На прощання з сварливим котом, найвідомішим котячим в Інтернеті

Думати про це майже надто сумно, особливо якщо ви любитель котів чи тварин. Сварливий Кіт - супер мем усього котячого поганого ставлення - помер у віці семи років від ускладнень, пов’язаних з інфекцією сечовивідних шляхів. Повідомлення про її смерть 14 травня було опубліковано на офіційній сторінці Grumpy Cat у Facebook із вдячністю її людської сім'ї та на момент написання цієї статті близько 43 000 коментарів, вшанування та співчуття від її мільйонів шанувальників як у Facebook, так і в Instagram.

"Окрім того, що він є нашою дитиною і є заповітним членом нашої сім'ї, Grumpy Cat допомагає мільйонам людей посміхатися по всьому світу - навіть у важкі часи", - зазначили Табата, Брайан та Кірстал, люди Grumpy Cat.

Сварливий кіт обит

Сварливий Кіт, якого спочатку мала назва дочка Тардар Соус від молодої доньки сім'ї, мав постійно "сварливий" вираз обличчя не тому, що вона ненавиділа все, а через стан, що називається котячим карликом, поєднаним з недокусом. Сварливий Кіт здавався народженим уособленням рецесивних генів, оскільки вона не нагадувала жодного зі своїх нормальних таббістих батьків; тато - сірий смугастий таббі, мама - ситцева, і жоден з них навіть не має натяку на сварливий вигляд.

Незважаючи на свій стан, Grumpy Cat підтримувала, здавалося б, повний розклад - разом із особистими заходами, фотосесіями та рекламними роликами. Її досягнення конкурували з досягненнями багатьох людей, завдяки фільмам, книгам і навіть її власній восковій фігурі Мадам Тюссо.

Зйомка журналу Grumpy Cat

Здається, назавжди - але це було лише кілька коротких років тому у 2012 році - родина Grumpy Cat опублікувала її фотографію на Reddit, кажучи: Зустріньте сварливу кішку. Життя для них, не кажучи вже про їхнього кота, ніколи не буде однаковим. У 2013 році її похмурий блакитноокий обличчя був визнаний мемом року, і незабаром вона стала міжнародно визнаним комерційним успіхом. У неї було близько 8,5 млн. Шанувальників Facebook, 2,4 млн. Підписників Instagram, 1,5 млн. Підписників Twitter і близько 260 000 підписників YouTube.

Зухвалий кіт зустріч

Вона з'явилася майже на 900 предметах у власному Інтернет-магазині і послужила "спицею" для їжі для котів Friskies, знялася у фільмі Найгірше Різдво в історії сварливого кота, прикрасила обкладинку Нью-Йоркський журнал, і був натхненням для бестселера, Сварливий кіт, сварлива книга. Її подоба схожа на іграшки та взуття, і у неї навіть є власний аромат Grumpy Cat (Kitten Fur). Її власники заперечували проти звинувачень у експлуатації, написавши на своєму веб-сайті, що «99% випадків вона є звичайною кошечкою» і що «для безпеки нашої сім'ї та сварливого кота» вона не проводила особистих зустрічей.

Сварливий Кіт Обличчя, яке запустило інтернет-мем-машину.

Я зустрів Зварливого Кота на SXSW у 2015 році, і, як і будь-який інший божевільний кіт у цій натовпі, я був зачарований, незважаючи на те, що мої товариші, що люблять собак, подали мені сторонні очі. У коті вона була надзвичайно слухняною, надзвичайно кооперативною і не проти того, що я вважав би (як 15-річний доброволець для котів у Сан-Франциско з питань догляду та контролю за тваринами) надмірною обробкою. Надзвичайно вдала і толерантна, сварлива Кішка в реальному житті була протилежністю її персоні в Інтернеті.

Сварливий кіт шпалери

Незважаючи на всі страждання серця та трагедії, що відбуваються у світі щохвилини кожного дня, давайте приділяти хвилинку милій добродушній істоті, котра хмурилась так багато для багатьох. Це не мем. РІП, дівчинка.

Останні повідомлення