Як дивитись Темного лицаря в Інтернеті: транслюйте фільм безкоштовно

Хоча минулого року виступ Хоакіна Фенікса в ролі принца-клоуна дав нагороду "Оскару" Хіта Леджера за найкращі Джокери в історії кіно, багато хто все ще чіпляється до Леджера як свого чіткого вибору. Обидва актори виграли премію "Оскар" за свої потужні образи (Леджер посмертно; а деякі також вважають, що Джека Ніколсона пограбували за його інтерпретацію в 1989 році), але саме допоміжна черга Леджера допомагає Темний лицар такий популярний. І занурення в цей спектакль - лише одна з багатьох причин шукати перегляду Темний лицар онлайн.

Навіть якщо The Joker завжди краде шоу, слід також звернути увагу на брутального Бетмена Крістіана Бейла і, звичайно, на режисера Крістофера Нолана, котрий зумів внести суворе нове бачення в матеріали, що часто ступають. Темний лицар був другим вилазом Нолана на територію Бетмена, середнім входом трилогії, яка почалася з Починається Бетмен у 2005 р. та уклав з Темний Лицар повертається у 2012 році. Темний лицар очолив хіт-парад 2008 року, і з трьох фільмів він був найулюбленішим серед критиків. І хоча шанувальники підтримують надію, продовження не планується, тому повторних переглядів поки що буде достатньо.

Режисер: Крістофер Нолан

У ролях: Крістіан Бейл, Хіт Леджер, Аарон Екхарт, Майкл Кейн, Меггі Джилленхол

Час роботи: 152 хвилини

Дивіться безкоштовно з Хулу

Як дивитись Темного лицаря в Інтернеті в США

Що стосується безкоштовних опцій потокового передавання, найкраще і, безумовно, найменш складне місце для перегляду Темний лицар (а також два інших фільми в Темний лицар трилогія) в Інтернеті зараз через Hulu, який пропонує одномісячну безкоштовну пробну версію, щоб перевірити свої основні послуги, з рекламою або без реклами, тим, хто ніколи раніше не реєструвався. Якщо після цього першого місяця глядачі вирішать не скасовувати, набувають чинності регулярні тарифи: або 6 доларів на місяць (реклама), або 12 доларів на місяць (без реклами).

Ще один варіант перегляду Темний лицар онлайн через DirecTV. Розмежування між DirecTV та його потоковою гілкою, яка зараз відома як AT&T Now, було досить складно простежити під час її переходу до AT&T, який придбав послугу минулого літа. Але, схоже, ті, хто є передплатником DirecTV, можуть дивитись Темний лицар безкоштовно з послугою Запис на телевізор варіант. Наразі DirecTV, вартість якого може коштувати від 40 до 155 доларів на місяць, наразі не пропонує безкоштовних пробних періодів, тоді як послуга AT&T Now за запитом, де Темний лицар не враховує їх потокового вибору, дозволяє один вільний тиждень.

Темний лицар також можна взяти в оренду або придбати через DirecTV, крім безлічі інших сайтів, включаючи Amazon Prime Video, iTunes, Vudu та Google Play Movies.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення