Основна інформація Facebook F8 2018: Все, що оголошено Facebook

Офіційно триває конференція розробників Facebook F8 2018 року. Хоча конференція призначена в першу чергу для розробників, основна доповідь часто дає нам гарне уявлення про те, чого чекати від Facebook, Instagram та інших дочірніх компаній.

Ось усе, про що ми дізналися з адреси Facebook F8 Keynote.

Facebook

Чиста історія

Несподівано конфіденційність відіграла ключову роль у цьому році. Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг відкрив конференцію, безпосередньо вирішивши цю проблему. Незадовго до початку доповіді Цукерберг анонсував нову функцію "Очистити історію".

Очистити історію дозволить вам побачити, які зовнішні веб-сайти надсилають інформацію про вас на Facebook - і очистити будь-яку інформацію, отриману про вас за допомогою інструментів аналітики Facebook. Ви також матимете можливість вимкнути функцію збору даних на Facebook, а також на сторонніх сайтах, які використовують інструменти збору даних Facebook.

Watch Party

Watch Party - це нова функція у Facebook, яка дозволяє переглядати відео в прямому ефірі та спілкуватися з друзями. Функція була створена для заохочення значущої участі та обговорення на платформі.

«За» та «проти»

Незважаючи на те, що користувачі Facebook роками просили про функцію "Не подобається", Facebook ще не додав її. Однак соціальні медіа додають "проти" / "проти" до деяких коментарів. Ця функція буде доступна в певних публікаціях і призначена для просування корисних або проникливих коментарів.

Групи

Facebook вважає, що його групи є одним із найкращих способів створити значущу взаємодію між користувачами. Щомісяця понад 1,4 мільярда користувачів, групи Facebook швидко зростають.

Пізніше цього місяця Facebook запустить нову вкладку Групи у своєму додатку. Звідти ви зможете легко знаходити групи та зв’язуватися з ними.

Групи також матимуть доступ до функції Watch Party, яка дозволяє переглядати відео разом з іншими членами групи. На додаток до звичайних функцій Watch Party, знайдених на Facebook, групи також матимуть опцію Live Commentating, де модератори зможуть розповісти групі про те, що спостерігається.

Знайомства

Facebook додає новий набір функцій, орієнтованих на своїх 200 мільйонів одиночних користувачів. Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг каже, що функції призначені для заохочення значущих стосунків на відміну від підключень.

З цією метою Facebook інтегрує спеціальний розділ груп у функцію знайомств. Люди, які користуються функцією знайомств, зможуть переглядати різні події у своїх містах та відповідати на цікаві події. Коли ви відповісте, ви зможете побачити всіх інших учасників події та користувачів. Функція обміну повідомленнями відрізняється від Messenger і WhatsApp і є лише текстовою.

Facebook знає, що деякі люди неохоче ставляться до своїх профілів знайомств та соціальних мереж на одній платформі, тому він додає функції конфіденційності, щоб ваші друзі не мали доступу до вашого профілю знайомств. Ви також не будете зв’язані з друзями.

Кризове реагування

Кілька років тому Facebook додав Перевірку безпеки - функцію, яка дозволяє повідомити своїм близьким, що ви в безпеці після катастрофічної події. Цього року Facebook додає нову функцію під назвою Crisis Response., Де користувачі зможуть надати власні акаунти надзвичайних подій.

Instagram

Камера Instagram незабаром буде корисною не лише для обміну знімками та історіями, оскільки платформа обміну фотографіями занурюється у відеочат та інші фільтри доповненої реальності. Instagram оголосив список нових змін, що надходять на платформу, включаючи перероблений розділ "Огляд", нові параметри спільного доступу до Stories та новий "фільтр залякування" для коментарів. Такі функції, як нові фільтри доповненої реальності (AR), уже впроваджені, тоді як такі варіанти, як відеочат і новий Explore, зараз перебувають на тестуванні.

Досліджуйте

Перш за все, Instagram оновив свій додаток, включивши вдосконалений розділ Огляд. Новий розділ дослідження відсортований за темами, що дозволяє швидше знаходити цікавий вміст.

Окрім капітального ремонту таблиці Explore, Instagram також змінює спосіб відображення вмісту. Окрім А.І. сортуючи, зараз Instagram використовує курацію спільноти, щоб зробити вкладку "Огляд" більш персоналізованою.

Відеочат

Як і Facebook, незабаром в Instagram з’явиться функція відеочату. Функція відеочату буде доступна в Instagram Direct і дозволить користувачам ініціювати індивідуальний та груповий чати.

Фільтр залякування

Після введення фільтру нецензурства в 2017 році Instagram цього року додає фільтр залякування до суміші. Фільтр хуліганів використовує машинне навчання для пошуку та видалення невідповідних та / або загрозливих коментарів.

Платформа ефектів камери AR

Instagram оголосив закриту бета-версію платформи AR Camera Effects. За допомогою ефектів AR Camera Effects користувачі можуть створювати власні фільтри та AR-функції спеціально для Instagram.

AR Camera Effects трохи відрізняється від того, як у Facebook. В Instagram фільтри розблокуються лише в тому випадку, якщо ви стежите за користувачем, який їх створив. Однак ви можете виявити та випробувати нові фільтри, які ваші друзі використовували у своїх стрічках.

WhatsApp

WhatsApp WhatsApp

Групові відеодзвінки та наклейки

Після багатьох років запитів користувачів, WhatsApp додає дві цікаві нові функції: групувати відеодзвінки та наклейки. За допомогою групових відеодзвінків ви зможете спілкуватися з друзями та родиною з усього світу.

Найближчими місяцями наклейки також надходять до WhatsApp. Наклейки дозволяють додати трохи химерності до ваших розмов з друзями та коханими. На додаток до набору наклейок WhatsApp, розробники також зможуть створювати сторонні пакети наклейок для платформи.

WhatsApp Business

Минулого року WhatsApp представив нову функцію під назвою WhatsApp Business, яка дозволяє малому бізнесу спілкуватися з користувачами на платформі. Цього року WhatsApp розпочне тестування цієї функції на великому бізнесі.

Месенджер

M Переклади

Однією з найцікавіших нових функцій Messenger насправді є Facebook Marketplace. Найближчими місяцями Messenger запустить M Translations для Marketplace. За допомогою програми M Translations користувачі зможуть перекладати розмови в режимі реального часу.

M Translations буде розповсюджуватися протягом року для користувачів у Сполучених Штатах. На момент запуску він перекладатиме лише англійські та іспанські розмови.

Плагін клієнтського чату

Messenger також випускає плагін Chat Chat для сторонніх веб-сайтів. Новий плагін дозволить вам використовувати Messenger для спілкування з бізнесом безпосередньо з його домашньої сторінки. Незважаючи на те, що ця функція полегшить зв’язок з бізнесом, вона також дасть їм можливість знову націлитись на клієнтів, коли вони закінчать розмову. Щоб дізнатись більше про всі нові функції для бізнесу, перегляньте цю публікацію в блозі Facebook.

Спрощення / темний режим

Наприкінці 2017 року Messenger визнав, що її платформа стала невпорядкованою, і пообіцяв очистити її протягом 2018 року. Під час F8 Цукерберг заявив, що оновлення Messenger буде випущено пізніше цього року, що зробить його більш впорядкованим.

Також схоже, що цього року Messenger отримує функцію темного режиму. Хоча ця функція не була анонсована під час програми, відео показало темну версію Messenger.

AR

Незабаром бренди зможуть створювати ефекти камер AR у Messenger. Ця функція, яка зараз знаходиться у закритій бета-версії, дозволить компаніям створювати AR-досвід, що дозволяє клієнтам навчатися, приміряти та налаштовувати продукти.

Oculus Go

Facebook використовував F8 для анонсу свого найновішого обладнання - Oculus Go. Oculus Go, перша автономна VR-гарнітура, доступна зараз і коштує за 199 доларів.

Facebook вважає, що самостійний характер Oculus Go забезпечить віртуальну реальність значно більшій аудиторії. Facebook також співпрацює з Hasbro для створення колекції настільних ігор VR. На додаток до партнерства з Hasbro, Facebook вже має понад 1000 програм, сумісних з Oculus Go. Прочитайте наш практичний огляд для нашого повного аналізу.

Спільний досвід VR

Під час доповіді F8 Цукерберг заявив, що хоче, щоб віртуальна реальність "створила справжнє відчуття присутності". Щоб створити таке відчуття присутності, Facebook представляє нові функції для створення захоплюючих просторів.

Місце проведення Oculus

Oculus Venues дозволяє випробувати VR з родиною та друзями, використовуючи Oculus Go для відвідування ексклюзивних заходів. Oculus співпрацює з NextVR для створення різноманітних VR-подій, включаючи концерти, комедійні шоу та спортивні події.

3D-фотографії

Цього літа Facebook представить тривимірні фотографії, які дозволять вам фіксувати та картографувати досвід. За допомогою смартфона ви зможете зробити тривимірне зображення просторів і підключити до цього минулий досвід.

Останні повідомлення