Наблизити шпильки? Оновлення Pinterest Zoom робить це

Pinterest Збільшити, збільшити Pinterest Pinterest Pinterest надає користувачам пильніший погляд. Сьогодні, 16 серпня, Pinterest запустив одну з найбільш затребуваних функцій з можливістю наближення шпильок для кращого огляду зображення. Нова функція масштабування Pinterest постачається з оновленням візуального пошуку для пошуку конкретного об’єкта. І ця ж можливість пошуку за зображенням тепер також доступна без облікового запису Pinterest з додаванням візуального пошуку всередині розширення браузера Chrome.

Pinterest заявляє, що можливість наближення піна є однією з найбільш запитуваних користувачем функцій. Завдяки оновленню, яке розповсюджується сьогодні на iOS і в майбутньому для користувачів Android, програма дозволяє Pinners стискати, щоб збільшити зображення або GIF. Ця функція дозволяє користувачам бачити більше деталей, особливо на шпильках, що містять кілька предметів, наприклад, фотографії одягу або цілої кімнати.

Pinterest Pinterest

Щоб цей затискаючий рух не змішував систему з іншими сенсорними елементами управління, Pinterest також оновив опцію візуального пошуку. Усередині шпильки користувачі можуть натиснути на піктограму в нижньому правому куті, щоб розпочати візуальний пошук. Так само, як масштабування пропонує більш детальну інформацію про шпильки з кількома елементами, інструмент пошуку також тепер може шукати лише один об’єкт на цій фотографії. Наприклад, Pinterest каже, що користувачі можуть шукати лише взуття на фотографії всього одягу.

Pinterest Lens широко розширює Інтернет-мозковий штурм платформи, використовуючи технологію розпізнавання зображень, щоб ізолювати об’єкти в Pin та рекомендувати подібні об’єкти. Pinterest зараз розширює ту саму можливість візуального пошуку для веб-серферів без облікового запису Pinterest. Розширення браузера Pinterest для Chrome тепер включає інструмент візуального пошуку, що дозволяє користувачам шукати в Інтернеті схожі предмети.

Поки об’єктив Pinterest все ще знаходиться в бета-версії, інструмент був добре прийнятий, що дозволяє користувачам знаходити нові ідеї, навіть коли вони не мають слів саме для того, що вони шукають. Переваги Pinterest, за даними самої платформи соціальних медіа, полягають у тому, що пошуки можуть набути несподіваного напрямку, що призведе до нових ідей, які, ймовірно, не виникли б лише за допомогою текстового пошуку. Деякі останні оновлення платформи в основному зосереджені на новому інструменті "Об'єктив", розширюючи тип об'єктів, які програма розпізнає, від моди до їжі.

Останні повідомлення