Як користуватися Facebook Dating

Протягом багатьох років багато хто намагався перетворити Facebook на додаток для знайомств, надсилаючи через Messenger небажані оголені фотографії, потрапляючи на людей у ​​коментарях до фотографій і взагалі переслідуючи сторінки людей. Можливо, це дало підказку мега-сайту в соціальних мережах, адже зараз вони представили Facebook Dating. Хочете знати, як визначити дату за допомогою цієї нової послуги? Ось що вам потрібно знати.

Початок роботи з Facebook Dating

Facebook Dating - це не окремий додаток, він вбудований безпосередньо на сайт. Якщо у вас є обліковий запис Facebook, ви вже попереду в грі, тому що вам потрібен буде для доступу до знайомств. Хоча ваш профіль знайомств окремий, розділ знайомств захоплює частину вашої інформації з іншого вашого профілю.

Спочатку перейдіть до програми Facebook, торкніться значка меню у верхній правій частині екрана та натисніть Знайомства. (Якщо ви не бачите опції Знайомства, вам, можливо, доведеться торкнутися значка Побачити більше Потім ви потрапите в розділ знайомств Facebook. Натисніть на Розпочати і дотримуйтесь інструкцій на екрані для налаштування профілю. Вам потрібно буде вказати стать, яку ви шукаєте, місце розташування та вибрати собі приємне фото.

Facebook

Звідти Facebook автоматично згенерує для вас профіль знайомств, очистивши ваш профіль, що не зустрічається. Потім ви можете налаштувати профіль так, як вам потрібно, видаливши речі, додавши фотографії та додавши публікації з вашого Instagram, натиснувши Попередній перегляд профілю варіант. Коли ви задоволені, натисніть Готово.

Що буде далі

Знайомства на Facebook Facebook

Тепер Facebook почне надсилати вам збіги. Цей процес може тривати кілька днів. Не хвилюйтеся, Facebook не запропонує ваших поточних друзів на Facebook, і ніхто не побачить ваші речі для знайомств за межами розділу знайомств на Facebook. Коли ви отримаєте збіг, ви отримаєте сповіщення. Якщо вам подобається особа, з якою ви зустрічаєтесь, торкніться значка серця на його стрічці знайомств.

Щоб розпочати розмову з одним із ваших збігів, торкніться фотографії їх профілю, і з’явиться можливість ввести повідомлення. Закінчивши вводити дотепний вступ, натисніть значок стрілки, щоб надіслати повідомлення. Доступ до повідомлень можна отримати, натиснувши на Розмови у верхній частині екрана подачі.

Хочете зрівнятися з людьми, які мають такі ж інтереси, як і ви? Перейдіть до меню та торкніться Пропозиції з ваших подій або Пропозиції від ваших груп, потім торкніться події або групи, посуньте кнопку поруч із нею та торкніться Див. Пропоновані збіги.

Як створити Secret Crushes

Facebook

Потрапили на когось і хочете використовувати Facebook, щоб допомогти вам зустрітися? Функція Secret Crush дозволяє вам додати до дев'яти своїх друзів на Facebook або підписників в Instagram та сповістити їх про те, що хтось влюбився в них через Facebook Dating, якщо вони мають профіль знайомств, тобто. Якщо ви обоє додасте одне одного як таємні розчарування, побачення сповістить вас обох про те, що ви влюблені одне в одного. Якщо збігу немає, ніхто ніколи не дізнається про вашу влюбленість.

Щоб додати Secret Crush:

  • Перейдіть до меню
  • Торкніться Перейдіть до Secret Crush
  • Торкніться Зрозумів
  • Торкніться значка +
  • Шукайте ім’я свого симпатії та додайте його, натиснувши піктограму + поруч із його ім’ям

Як видалити свій профіль знайомств на Facebook

Якщо ви знайшли любов свого життя або просто замислюєтесь над тим, щоб використовувати Facebook як свого амура, видалити свій профіль знайомств легко і не вплине на ваш інший профіль. Перейдіть на сторінку Знайомства в меню Facebook. Торкніться значка у верхній правій частині екрана, торкніться Видалити профіль під Загальні а потім натисніть Видалити.

Доступність

Не можете знайти Facebook Dating? Можливо, у вас його ще немає. На даний момент він доступний у США, Аргентині, Болівії, Бразилії, Канаді, Чилі, Колумбії, Еквадорі, Гайані, Лаосі, Малайзії, Мексиці, Парагваї, Перу, Філіппінах, Сінгапурі, Суринамі, Таїланді, Уругваї та В’єтнамі. Facebook повідомляє, що знайомства будуть доступні в Європі до початку 2020 року.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found