Карти Google тепер можуть визначити, наскільки переповненим буде ваш автобус чи поїзд

Ваш додаток Google Maps тепер зможе передбачити, наскільки переповненим буде ваш автобус чи поїзд, завдяки нещодавньому оновленню, повідомляє Google у четвер.

Прогноз скупченості тепер з’явиться, коли ви шукаєте маршрути громадського транспорту на Картах Google. Це базується на оцінках інших користувачів, і додаток може навіть запитати вас, наскільки переповнений автобус, поїзд чи вагон метро, ​​коли ви їдете на ньому.

"Немає нічого незручнішого, ніж упаковувати, як банку сардин, у гарячий пітний поїзд", - написала команда Google Maps у своєму пості в блозі. "Ми вводимо прогнози багатолюдності транзиту, щоб ви могли побачити, наскільки переповненим буде ваш автобус, поїзд чи метро на основі минулих поїздок. Тепер ви можете прийняти обгрунтоване рішення щодо того, чи хочете ви втискатись, чи зачекати ще кілька хвилин, поки транспортний засіб, де ви, швидше за все, сядете за місце ".

Останній раунд оновлень функцій громадського транспорту на Картах Google також включатиме затримки поточного руху, які повідомлять користувачам, якщо автобус чи поїзд запізнюється, скільки затримок, а також точний час у дорозі на основі поточних дорожніх умов обраний ними маршрут. Побачивши затримки в додатку ще до того, як ви навіть дійдете до автобусної чи залізничної зупинки, ви (сподіваємось) будете знати, чого чекати на ранкову або вечірню поїздку на роботу заздалегідь.

Разом із оновленнями Google оприлюднив звіт про статистику переповненості громадського транспорту з великих міст, зокрема про те, які маршрути та транзитні лінії є найбільш переповненими. Google аналізував дані з жовтня 2018 року по червень 2019 року в ранкові години пік.

За даними Google, лінія Urquiza - це найлюдніша транзитна лінія у світі. Потяг L в Нью-Йорку був єдиним транзитним маршрутом США у списку 10 найактивніших транзитних ліній.

Google деякий час випробовував функції, що показують скупченість популярних місць, зокрема в ресторанах та бізнесі. Карти Google часто відображатимуть найзайнятіші місця упродовж тижня після його пошуку.

Серед останніх оновлень Карт Google є відстеження подорожей у режимі реального часу, інструменти планування груп, які допоможуть вам та вашим друзям вирішити, де їсти залежно від вашого місцезнаходження та де ви можете знайти найближчі зарядні станції для електромобілів. Тепер ви також можете побачити найпопулярніші страви ресторану і навіть побачити, наскільки швидко ви їдете в порівнянні з обмеженням швидкості.

Оновлення громадського транспорту почнуть виходити в четвер у 200 містах по всьому світу як для користувачів Android, так і iOS.

Останні повідомлення