Як знайти фальшиві відгуки на Amazon

кібербезпека Amazon покупки - -

Амазонка - це місце, де можна отримати майже все, що завгодно, від маски Єдинорога до картонного вирізу Ельфа Бадді. Але за кожним дивовижним продуктом стоїть фальшивий огляд (або 20), або для того, щоб утримати вас від чогось купувати, або обдурити, щоб ви купували товари, менш ніж із зірок.

Іноді їх легко помітити - і теж жартівливі, - але як бути з тими, які здаються законними або лише на порозі справжності? Як ви їх помічаєте, і що ви повинні шукати? Нижче ми перерахували кілька веб-сайтів і кілька порад, які допоможуть вам розшифрувати відгуки про Amazon як професіонала.

Корисні веб-сайти

Fakespot

Fakespot пропонує новий спосіб фільтрації відгуків про товари, що дозволяє дізнатися, що говорять про продукти фактичні люди. Запатентована технологія аналізує мільйони відгуків та виявляє підозрілі закономірності та розбіжності. Потім видаляться відгуки, які здаються занадто хорошими, щоб бути правдою, тож ви можете зробити неупереджену та надійну покупку.

Все, що вам потрібно, - це URL-адреса продукту, про який ви копіюєте та вставляєте на сайт. Потім Fakespot сканує та аналізує інформацію як від самого огляду, так і від особи, яка створила огляд. Потім Fakespot дасть йому оцінку від А до F; a означає, що від 90 до 100 відсотків рецензій та рецензентів є надійними, а F означає лише 44 відсотки (або менше) інформації, що є надійними. Це також дасть вам оцінку компанії, яка бере середнє значення всіх оглядів продукції.

Аналізуючи відгуки про товари, Fakespot переглядає певні "дані" рецензента та самого огляду. Рецензент перевіряє, чи це підтверджена покупка, і чи відповідають дати та вміст. Він також враховує частоту та дати придбання, а також різні схеми закупівель. На фронті огляду він аналізує стиль письма, граматику та співвідношення орфографії та перевіряє, чи співвідносяться дати та зміст.

Нещодавно ми вирішили випробувати сайт, використовуючи наш повний посібник з найкращих навушників. Нашим першим вибором є Sony WH-100xM2, який зараз доступний на Amazon за 348 доларів. Коли ми вставили URL-адресу у Fakespot, результати не здивували.

Навушники були нагороджені знаком A, що означає, що більше 90 відсотків відгуків були високою якістю. Fakespot також надав огляд аналізу, деталізуючи те, що вони виявили, та інші факти, які можуть зацікавити покупця.

ReviewMeta

Функція ReviewMeta нагадує Fakespot. Все, що вам потрібно зробити, це вставити URL-адресу товару, про який йде мова, і сайт проаналізує відгуки та відшукає неприродні шаблони, нагородивши товар пропуском, попередженням або невдачею. Однак майте на увазі, що низька оцінка не означає, що це фальшивий продукт, а лише те, що їх алгоритм виявляє деякі неприродні закономірності в оглядах товару.

ReviewMeta також надає деяку додаткову інформацію, наприклад, скільки оглядів були неперевіреними покупками та як кількість слів рецензії може вплинути на її дійсність. Це забезпечує всеохоплюючий огляд оглядів і дає вам певне уявлення про те, чи можна їм довіряти чи ні. Щоб побачити, як ReviewMeta порівнюється із згаданим Fakespot, ми ще раз ввели на веб-сайт URL-адресу нашої улюбленої пари навушників - вона ж Sony WH-100xM2.

Дивно, але ReviewMeta дав нам різні результати. Веб-сайт позначив понад 200 відгуків як підозрілі та відповідно скоригований. У результаті продукт втратив лише 0,1 зірки, однак, можна з упевненістю припустити, що навушники все ще відповідають решті відгуків. Обидва веб-сайти підходять для базового огляду, але жоден із них не є 100-відсотково надійним. Використовуйте свій розсуд, і якщо ви сумніваєтесь, приєднуйтесь до здорового глузду.

Додаткові підказки

Кожен із вищезазначених веб-сайтів є хорошим ресурсом для швидкого розпізнавання якості оглядів Amazon, але є кілька додаткових речей, про які ви хочете пам’ятати, переглядаючи самі огляди.

Слідкуйте за мовою

Якщо це читається як рекламний ролик, то існує велика ймовірність того, що це підробка. Якщо відгук виглядає зовсім неприродно - якщо він у всіх великих літери або, наприклад, розділові знаки просто вимкнено - ви можете насторожитися щодо відгуку.

Перевірте веб-сайт

Якщо у виробника продукту, який ви переглядаєте, немає веб-сайту, то слід бути скептичним. Вимоги до гарантії викупити набагато складніше, коли Amazon є вашим єдиним контактом.

Остерігайтеся подібних зображень

Якщо більшість оглядів містять подібний набір фотографій або виглядають інсценізованими, це також має бути червоним прапором. У цьому випадку компанія, яка стоїть за продуктом, може попросити рецензентів зняти його таким чином, щоб висвітлити певний аспект продукту.

Зверніть увагу на рецензента

Якщо вони написали лише один відгук або написали купу за відносно короткий проміжок часу, це викликає занепокоєння. Короткі та сформульовані відгуки також можуть бути фальшивими.

Пауза на оглядах Vine

Можливо, ви бачили фразу “Vine Voice” або “Amazon Vine Review” поруч із іменами на Amazon, що вказує на те, що ці рецензенти є частиною запрошеної програми Vine. Ці рецензенти часто отримують доступ до продуктів ще до їх випуску, безкоштовно або зі значною знижкою, з метою написання рецензій на них.

Однак у цього є потенційні проблеми. Наприклад, деякі рецензенти можуть менш критично ставитись до продуктів, які вони отримують безкоштовно, тоді як інші можуть рідше повертатись назад і надавати уявлення про те, як продукт тримається в довгостроковій перспективі. Потім є ціле видання тих, хто нічого не знає про певний товарний сегмент, залишаючи огляд. Зрештою, той, хто ніколи не проводив час із якісною парою навушників, може не знати, чого не вистачає певній бані.

Останні повідомлення