Як підсилити сигнал клітини

Низькі сигнали стільникового телефону можуть доставляти всілякі незручності, коли ви намагаєтесь залишатися на зв'язку. Телефонні дзвінки можуть падати, повідомлення не надсилати, а потокові служби можуть заїкатися.

Незважаючи на те, що ми не можемо побудувати нові вежі, щоб отримати більше барів, ми все ще маємо певний контроль, щоб уникнути перебоїв у роботі стільникових служб. Погляньте уважніше на ці поради, щоб переконатись, що у вас найкращий можливий сигнал, як підсилити сигнал стільникового зв’язку та кілька інших рішень.

крок 1

З’ясуйте, що спричиняє поганий сигнал. Існує багато факторів, які впливають на прийом вашого телефону - ваш оператор бездротової мережі, сам телефон, величина натовпу, в якому ви перебуваєте (якщо ви в одному), матеріали, з яких виготовлений ваш будинок чи машина, і навіть все ваше географічне розташування відіграє роль у визначенні потужності вашого сигналу. Зробіть все можливе, щоб звузити його до того, який з них викликає найбільше проблем.

крок-2

Переїжджайте в краще місце. Якщо у вас погано приймають усередині вашого будинку або офісу, але він різко покращується, коли ви виходите на вулицю, є велика ймовірність того, що будівля перешкоджає вашому сигналу. Якщо ви перебуваєте надворі і все ще не можете отримати хороший прийом, спробуйте відійти від високих будівель, дерев та всього іншого, що може спричинити перешкоди. Якщо ви перебуваєте у сільській місцевості, спробуйте перейти на вищу висоту. Також часто зустрічається, що натовпи, такі як концерти, музичні фестивалі чи навіть райони в центрі міста з великими подіями в місті, можуть створювати стрес на бездротових вишках, обмежуючи швидкість сигналу та даних на вашому смартфоні.

крок-3

Перевірте проблеми з покриттям у вашому районі.Перш ніж зводити себе з розуму, намагаючись виконати всі ці кроки, ви можете зв’язатися зі своїм перевізником і запитати, чи є проблеми з покриттям, такі як збита вежа або така, що знаходиться на технічному обслуговуванні, у вашому безпосередньому районі.

крок-4

Виконайте оновлення сигналу. Іноді ваш телефон застрягає у пошуках найближчої стільникової вежі, і все, що йому потрібно, - це оновлення сигналу для встановлення міцного зв’язку. На щастя, це не складний метод, і це досить легко зробити. Це можна зробити, перезавантаживши телефон повністю, повністю вимкнувши телефон, або ввімкнувши на секунду режим польоту (якщо ваш телефон має), а потім знову вимкнувши його.

крок-5

Встановіть репітер. Вони також називаються підсилювачами сигналу. Якщо у вас вдома або в машині слабкий сигнал, спробуйте встановити бездротовий ретранслятор сигналу. Ви можете розміщувати ці речі в основному де завгодно, де є розетка, і вловлювати вхідні сигнали, а потім повторно їх транслювати - ефективно посилюючи прийом. Ви хочете переконатись, що встановили ретранслятор сигналу в розумному місці - десь, де ви отримаєте найкращий сигнал. Іноді підвіконня - це просто місце. Майте на увазі, що підсилювачі сигналу можуть бути дещо дорогими.

крок-6

Перевірте карту покриття вашої мережі щоб переконатися, що ви перебуваєте в хорошому районі. Майже кожен провайдер бездротової мережі, що несе карту (Verizon, Sprint, AT&T і T-Mobile), запропонує детальну карту областей, що охоплює їх мережа. Таким чином, ви зможете побачити, чи ваше місцезнаходження щось пов’язане з цим. Якщо у вашому районі покриття незначне, розгляньте можливість переключення мереж.

Останні повідомлення