Як встановити Kodi на Amazon Fire TV

Білл Роберсон / Цифрові тенденції Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Kodi (раніше відомий як XBMC) - це медіа-центр з відкритим вихідним кодом, який має на меті полегшити доступ до всіх ваших цифрових медіа - від музики до фільмів і навіть телевізійного телебачення в одному місці. Він доступний на багатьох платформах: Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Raspberry Pi і навіть Xbox One, але одне місце, де ви його не знайдете спочатку, - це Amazon Fire TV.

Це не означає, що користувачам Fire TV не пощастило, але встановити Kodi на Fire TV не так просто, як більшість програм - ви не можете просто завантажити його з магазину. Тим не менш, це простіший процес, ніж можна було б очікувати. Встановлення Kodi займає лише кілька хвилин, і ми покажемо вам, як це зробити.

Перш ніж почати

Якщо ви хочете встановити Kodi на своєму Fire TV, ви, мабуть, уже знайомі з програмним забезпеченням, але якщо ви тільки починаєте, можливо, ви захочете перевірити веб-сайт компанії, щоб переконатися, що ви в повній мірі про це його можливості. Є такі альтернативи, як Plex, які дещо простіші в налаштуванні та обслуговуванні, Kodi є абсолютно безкоштовною, а також надзвичайно налаштованою.

Ви також хочете переконатися, що у вас є все необхідне, перш ніж розпочати.

Що вам знадобиться

Перш за все, вам знадобиться сумісний пристрій Fire TV. На щастя, усі потокові коробки Fire TV та стикові телевізори Fire TV сумісні. Що стосується програмного забезпечення, Kodi працює як на Fire OS 6, яка працює на всіх останніх моделях, так і на Fire OS 5 для старих моделей. Цей посібник призначений для Fire OS 6, тому деякі вказівки можуть дещо відрізнятися, якщо ви використовуєте застаріле обладнання - головним чином, меню Пристрій у розділі Налаштування називається Система у старих версіях Fire OS.

Kodi не має можливості насправді грати що-небудь на вашому Fire TV нестандартно. Вам потрібно буде запустити Kodi на іншому пристрої у вашому домі, який виконує функцію медіасервера, або вам знадобиться жорсткий диск USB, накопичувач або карта MicroSD із відеофайлами, які ви хочете дивитись на Fire TV. Також варто зазначити, що Fire TV підтримує лише накопичувачі у форматі FAT32. Більшість флеш-накопичувачів та карт MicroSD, а також деякі зовнішні жорсткі диски за замовчуванням відформатовані таким чином, але якщо ваш диск не працює з Fire TV, це може бути причиною. USB-порт Fire TV також не може подавати живлення на повнорозмірні USB-накопичувачі, тому, якщо ви плануєте використовувати більший накопичувач, вам знадобиться такий із власним джерелом живлення.

Примітка про безпеку

На першому етапі процесу встановлення ваш Fire TV попередить вас, що ввімкнення непідтримуваних програм (Kodi - одна з таких програм) може потенційно створювати ризик для безпеки. Це теж не фіктивне попередження. З червня 2018 року з’являються звіти про те, що деякі користувачі, які ввімкнули параметри, необхідні для встановлення Kodi, бачили зловмисне програмне забезпечення, націлене на їхні пристрої Fire TV. У серпні компанія Amazon оновила попередні моделі Fire TV, щоб дати попередження (раніше це попередження мало місце лише на нових пристроях, що працюють під управлінням FireOS 6), але вам доведеться ігнорувати це попередження, щоб встановити Kodi.

Якщо ви уважно дотримуєтесь інструкцій, наведених у цьому посібнику, вам не слід особливо турбуватися, але якщо це дасть вам паузу, ви можете розглянути рішення, яке насправді доступне в Amazon App Store.

Вас попередили.

Встановлення Kodi

Крок 1: Перейдіть до налаштувань пристрою -Відкрийте Налаштування, а потім перейдіть до розділу Пристрій (Система на старих моделях). Звідси виберіть меню розробника (Налаштування розробника на старих моделях).

Крок 2: Встановлення програм з невідомих джерел - Знайшовши налаштування розробника, виберіть Додатки з невідомих джерел і переконайтеся, що для цього встановлено значення Увімкнено. Тут ви побачите попередження про безпеку пристрою, про яке ми згадали вище.

Крок 3: Встановіть програму Downloader для Fire TV - Існує кілька різних програм, якими ви можете завантажити Kodi зі свого веб-сайту, але ні браузер Amazon Silk, ні Firefox не зможуть цього зробити. Додаток Downloader від AFTVNews.com, який можна знайти в магазині Amazon App Store, є найпростішим варіантом, який ми знайшли. Ви можете здійснити пошук у розділі Програми на Fire TV або відвідати сторінку магазину програми та встановити звідти.

Крок 4: Завантажте Kodi -Після встановлення програми Downloader відкрийте програму, і ви опинитесь у розділі браузера. Виберіть адресний рядок і введіть таку URL-адресу: kodi.tv/download. Коли сторінка завантажиться, прокрутіть униз, поки не побачите програму Android, і натисніть її. Тут ви побачите посилання на Google Play Store, а також прямі завантаження як 32-розрядної, так і 64-розрядної версій програми. Клацніть на 32-розрядну версію, і вона почне завантажуватися.

Крок 5: Встановіть Kodi - Після завершення завантаження програми вона повинна автоматично відкрити програму встановлення. Ви побачите список дозволів, необхідних програмі, а також варіанти скасування чи встановлення. Виберіть Встановити і дайте процесу пройти свій шлях. Після цього ви отримаєте можливість відкрити програму. Ярлик для відкриття Kodi тепер також буде на головному екрані вашого Fire TV.

Що робити далі

Тепер, коли Kodi встановлено, у вас є два варіанти відтворення: ви можете направити його на файли на зовнішньому диску або на карту MicroSD, підключену до Fire TV, або ж можете підключитися до сервера UPnP, який обмінюється медіафайлами. Це виходить за рамки цієї статті, але встановлення Kodi на ПК у вашій мережі може допомогти впорядкувати процес.

Постійне оновлення Kodi

Одним з недоліків відсутності Kodi в Amazon App Store є те, що він не буде в курсі подій, як це роблять інші програми на вашому Fire TV. Коли ви хочете оновити програму, вам потрібно буде повторити кроки 4 і 5, і у вас буде встановлена ​​остання версія програми. Звичайно, це не зручно, але якщо офіційна версія Kodi не з’явиться в магазині Amazon App Store (що, здається, невдовзі скоро), це ваш найкращий варіант.

З Коді можна зробити багато, і було б недоцільно пояснювати все це тут. На щастя, офіційна Kodi Wiki, яка підтримується членами команди Kodi та спільнотою навколо неї, наповнена інформацією, яка повинна допомогти вам максимально використати ваш щойно включений Kodi Fire TV.

Останні повідомлення