Як використовувати розмітку пошти в OS X Yosemite

як використовувати розмітку пошти в os x yosemite mailmarkup3 -

Хоча це швидко, електронна пошта має проблеми з відтворенням податливості фізичної пошти. Користувачі мають проблеми з додаванням підписів або приміток і часто вдаються до незручного друку, нотування та повторного сканування вмісту, надісланого електронною поштою. З OS X Yosemite, майбутнім переосмисленням Apple настільною ОС - із Spotlight, перлиною функції - Купертіно сподівається вирішити цю проблему. Знайомтесь, розмітка пошти, яка допоможе вам заощадити час і папір.

Доступ до розмітки пошти

Розмітка пошти, хоч і корисна, але трохи незручна в її реалізації. Ви не можете додати розмітку абсолютно до будь-якого елемента. Натомість ви можете розмітити лише ті елементи, які ви надсилаєте.

Скажімо, ви отримали PDF-файл від друга. Першим інстинктом може бути спроба розмітити документ безпосередньо зі своєї папки "Вхідні", але не вдається. По-перше, ви повинні натиснути відповідь, і тоді Ви можете отримати доступ до розмітки з вікна складання пошти.

mailmarkup1

Розмітка активується, коли ви наводите курсор на зображення та натискаєте крихітну кнопку контекстного меню у верхньому правому куті. У меню ви побачите опцію Розмітка. Однак зауважте, що ця функція працює лише із зображеннями та файлами .PDF. Він не буде працювати з іншими форматами документів, включаючи ті, що використовуються Microsoft Office.

Розмітка може зробити ваш день

Після відкриття розмітка з’являється у поштовому підвікні. Ви не можете редагувати решту повідомлення, і ви можете редагувати лише одне зображення за раз.

Розмітка багато в чому нагадує надзвичайно елементарний редактор зображень. У верхній частині нового підвікна ви побачите різноманітні піктограми. Вони не маркуються, і, чесно кажучи, Apple могла б зробити кращу роботу, прояснивши свою мету. Зліва направо вони; інструмент пера, фігури, текст, підпис, лінії / стрілки, кольори та параметри шрифту. Більшість цих інструментів є простими. Якщо вам потрібна фігура, тоді ви натискаєте інструмент фігури (тут ви знайдете збільшення «фігура»), а якщо ви хочете текст, натискаєте інструмент тексту.

mailmarkup2

Єдиний варіант, який вимагає додаткових пояснень - це інструмент підпису. Цей, на відміну від інших, не передбачає негайних маніпуляцій із зображенням чи документом. Натомість спочатку потрібно вирішити, як ви хочете ввести свій підпис; з трекпада або камери. Потім підпис додається на основі того, який параметр ви вибрали. Параметр трекпада дозволяє підписувати кінчиком пальця, тоді як параметр камери сканує ваш підпис із звичайного білого аркуша паперу.

Незважаючи на те, що способи маніпулювання зображеннями обмежені, доступне є простим у використанні. Наприклад, додавання лінії за допомогою інструмента «Перо» не просто позначає зображення. Натомість він створює новий шар, який можна переміщати та маніпулювати самостійно. Це зручно, оскільки це означає, що вам не потрібно бути точним. Невеликі помилки можна швидко і легко виправити.

Спільний розміток

Як тільки ви позначите товар, внесені до нього зміни стають постійними. Користувачі, які отримують вкладення, не можуть згодом редагувати розмітки у власному додатку Mail, хоча вони можуть додавати власні розмітки поверх зроблених вами.

Ви також можете будь-коли зберегти документ або зображення з програми Mail за допомогою контекстного меню. Таким чином, ви можете використовувати пошту як елементарний редактор зображень або документів. У App Store є кращі варіанти, але більшість з них не є безкоштовними.

Розмітка пошти - це зручна функція, хоча вона також дещо обмежена і не така проста у використанні, як нам подобається. Стиль плоских піктограм, який використовується під-вікном редагування, може заплутати нових користувачів, яким доведеться дізнатися, що робить кожен інструмент за допомогою спроб і помилок. Тим не менше, використання розмітки швидше і простіше, ніж додавання тих самих приміток за допомогою редактора документів або зображень, і власники Mac, що тестують вражаючі нові функції OS X Yosemite, безсумнівно, сподобаються.

Якщо ви хочете ознайомитися з іншими новими можливостями Йосеміті, сміливо ознайомтеся з цими посібниками про те, як здійснювати дзвінки та надсилати тексти в OS X, як користуватися новим центром сповіщень та як максимально використати оновлену версію Прожектор.

Останні повідомлення