати ваші навички до 5-зіркового рейтингу, як і будь-який інший вміння в магазині.

Щоб опублікувати свою майстерність, їй потрібно буде пройти процес перевірки, який зазвичай займає близько одного-двох робочих днів. Ось як опублікувати свою майстерність Alexa.

  • Перейдіть до Sвбивства, які ви зробили і натисніть на вміння, яке хочете опублікувати.
  • Натисніть на Опублікувати в магазині навичок (якщо ви поділилися своїм вмінням, вам потрібно буде скасувати спільний доступ)
  • Введіть свою назву магазину Alexa Skills Store, саме так клієнти знайдуть вас у магазині Alexa Skills Store. Назва вашого магазину навичок може відрізнятися від назви вашого вміння та вашої початкової фрази. Вам також доведеться заповнити створено поле із зазначенням вашого імені або назви компанії.
  • Перейдіть на наступну сторінку та виберіть, до якої категорії підходить ваша майстерність, виберіть відповідні ключові слова, які допоможуть людям знайти вашу майстерність, а потім додайте короткий опис та детальний опис своєї майстерності.
  • На наступній сторінці заповніть детальну інформацію про ваші навички та передбачувану аудиторію.
  • На наступній сторінці перегляньте інформацію та надішліть свої навички на перевірку Amazon для затвердження.
  • Очікуйте сповіщення електронною поштою, яке повідомляє, затверджено чи відхилено вашу майстерність.

9. Видалити вміння

Іноді ви можете здобути деякі навички, які не настільки корисні чи веселі, як ви очікували. Навички, які Ви створили область дозволяє редагувати вміння. Крім того, ви можете видалити вміння, щоб видалити його зі свого облікового запису. Ви також можете видалити опубліковані навички з магазину Alexa Skills Store, вибравши Вилучити з магазину під пунктами меню.

Завдяки своєму розділу "Концепції", Amazon дозволяє досить легко навіть не досвідченим людям здобувати навички Alexa та публікувати власні ідеї щодо вмінь Alexa. Як результат, ви можете налаштувати свій розумний динамік із вмістом, який відповідає вам і вашій родині, і ви можете поділитися своїми творами зі світом.

Останні повідомлення