Резервація Yelp дозволяє забронювати столик на інформаційній панелі

Йелп

Для 58 відсотків закусочних, які не вирішують, де їсти, лише після того, як залізти в машину, Yelp має для вас новий інструмент. У п’ятницю, 2 листопада, на ринку Buick Marketplace стартував сайт Yelp Reservation, який приніс пошукові запити та бронювання на інформаційну панель. Додаток також буде запущений на GM Marketplace.

Доступний у 2017 році та новіші автомобілі (деякі варіанти комплектації не враховуються), програма бронювання Yelp тепер доступна на Buick Marketplace. Додаток дозволяє здійснювати бронювання на ходу, а також отримувати інформацію про ресторан, рейтинг та місцезнаходження ресторану. Yelp Reservation здійснює пошук із використанням радіуса до 25 миль від місця розташування автомобіля, щоб зарезервувати стіл до десяти людей.

"Отримати стіл у дивовижному ресторані повинно бути легко, і ми раді зробити це можливим, залучаючи бронювання Yelp безпосередньо в транспортні засоби по всій країні", - сказала Натараджан Суббіа, віце-президент з продуктів, Marketplaces в Yelp, у пресі звільнення. "Впроваджуючи досвід бронювання Yelp Reservation у транспортні засоби Buick, водії отримують цікавий, простий спосіб виявити та забезпечити стіл у найкращих ресторанах свого району".

GM Marketplace працює на базі програмного забезпечення для автомобілів Xevo. В недавньому опитуванні Xevo виявив, що більше половини (58 відсотків) не вирішили, де їсти, лише після того, як сісти в машину. У цьому ж опитуванні 68 відсотків тих, хто зробив бронювання всередині автомобіля, був би корисним інструментом.

"Незалежно від того, чи водії хочуть замовити вечерю на ходу або отримати рекомендації щодо ресторанів у новому місті, нещодавно додане бронювання Yelp приносить просту зручність автомобілю", - сказав Сем Рассел, директор Buick Marketing. "Робота з новими функціями, подібними до цієї, доступна для транспортних засобів, які вже перебувають у дорозі, покращує наші транспортні засоби, отримуючи несподівані нові переваги для наших клієнтів"

Додаток Yelp Reservations приєднується до інших інструментів усередині Buick Marketplace, пропонуючи додатки від замовлення їжі до оплати за бензин та пошуку пропозицій послуг у дилерських центрах. Додаток Yelp Reservation запустився в п’ятницю після бета-тестування, де більшість водіїв шукали всередині категорії американців / гамбургерів, а потім азіатських / вегетаріанських та мексиканських категорій. Buick Marketplace доступний у 2017 році та новіших автомобілів, виключаючи деякі варіанти комплектації.

Останні повідомлення