Як зупинити дзвінки на телемаркетинг в Android та iOS

Чи є якась група, наполегливіша, ніж телемаркетингові компанії? Як і завзятий головний герой романтичної комедії, коли компанія, що продає телемаркетинг, має вас у своєму прицілі, вона не перестане переслідувати вас, доки ви не погодитеся придбати якийсь товар, який вас не цікавить. У той час, коли люди схильні носити смартфони скрізь, телемаркетинги можуть вразити вас у будь-який час і, здається, не схильні до незацікавленості чи відвертого гніву.

Скажіть їм, що вам не цікаво? Вони передзвонять. Попросити їх виключити ваш номер зі свого списку? Вони можуть ... а можуть і ні, і передзвонять пізніше.

Якими б наполегливими не були телемаркетинги, у вас є варіанти. Ви можете зареєструвати свій номер у Національному реєстрі "Не телефонувати", хоча це лише стримуватиме дзвінки з продажу, і навіть тоді тіньові компанії все одно можуть вам телефонувати. На щастя, є ще кілька речей, які ви можете спробувати.

Спробуйте скористатись функцією блокування цифр на своєму смартфоні

На iPhone перейдіть до Налаштування, тоді Телефон. Під Дзвінки, торкніться Блокування дзвінків та ідентифікація.

На Android відкрийте додаток для телефону та натисніть три крапки у верхньому правому куті. Торкніться Налаштування, виберітьБлокувати номерита введіть номери, які потрібно заблокувати.

Навіть якщо ви заблокуєте номер телемаркетингової компанії, швидше за все, у них буде набагато більше, щоб вам зателефонувати. Поки вони знають, що на іншому кінці є жива, дихаюча людина - людина, яка потенційно може поступитись їхньому рівню продажів - вони будуть продовжувати робити спроби. Найкраще зробити так, щоб переконати телемаркетологів, що ваш номер не працює. Але як?

Щоб зупинити телемаркетинг раз і назавжди, обманіть їх

Вірте чи ні, але ви можете обдурити телемаркетологів, відтворивши повідомлення, що ваш номер не працює. Для цього вам просто знадобиться запис одного з тих відключених телефонних повідомлень, який ви зможете відтворити, коли дзвонить телемаркетинг.

По-перше, придбайте магнітофон - бажано той, який ви можете підключити до гнізда для навушників, щоб записати повідомлення "не в експлуатації" з кращою чіткістю. Після цього знайдіть повідомлення «не в службі», яке ви легко можете зробити в Інтернеті, і запишіть це повідомлення.

Отримайте цей рекордер

Коли вам зателефонує телемаркетинг, відповідайте (бажано в тихому місці), але нічого не кажіть. Відтворіть запис, а телемаркетинг на іншому кінці, будь то людина чи робот, що телефонує, повинен визначити, що ваш номер телефону не використовується, та вилучити його зі свого списку дзвінків.

Звичайно, вам доведеться тримати запис під рукою, щоразу, коли вам надходить спам-дзвінок, але якщо це спрацює, телемаркетинг відмовиться від вас. Крім того, ви також можете відчути радість, байдужуючи корпорації, які давно вас мучать.

На додаток до федеральних законів, що регулюють телемаркетинг відповідно до Закону про захист споживачів телефонів (TCPA), деякі штати додають свої власні закони. Зовсім недавно сенатор штату Огайо Дейв Берк запропонував нові штрафи за оманливі дзвінки на телемаркетинг.

Девід Коген - постійний співробітник Digital Trends - веде TheUnlockr.com, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його у Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Оновлено інформацією про запропонований закон про телемаркетинг в Огайо.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found