Як змінити шпалери на вашому iPhone або iPad

Шпалери для смартфонів відображають вашу особистість та інтереси прямо на вашому мобільному пристрої. І Apple доклала багато зусиль до технологій екрану iPhone. Мало того, що вбудовані шпалери для блокування та домашніх екранів чудово виготовлені, ви можете встановити різні конструкції для кожного екрану. Перше зображення розміщується на екрані блокування пристрою, з’являється, коли ви прокидаєте телефон, а друге - за вашими програмами, коли ви розблоковуєте слухавку.

Зміна шпалер

Ви можете підключати домашні екрани iPhone, iPad або iPod Touch так часто, як вам подобається, використовуючи бібліотеку дизайнів Apple, переділяючи один із ваших фотографій у свій рулон або навіть створюючи оригінальне зображення, яке потім можна синхронізувати з Рулон камери. Шпалери Apple за замовчуванням оновлюються з кожним оновленням iOS. Щоб вибрати живі шпалери або живу фотографію, вам потрібен iPhone 6S або пізнішої версії, хоча iPhone XR та iPhone SE (2020) не підтримують функцію прямої трансляції. Ось як змінити шпалери за допомогою вбудованих опцій Apple.

 • Йти до Налаштування.
 • Торкніться Шпалери.
 • Торкніться Виберіть нові шпалери.
 • Виберіть зображення.
 • Виберіть свій дизайн з Динамічний, Стилі, Прямий ефірабо власні фотографії.
 • Встановіть як Екран блокування, Домашній екран, або обидва.
 • Якщо ви хочете використовувати дві різні фотографії, повторіть процес.

Це воно. Ваші нові шпалери встановлено. Цей приклад на iPhone 6S з iOS 13.1 (бета-версія), але техніка працює майже однаково в iOS 12 та на iPad. Необов’язково Темний зовнішній вигляд затемнює шпалери перемикання регулює зображення відповідно до навколишнього освітлення в кімнаті. Шпалери, оптимізовані для темного режиму iOS 13, автоматично змінюються, коли ви переходите від світлого до темного.

Три варіанти Apple

Ви можете встановити інше зображення для домашнього екрана та екрана блокування, і Apple пропонує вам вибір із трьох різних типів вбудованих зображень: Dynamic, Stills та Live. Динамічні зображення - це анімовані шпалери, які мають тонкий рух. Кадри - це звичайні фотографії. Live охоплює Live Photos від Apple, де тривале натискання на шпалери відтворює швидку анімацію.

Використовуйте додаток

Існує безліч програм для iOS, які пропонують готові шпалери для вашого задоволення. Перевага використання програми полягає в тому, що конструкції розроблені спеціально для вашого телефону, і вам не доведеться використовувати ні невеликий вибір Apple, ні власні фотографії, які можуть бути непридатними. У багатьох сторонніх програмах представлені спеціальні роботи, створені художниками, які пишаються своїм оригінальним дизайном. Ось декілька наших улюблених програм для шпалер iPhone, які мають високоякісні зображення.

Шпалери Vellum

Шпалери Vellum прикрашають ваші домашні та заблоковані екрани величезним вибором чудових зображень, створених художниками та дизайнерами. Зображення з’являються в організованих, організованих колекціях, в комплекті з описами. Додаток також включає інструмент розмиття, який дозволяє перетворити будь-яке зображення на власний розмитий градієнт. Шукайте нові шпалери щодня, якщо ви любитель різноманітності. Він також дає вам відповідні зображення для вашого Apple Watch. Додаток безкоштовний, але преміум-версія коштує 2 долари, щоб позбутися реклами.

Еверпікс

Everpix має тисячі шпалер 4K, HD та Retina, які ви можете переглядати відразу або за категоріями чи темами. Ви можете попередньо переглянути, як виглядатимуть обрані вами зображення, разом із позначками часу чи піктограмами програм. Додаток додає нові шпалери до своєї колекції щодня. Хоча він і показує рекламу під час перегляду, ви можете розпоряджатися ними за тижневу, щомісячну, піврічну або річну підписку за 2, 5, 20 або 30 доларів США відповідно.

Papers.co

Papers.co за допомогою простого інтерфейсу відображає всі шпалери з головного екрана, але зручна бічна панель дозволяє шукати з величезного набору категорій, тем чи інтересів. Ви можете спробувати зразок того, як кожен вибір виглядатиме на вашому телефоні, і зберегти будь-який вибір у своєму рулоні камери або поділитися ним з іншими, і ви можете позначити елементи як вибрані для перегляду пізніше. Ви побачите деякі оголошення, але покупка за 4 долари їх видаляє.

Використовуйте власні фотографії

iPhone шпалериЯк змінити шпалери на iPhone та iPadiPhone новий набір шпалерiPhone нові варіанти шпалер

Ви можете бути настільки випадковим або вишуканим, наскільки хочете, створюючи нові зображення для шпалер iPhone. Зверніть увагу, що ви можете використовувати будь-яке зображення у рулоні камери та регулювати його розташування будь-яким способом, перетягуючи, стискаючи або масштабуючи, не мусячи заздалегідь точно розрахувати макет.

 • Запустіть програму Фото.
 • Торкніться зображення, яке потрібно використати.
 • Натисніть на Поділитися кнопку.
 • Виберіть Використовувати як шпалери.
 • Розташуйте та масштабуйте зображення так, як хочете.
 • Піктограма посередині екрана дає вам можливість вибору Тим не менше або Перспектива, що дозволяє зображенню трохи змінювати перспективу, коли ви рухаєтесь телефоном - або просто залишаєтеся нерухомими, не рухаючись. Це не так інтуїтивно, як в iOS 12, де команда чітко прописана. І якщо ви включили Зменшений рух в Доступність, або Режим низького енергоспоживання, Ви взагалі не зможете користуватися цією функцією.

Крім того, ви можете просто вибрати фотографію зі своєї камери та розмістити її безпосередньо через Шпалери> Виберіть екран.

Якщо ви художньо схильні, ви можете спробувати свої сили у створенні власних оригінальних шпалер з нуля за допомогою програми для редагування зображень або малювання, як Canva, для особливого вигляду. У такому випадку ви хочете масштабувати ілюстрацію до точного розміру екрана вашого телефону. Якщо ви вирішили проблему, ось таблиця з розмірами, необхідними для вимірювання вашого зображення.

Дозвіл iPhone PixelРоздільна здатність iPad PixelРоздільна здатність iPod Touch Pixel
iPhone 11: 1792 × 828iPad 10.2: 2160 × 1620iPod touch (5G / 6G / 7G): 1136 × 640
iPhone 11 Pro: 2436 × 1125iPad Pro 12.9 (1G / 2G): 2732 × 2048iPod touch (4G): 960 × 640
iPhone 11 Pro Max: 2688 × 1242iPad Pro 10.5 (2018) / iPad Air: 2224 × 1668Усі інші iPod touch: 480 × 320
iPhone XS Max: 2688 × 1242iPad Pro 10,5, iPad (9,7 дюйма), Air 2, Air, iPad 4, iPad 3, mini 2, mini 3: 2048 × 1536
iPhone XR: 1792 × 828iPad Pro (11 дюймів): 2388 × 1668
iPhone X і XS: 2436 × 1125Оригінальний iPad mini: 1024 × 768
iPhone 6 Plus / 6s Plus / 7 Plus / 8 Plus: 1920 × 1080Оригінальні iPad та iPad 2: 1024 × 768
iPhone 6 / 6s / 7/8: 1334 × 750
iPhone SE: 1136 × 640

О, і в трохи безсоромній саморекламі, якій ми не можемо протистояти, подивіться на наші власні шпалери Digital Trends, щоб отримати найвищий рівень технічної інформації на екрані iPhone.

Останні повідомлення