Як оновити iPhone та iPad до iOS 6

Бажаєте отримати більше 200 нових функцій в iOS 6? Ось наш посібник із плавного оновлення для вашого iPhone, iPod Touch або iPad.

Які пристрої отримують iOS 6?

Новий iPhone 5 поставляється з iOS 6, але ви також можете оновити кілька пристроїв Apple, щоб скористатися останньою версією платформи iOS. Ось повний список:

  • iPhone 3GS
  • iPhone 4
  • iPhone 4S
  • iPod Touch (4 покоління)
  • iPod Touch (5 покоління)
  • iPad 2
  • Новий iPad (3 покоління)

Ви можете детальніше ознайомитися з деякими новими функціями нашого практичного роботи з iOS 6.

Обмежені можливості

Перш ніж надто захоплюватися, є деякі функції, які працюватимуть лише на певних пристроях. Наприклад, Siri доступний лише на iPhone 4S, iPhone 5, iPad (3-го покоління) та iPod touch (5-го покоління). Покрокова навігація доступна лише на iPhone 4S, iPhone 5 та iPad 2 або новіших версіях із можливістю стільникового передавання даних. Панорама доступна лише на iPhone 4S, iPhone 5 та iPod touch (5-го покоління).

Як оновити до iOS 6

У вас є два основних варіанти оновлення пристрою до iOS 6, або бездротовий бездротовий зв’язок (що займе деякий час), або підключення через iTunes. Перш ніж почати, зробіть резервну копію.

Якщо ви хочете оновити iOS 6 OTA, перейдіть до Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення та виберіть iOS 6. Торкніться екранів налаштувань і зачекайте, поки пристрій перезапуститься (було б розумно підключити його, особливо якщо заряд акумулятора низький ). Натисніть ще кілька екранів налаштування, і все готово.

Використовувати iTunes буде набагато швидше. Просто завантажте його та натисніть iTunes> Перевірити наявність оновлень, щоб отримати останню версію. Підключіть пристрій, виберіть його в лівій колонці та натисніть Перевірити наявність оновлень. Виберіть Завантажити та оновити, продовжте через екрани налаштування та зачекайте. Залиште пристрій підключеним, доки він не перезапуститься, а потім пройдіть через екрани налаштування, і все готово.

Переконайтесь, що ви не відключаєте пристрій від мережі та не вимикаєте його під час оновлення, і він повинен бути простим.

Проблеми з оновленням до iOS 6

Кожне таке велике впровадження неминуче призводить до кількох проблем. Якщо ви стикаєтесь із будь-якими проблемами з оновленням до iOS 6, будь ласка, залиште коментар, і якщо ви знайдете виправлення, повідомте нам про це. Ми опублікуємо список та деякі можливі виправлення.

Не вдається підключитися до магазину iTunes

Якщо ви стикаєтесь із цим повідомленням, коли ви натискаєте посилання на Магазин програм у Passbook, тоді не хвилюйтеся. Ви можете спробувати таке виправлення:

Перейдіть до Налаштування> Загальне> Дата та час> Встановити автоматично> Вимк.

Тепер встановіть дату на рік вперед до 2013 року. Поверніться назад і спробуйте оновити додаток ще раз. Якщо з’являється повідомлення про помилку, поверніться до Налаштування та знову увімкніть функцію Автоматичне встановлення.

Проблеми з Wi-Fi

Деякі користувачі виявили, що у них виникли проблеми з підключенням до мереж Wi-Fi після оновлення до iOS 6. Проблема була спричинена веб-сторінкою, яка перейшла на веб-сайт Apple (її тепер відновлено). Якщо хтось все ще стикається з цим, увімкнення та вимкнення Wi-Fi має вирішити проблему. Якщо ні, спробуйте вимкнути Wi-Fi та перезапустити телефон, перш ніж знову ввімкнути Wi-Fi, і ви повинні бути готові до роботи.

Відсутня музика

Кілька користувачів повідомляють про проблему з відсутньою музикою після оновлення iOS 6. Судячи з усього, плейлисти, альбоми та виконавці всі присутні і правильні, але спроби відтворити композиції не вдаються. Здається, програма Музика має проблеми з їх пошуком. Siri також не може знайти відповідні треки.

Ви можете знайти обговорення цього питання на веб-сайті служби підтримки Apple, але рішення, окрім відновлення, поки що немає. Це означає видалення вмісту, а потім відновлення його з резервної копії. Здається, проблема пов’язана з iTunes Match.

Ми будемо тримати вас у курсі цього.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found