Жінка втрачає 300 000 доларів США в результаті шахрайства Christian Mingle

66-річна розлучниця Сан-Хосе була ухилена з 300 000 доларів нігерійцем, який використовував в якості приманки профіль веб-сайту знайомств. Стверджуючи, що він громадянин Ірландії на ім'я Девід Холмс, який працював на шотландській нафтовій вишці, чоловік заговорив із розлученою через сайт знайомств ChristianMingle.com, сайт знайомств, який продається як "Інтернет-спільнота, створена спеціально для християнських одинаків, які прагнуть знайти друзів, романтики чи шлюбу ". Спочатку стосунки переходили від спілкування через сайт знайомств до електронних листів, текстових повідомлень, доставки квітів і, зрештою, телефонних дзвінків.

Надалі у відносинах розмова призвела до необхідності грошей, щоб окупити навчання його дочки, йдеться в детальному звіті, написаному філією новин Сан-Франциско ABC KGO-TV. Після того, як ці початкові платежі були здійснені, нігерієць попросив жінку допомогти у фінансуванні його бізнесу з видобутку нафти. Шахрай навіть дійшов до того, що створив фальшивий діловий веб-сайт, щоб допомогти узаконити заяву. За даними влади, розлучниця отримала 300 000 доларів, витягнувши їх зі свого пенсійного рахунку, а також рефінансувавши свій будинок.

християнин-мінгл

На той час, коли хтось у її житті зв’язувався з владою, жінка виділила додаткові 200 000 доларів як другу позику для допомоги фальшивому бізнесу на нафтових вишках. На щастя, окружна прокуратура округу Санта-Клара за допомогою турецьких банківських службовців змогла швидко рухатися і заморозити транзакцію на суму 200 000 доларів. Крім того, влада Туреччини змогла заарештувати співробітника нігерійського шахрая у відповідному банку. Облікові записи Skype та електронної пошти, які використовував "Девід Холмс", були відшукані до місця в Нігерії.

Попередивши громадськість про інцидент, заступник окружного прокурора Чері Бурлард сказала:Не позичайте і не вкладайте гроші нікому, кого ви ніколи не зустрічали і знаєте лише на веб-сайті знайомств. Надто просто створити неправдиву особу або викрасти чужу особу та використовувати її в Інтернет-службі знайомств. " Щодо решти 300 000 доларів, заступник окружного прокурора заявив, що навряд чи є шанс відстежити початковий великий платіж, і федеральні органи не братимуть участі у справах менше 1 мільйона доларів.

Останні повідомлення