Скільки коштує Apple зробити iPhone?

Працівники збирають смартфони на виробничій лінії в Індії. Мігель Кандела / Getty Images

Ви збираєтеся зіграти $ 699 на цьому новому iPhone 11 Pro - або * задихатись * 1449 доларів на iPhone Pro Max на 512 ГБ без обміну. Це досить багато ночей у місті, ви думаєте собі, або стільки, скільки уживаний автомобіль. Скільки коштує Apple робити ці чортові речі?

Хороше питання! Відповідь така ж божевільна, як і слід було очікувати.

Щороку безстрашні технологи на таких сайтах, як iFixit та TechInsights, проводять аналіз відсіків на новітніх смартфонах, які вивчають та інвентаризують різні деталі, що складають телефони. Незважаючи на те, що це може не дати повного уявлення про витрати, вони йдуть досить чортово. Що вони знайшли? Згідно з недавнім аналізом TechInsights та NBC News, 6,5-дюймовий екран на iPhone 11 Pro Max привертає увагу точно, але ціна? Не так вже й погано: це коштувало Apple приблизно 66,50 доларів. (Чи не замінюють екрани iPhone набагато більше, ніж це?)

Усередині телефону батарейний модуль є наступною найбільш очевидною частиною, і навряд чи це теж колосальний. Акумулятор Samsung всередині iPhone 11 Pro Max коштує близько $ 10,50, повідомляє сайт.

Потім є потрійний модуль камери, який дозволяє зробити всі ці чудові кадри. Ці сукупності повернули Apple приблизно 73.50 доларів. Решта телефону - процесор, модем та пам’ять, а також друковані плати, що містять їх, коштують приблизно 159 доларів. І цілий ряд інших датчиків, проводів, друкованих плат і так далі потрібні, щоб об’єднати все це у впізнаваний форм-фактор. Ці шматочки коштували приблизно 181 долар.

Розібраний iPhone 6S iFixit

Загальна вартість? Близько $ 490,50, повідомляє TechInsights. Це значно менше, ніж роздрібна вартість пристрою. Майте на увазі, це лише товарний рахунок. Цінник на такий продукт, як iPhone, також включає витрати на виготовлення та монтаж, витрати на доставку товару вам, програмне забезпечення, маркетинг та нематеріальні активи, такі як витрати на НДДКР.

Поставити цінник на ці речі набагато складніше. Але чи це 600 доларів, різниця між товарним накладом та роздрібною ціною iPhone 11 Pro Max початкового рівня в 1099 доларів? Вам доведеться зателефонувати собі.

Скільки коштує виготовлення старих iPhone?

Зачекай, ти запитуєш себе. Чи завжди було так? Можливо, старі телефони дешевші ... чи Apple сьогодні заробляє на нас більше грошей, ніж раніше? Ми раді, що ви запитали. Давайте розглянемо деякі попередні моделі.

Згідно з аналізом iFixit iPhone XS Max 2018 року - це модель, яка коштує 1250 доларів США на 256 Гб, - телефон містить матеріали на суму близько 443 доларів. Це різниця в 807 доларів, тобто Apple заробляє на своїх нових телефонах значно менше, ніж у минулому році.

Працівники працюють на конвеєрі на заводі Foxconn у Шеньчжені, Китай. In Pictures Ltd./Getty Images

Але почекайте, скажете ви, а як щодо ще більш ранніх речей? Поверніться до 2014 року, коли вийшов iPhone 6, і ваше волосся виглядало набагато краще. (Погодьтеся. Це правда.) Аналіз розбиття цієї моделі на 16 Гб, яка тоді продавалась за 649 доларів, показав, що витрати на комплектуючі та виробництво склали 200,10 доларів, або приблизно на 450 доларів менше, ніж Apple нараховувала вам тоді. Тоді журнал Time зазначав, що цінник перевищував вартість компонентів та виготовлення більше ніж у три рази.

Очевидно, деталі iPhone значно подорожчали, і в цілому в телефони набивається більше речей, особливо об’єктивів камер. І майте на увазі, що попередній аналіз включає виробничі витрати, чого TechInsights не робив.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found