Кампанія Трампа розгортає рекламу на Facebook, що вимагає заборони TikTok

Президентська кампанія Дональда Трампа розгорнула рекламу на Facebook, яка вимагає підтримки у забороні програми для обміну відео TikTok, яка перебуває під пильним контролем з питань безпеки.

Раніше цього місяця державний секретар Майк Помпео заявив, що уряд зважує заборону на китайські програми в соціальних мережах, такі як TikTok, через проблеми безпеки, які переслідують цю програму. Кампанія Трампа, очевидно, закликає своїх прихильників долучитися до справи.

Оголошення у Facebook із зображеннями, які стверджують, що "TikTok шпигує за вами", поділилися в Twitter Уілл Стікін з ABC News та Тейлор Лоренц з New York Times.

НОВЕ: Трамп запускає рекламу анти-TikTok у Facebook, закликаючи прихильників підписати петицію про заборону програми pic.twitter.com/hblOeUprar

- Уілл Стікін (@wsteaks) 18 липня 2020 р

Зараз Трамп запускає рекламу в Facebook / Instagram проти TikTok, звинувачуючи компанію в шпигунстві за користувачами pic.twitter.com/dfHuSVpciL

- Тейлор Лоренц (@TaylorLorenz) 17 липня 2020 р

"TikTok був спійманий, відстежуючи те, що є в буфері обміну телефоном", - йдеться в тексті оголошень, посилаючись на проблему безпеки, яку також виявив Apple iOS 14 в інших додатках, таких як AccuWeather, AliExpress, Call of Duty Mobile , Google News, Overstock та Patreon, а також LinkedIn та Reddit.

Оголошення закликають людей підписати петицію на підтримку дискусій про заборону TikTok. Однак, за словами Лоренца, посилання спрямовується на опитування, яке збирає інформацію про людину для додавання до списку розсилки. "Ця реклама в основному стимулює настрої анти-TikTok / Китай і вводить користувачів в оману для збільшення списку розсилки Трампа", - сказав він.

Реклама була оплачена комітетом Trump Make America Great Again і в першу чергу націлена на віковий діапазон від 18 до 64 років, повідомляє Bloomberg, посилаючись на інформацію з рекламної бібліотеки Facebook.

Білий дім проти TikTok

Нещодавно керівник апарату Марк Медоус заявив, що Білий дім може вжити заходів проти китайських програм, таких як TikTok, протягом тижнів, а не місяців, оскільки вони перебувають на стадії перевірки щодо ризиків для національної безпеки.

Тим часом експерти заявили Digital Trends, що TikTok не є нічим небезпечнішим за інші програми в соціальних мережах чи онлайн-сервісах, але його виділяють завдяки зв’язку з Китаєм.

Останні повідомлення