Messenger вдвічі швидший, розмір на чверть переробляється

Відділення Messenger від програми Facebook додало нові функції, але швидко зростало обсяг пам’яті на пристрої, оскільки список функцій збільшувався. Це змінюється - принаймні для iOS. У понеділок Facebook представив повністю перероблений додаток Messenger для iOS, який займає лише чверть місця при завантаженні вдвічі швидше. Переробка, як зазначив Facebook, буде частиною плану, який дозволить користувачам надсилати повідомлення комусь із різних програм обміну повідомленнями, що належать Facebook, таких як WhatsApp або Instagram, а також плану створення платформи, орієнтованої на конфіденційність.

Команда Facebook зосередилася на швидкості, розмірі та простоті при переробці Messenger з нуля. Новий дизайн зменшує додаток із понад 1,7 мільйона рядків коду до 360 000, що на 84% зменшує кількість коду, що живить програму. Менше коду означає менший додаток, і новий додаток займе менше місця - плюс для користувачів, які постійно отримують попередження про цей простір, а також для старих пристроїв. Facebook повідомляє, що для переписування коду знадобилося 100 інженерів.

Менше коду також полегшить оновлення програми, що може допомогти швидше додати нові функції до програми. Facebook заявляє, що редизайн також спрощує додаток для користувачів, оскільки попередня версія мала дивацтва, наприклад, 40 версій списку контактів.

Простіший, менший додаток також призводить до швидшого завантаження під час запуску. Facebook визнає, що швидше завантаження не буде великою економією часу для всіх, але найбільше виграють користувачі, які відкривають додаток кілька разів на день.

Однак полегшена версія програми не обходиться без жертв. Facebook заявляє, що деякі функції відсутні при запуску, але будуть додані до програми пізніше. Компанія не уточнила, які функції не будуть доступні під час першого запуску, залишаючи користувачам здогадуватись, які параметри зникнуть після оновлення до останньої версії.

//www.facebook.com/messenger/videos/1036480553380674/

Отже, що заважати розміру програми не роздуватися, оскільки Facebook знову додає ці нові функції? Facebook встановив розмір "бюджетів" для майбутніх оновлень, вимагаючи, щоб нові функції падали нижче певного порогу, щоб бути доданими до наступних версій програми.

Facebook спочатку оголосив про намір повністю переробити програму на конференції F8 минулого року. Ці зусилля ґрунтуються на Messenger 4, який також спроектований для того, щоб бути простішим і швидшим, але, запустивши програму з нуля, інженери Facebook змогли розробити ці концепції ще далі.

"Робота, яку ми доклали до відновлення Messenger, дозволить нам продовжувати впроваджувати інновації та масштабувати наш досвід обміну повідомленнями, коли ми рухаємось у майбутнє", - поділився Facebook у своєму дописі в блозі. "На додаток до створення програми, яка буде стабільною протягом наступного десятиліття або більше, ця робота заклала основу для обміну повідомленнями між додатками у всій нашій родині додатків. Це також створило основу, яка нам знадобиться для обміну повідомленнями, орієнтованими на конфіденційність ".

Капітальний ремонт програми Messenger розпочнеться впродовж усього світу в найближчі кілька тижнів лише для пристроїв iOS.

Останні повідомлення