Як вибрати винний холодильник

як вибрати винний холодильник vinotemp під східними шафами Дженні Макграт / Цифрові тенденції Якщо ви купуєте кілька пляшок вина на рік, вартість яких сотні доларів (якщо не більше), яку ви плануєте постаріти, вірогідно, ви вже знаєте, як їх правильно зберігати - чи смачніші вони чи ні ніж пляшка, яку ви принесли на останнє новосілля, на якому ви були. Але якщо ваша палітра лежить десь між Андре та Кругом, і ви задавалися питанням, чи вартий винний холодильник того, що варто інвестувати, ми отримаємо для вас кілька порад.

Ви обслуговуєте чи зберігаєте?

По-перше, ми не говоримо про льохи, шафи або інші варіанти для серйозних колекціонерів. Можливо, ви щойно придбали футляр вина під час нещодавньої поїздки до вашого улюбленого виноградника і хочете знати, чи можете ви просто залишити його у коробці. Може бути. Поки ви не перетворюєте це на інвестицію, і ви тримаєте його в прохолодному, сухому місці, це може бути нормально. Однак картонна коробка може бути не ідеальною. Зберігання вина на боці підтримує контакт рідини з пробкою, що важливо, якщо воно виготовлене з дерева, і ви не хочете піддавати його диким перепадам температури.

"Вино - це жива істота", - сказала Дена Дойрон, офісний менеджер виробника винних холодильників KingsBottle, Digital Trends. "У ньому відбувається активний хімічний процес, і, як і більшість хімічних процесів, холод гальмує цю активність, а тепло збуджує його". Незалежно від того, чи зберігаєте ви червоний чи білий колір, 55 градусів за Фаренгейтом (близько 12,8 градусів Цельсія) часто називають найбільш бажаною температурою. Оскільки холодильник, де ви зберігаєте продукти, повинен бути нижче 40 градусів за Фаренгейтом (4 градуси Цельсія), ви не хочете зберігати там пляшки дуже довго.

Чому винний холодильник?

Лібхерр поставив винний холодильник у звичайний холодильник. Блискуче. Лібхерр поставив винний холодильник у звичайний холодильник. Блискуче. Дженні Макграт / Цифрові тенденції

Винні холодильники часто мають діапазон температур від 39 до 65 градусів за Фаренгейтом (3,9 до 18,3 градуса Цельсія). Якщо ви розглядаєте можливість придбання такої, ваш перший вибір - між термоелектричною моделлю та моделлю компресора. Винні холодильники без компресорів дешевші - ви можете придбати на Amazon версію стільниці лише за $ 108 - і, як правило, менше пляшок. "Вони чудово підходять для стабілізації температури, якщо ви перебуваєте в жаркому середовищі, але на них також сильно впливає температура навколишнього середовища, оскільки у них немає компресора", - говорить Дойрон. У термоелектричних холодильниках для охолодження використовуються напівпровідники, як у комп'ютерах. Коли електричний струм протікає через пристрій, він проводить тепло з одного боку на інший, роблячи одну сторону гарячою, а іншу холодною. Компресорні холодильники подібні до повнорозмірних моделей, які є у вас на кухні, тобто для роботи їм потрібні вентилятори та охолоджуючі рідини. Хоча в термоелектричних холодильниках відсутня вібрація, спричинена компресором - бонус для вина, яке ви хочете зберегти якомога нерухомішим, щоб уникнути перемішування осаду, - вони не можуть охолонути майже так само, як звичайні холодильники.

Помірний

Якщо вино ідеально зберігається при температурі 55 градусів за Фаренгейтом, його не найкраще пити теплим чи холодним. Існують загальні рекомендації, але ви також можете знайти температуру для певних видів вина. Проте це також суб'єктивно. Дойрон рекомендує встановити температуру холодильника для вина на нижній кінець рекомендованого діапазону. Коли прийде час відкрити пляшку, дайте їй подихати кілька хвилин, а потім випийте склянку. Поверніться трохи пізніше і спробуйте ще раз вино. "Якщо ви продовжуєте випробовувати його, а поруч є термометр для напоїв, ви можете зрозуміти, де ви досягнете свого оптимуму", - каже вона. Важливо зауважити, що термоелектричні охолоджувачі вина, як правило, мають найвищу температуру, коли мова йде про найхолодніші температури, приблизно від 44 до 46 градусів за Фаренгейтом, тому майте це на увазі, якщо ви віддаєте перевагу своїм білим холоднішим.

Хоча ви, мабуть, зможете встановити цифровий дисплей холодильника на градус, він все одно працює як термостат. "Щоб сигнал про спрацьовування компресора спрацьовував, мусить бути відхилення від цієї температури", - каже Доріон. "Наскільки чітко це тримається, це залежатиме від того, як запрограмований сам кулер". Це означає, що якщо у вас встановлена ​​температура охолоджувача 55 градусів за Фаренгейтом, компресор може не спрацьовувати, поки повітря в шафі не досягне 59 градусів за Фаренгейтом. Вентилятор допоможе циркулювати холодне повітря, тому компресору не доведеться так часто спрацьовувати, щоб зменшити витрати на енергію. Але, як зазначає Доріон, все рухає саме температура повітря, а не температура вина. Поки температура навколишнього середовища коливається на кілька градусів, вино має залишатися відносно стабільним, оскільки для нагрівання або охолодження рідини на градус потрібно більше енергії.

Закони про зонування

Всередині винного холодильника Liebherr. Всередині винного холодильника Liebherr. Дженні Макграт / Цифрові тенденції

Як тільки ви з’ясуєте, чи потрібен вашому холодильнику компресор, у вас є інший вибір: кількість зон. Однозонні холодильники дозволяють набирати температуру за раз, тоді як двозонні мають окремі відділення. Це означає, що у вас може бути одна секція для зберігання при температурі 55 градусів за Фаренгейтом, а інша - при температурі 50 градусів за Фаренгейтом, тому у вас завжди буде готове для наливу шампанське. Хоча вони, як правило, дорожчі, Haier, наприклад, має двозонну модель із 12 пляшками за 174 долари.

І хоча 12 пляшок можуть здатися не надто багато, вам потрібно врахувати розмір вашої колекції. "Ви не хочете просто перейти до найбільшого блоку, оскільки це означає, що компресор буде продовжувати працювати, щоб охолодити повітря", - каже Доріон. Солодке місце - це холодильник, який заповнений приблизно на 50–70 відсотків, - каже вона, - оскільки пляшки будуть виконувати роль ізолятора.

Очевидно, ви також захочете врахувати розміщення. Ви не можете просто поставити будь-який старий винний холодильник на відкритому повітрі (особливо термоелектричний), але ви хочете, щоб агрегат отримав циркуляцію. Існує багато версій під шафою, але ви не хочете, щоб блок сидів на сонці. Мало того, що йому доведеться працювати понаднормово, якщо стане занадто жарко, ці УФ-промені шкідливі для ваших пляшок. Деякі моделі навіть мають захисне покриття на дверях, щоб мінімізувати вплив сонця.

Незважаючи на те, що ви можете отримати відносно доступні варіанти, коли йдеться про винні охолоджувачі, небо теж є межею в іншому напрямку. Дерев'яні полиці, сині світлодіоди, замки, зовнішність червоного дерева та вихлопні системи можуть збільшити ціну деяких одиниць більше, ніж автомобіль. "Винні холодильники, як правило, майже ремісничі на ринку холодильних систем", - говорить Дойрон. "Вони мають менший тираж і, у багатьох випадках, виготовляються на замовлення".

Навіть якщо ви не думаєте, що винний холодильник коштує витрат, просто пам’ятайте, що навіть ваші звичайні пляшки з вином постраждають, якщо ви перенесете їх із гарячої, просоченої сонцем машини до холодильника.

Останні повідомлення