Як розблокувати Galaxy Skin у Fortnite

У 2018 році Samsung оголосила про спеціальне партнерство з Epic Games для версії гри для Android відповідно до запуску Samsung Galaxy Note 9. Людям, які попередньо замовили новий смартфон в період з 10 по 23 серпня 2018 року, було надано спеціальна пропозиція: вибір між парою навушників з шумопоглинанням AKG або 15 000 V-доларів та ексклюзивним Galaxy Fortnite шкіри. Поки ця пропозиція вже недоступна, багато хто все ще задається питанням, чи можете ви розблокувати одну з найкращих скінів у Battle Royale.

Ви все ще можете розблокувати скін Galaxy?

На жаль, коротка відповідь - ні, ви більше не можете розблокувати шкіру Galaxy Fortnite. Пропозиція більше недоступна. Однак замість цього Samsung почав пропонувати ще дві акції шкіри. Однак, на момент оновлення цього, жодне з них більше не доступне.

Тими двома іншими скінами були скіни iKONIK та Glow. Їм обом була запропонована подібна акція, де клієнти, які придбали окремі товари Samsung, могли розблокувати ці ексклюзивні та чудові косметичні предмети. Однак жоден з трьох скінів вже не доступний, як відображено на веб-сайті Samsung.

Тим не менш, не всяку надію втрачено. З огляду на сильний зв’язок між Epic Games та Samsung у минулому з цими трьома окремими акціями, цілком ймовірно, що в майбутньому з’явиться нова. Це може статися навіть із запуском нових продуктів на початку 2020 року, таких як Samsung Galaxy S20.

Glow skin у Fortnite, ексклюзивна косметика для користувачів Samsung Епічні ігри

Як розблокували шкіру Fortnite Galaxy

Щоб повідомити вас про те, чого очікувати в майбутньому, ось ось як шкіру Galaxy спочатку розблоковували, коли вона була доступною. Спочатку гравці повинні були володіти або купувати Galaxy Note 9 або Galaxy Tab S4. Це були єдині продукти Samsung, які відповідали цій пропозиції, але попереднє замовлення їх не потрібно. Важливо зазначити, що компанія Samsung обмежила пропозицію однією обкладинкою на мобільний пристрій, а це означає, що якщо друг уже викупив скін на своєму придатному телефоні чи планшеті, це не можна буде повторити на цьому пристрої.

З відповідним пристроєм гравці повинні були завантажити Fortnite з додатків Galaxy у папці Samsung. Банер для нього був знайдений у вкладці з написом "Ігри" в магазині. Гравці можуть натиснути на банер і вибрати «встановити та відкрити». Після цього було погоджено з умовами, щоб закінчити встановлення гри. Це також вимагало наявності облікового запису Epic Games для входу та реєстрації скін.

Як тільки гра була запущена, власники мали зіграти три гри Fortnite на пристрої. Неважливо, гравець виграв чи програв партію, їм просто потрібно було повертатися до фойє після кожного відповідного матчу. Це гарантувало, що кожен матч зараховувався до загальної суми за три гри.

Після заповнення всього перерахованого вище гравці, що мають право на участь, отримають подарункову коробку з Fortnite Шкіра галактики всередині після очікування приблизно один-два дні. Подібний процес, швидше за все, буде потрібно в майбутньому Fortnite-ексклюзивні пропозиції шкіри випускають Samsung та Epic Games.

Останні повідомлення