Як увімкнути двоетапну перевірку на Facebook, Gmail та інших

Подумайте: якщо хтось хоче по-справжньому зруйнувати ваше життя, йому потрібен лише доступ до вашого особистого облікового запису електронної пошти. Оскільки занадто часто одна адреса електронної пошти може надати доступ до вашого банківського рахунку, усіх торгових сайтів, на яких зберігається ваша кредитна картка, навіть не кажучи вже про всі ваші особисті приватні електронні листи.

Гірше того, уявіть, якщо ваш колишній чи хтось, хто просто зненацька ненавидів вас, мали доступ до вашого Facebook. Вони не тільки бачили всі ваші приватні повідомлення, але й могли прикинутися найгіршою можливою версією вас, яку вони могли собі уявити. Я здригаюся від думки про примху кілька років тому, коли підлітки діляться своїми паролями, щоб «довести» свою любов.

Є рішення. Facebook називає це схваленнями для входу, Twitter називає це «Перевірка входу», Amazon і Google надають перевагу фразі «Двоступенева перевірка», а вундеркінди безпеки називають це двофакторною або багатофакторною автентифікацією. Як би ви його не називали, це означає, що є додатковий крок, окрім введення пароля, необхідного для доступу до вашого облікового запису.

Якщо ви використовували дебетову картку, це те, до чого ви вже звикли. Спочатку ви кладете картку в банкомат, а потім вводите свій PIN-код. Більшість онлайн-сервісів віддають перевагу надсилати вам свіжий код за допомогою текстового повідомлення кожного разу, коли ви входите десь новим, замість того, щоб використовувати той самий код знову і знову.

Якщо це звучить не так багато, пам’ятайте: якщо у вас є телефон, вони не можуть увійти у ваш обліковий запис, навіть якщо вони мають доступ до вашого комп’ютера. Це може придбати час для підключення до Інтернету та зміни паролів, тому вони навіть не матимуть доступу до ваших акаунтів на цьому ПК.

Двоетапна автентифікація не є ідеальною. Якщо онлайн-службу зламують, вони можуть знайти її навколо. Якщо хтось має доступ до вашого телефону та вашого пароля, і ви викинете всі свої SMS-повідомлення на екран блокування, вони ввійдуть. Але якщо ви стурбовані тим, що хтось зламує ваші облікові записи, будь то член сім'ї або злодій в Інтернеті , це ускладнить для них речі.

двоетапна перевірка

Це також ускладнить для вас справи. Залиште телефон позаду, і ви будете стрибати по обручах: наприклад, Twitter і Google дають вам можливість створювати резервні коди на випадок, якщо ви загубите телефон.

Готові спробувати?

У Facebook натисніть на трикутник у верхньому правому куті, потім клацніть на «безпека» в лівій частині сторінки та натисніть «схвалення для входу». Поставте прапорець "вимагати коду безпеки для доступу до мого облікового запису з невідомих браузерів" і введіть свій номер телефону. Для Google перейдіть на сторінку myaccount.google.com, натисніть «Увійти та безпека», прокрутіть униз до «Пароль та спосіб входу» та натисніть двоетапну перевірку. Це відкриє нове вікно. Вам потрібно буде натиснути кнопку «розпочати налаштування», щоб все почало рухатись… тоді ви зможете ввести свій номер і вибрати отримання кодів за допомогою текстових повідомлень або голосових дзвінків.

Google надішле вам код, щоб підтвердити, що номер працює, тоді ви можете вибрати "довіряти цьому комп’ютеру", що означає, що вам не знадобиться код при кожному вході в систему. Нарешті, ви можете ввімкнути двоетапну перевірку. Я пропоную вам спробувати його для однієї послуги, незалежно від того, яка послуга вас найбільше турбує, а потім перевірте, чи готові ви розповсюдити її серед усіх служб, якими ви користуєтесь в Інтернеті. Це те, що я зробив.

Параноїк? Можливо, але я волів би не дивитись на когось, хто використовує мою сторінку у Facebook, поки я думаю: "Можливо, я повинен був увімкнути цілі два кроки ..."

Останні повідомлення