Як Netflix стане найбільшою мережею у світі

веб-сайт unogs дозволяє користувачам переглядати глобальний каталог netflix потоковий помаранчевий - новий чорнийНарахувавши 65 мільйонів передплатників, Netflix лише за вісім коротких років перейшов від невеликої розсилки DVD-дисків до відеозв’язку неперевершених масштабів. Після хитання на початку десятиліття, Netflix увімкнув форсажі, зараз щомісяця передає понад 3 мільярди годин відео та перевертає всю індустрію розваг.

Але Netflix - це більше, ніж просто відеострумер сьогодні. Компанія зросла настільки швидко, що зараз вона затьмарює традиційні телевізійні мережі як популярністю, так і часом перегляду, і її траєкторія спрямовує її прямо в око урагану, який є HBO. Слідуйте за нами нижче, щоб побачити, як Netflix перетворився від шкідника на хижака в телевізійному пейзажі, склавши план, як стати найбільшою розважальною мережею на землі.

Відео домінування

Найпростіший спосіб зрозуміти, наскільки великим став Netflix - це потрапити в цифри.

Дослідницька фірма FBR Capital Markets повідомляє (за сортами), що коли справа стосується фактичних годин спостереження, Netflix вже нарівні з ABC та NBC, а наступного року обійде CBS та Fox. Хоча порівняння дещо хибне, оскільки звіт не відстежував останні сім днів перегляду відео та відеореєстраторів, Netflixers, як повідомляється, спостерігав приголомшливий 10 мільярдів годин потокового відео лише в першому кварталі 2015 року. Netflix вже перемагає всі конкуруючі мережі у перегляді, коли мова йде про молодшу аудиторію, включаючи всі важливі демографічні показники перегляду 13-49 років. І, мабуть, найбільш показовим, коли FBR попросив людей вибрати між Netflix та кабельним / супутниковим телебаченням, 57 відсотків вибрали Netflix.

Що стосується годин перегляду, Netflix вже нарівні з ABC і NBC, а наступного року затьмарить CBS і Fox.

Хоча Netflix ще не відповідає великій четвірці за витратами на вміст, поточний бюджет компанії, який становить близько 2 мільярдів доларів на рік, більше, ніж Starz, Showtime та HBO. Але, мабуть, найбільш вражаюче число - це абсолютно величезна кількість пропускної здатності Інтернету, яку займає Netflix. Дослідницька фірма Sandvine повідомляє, що на потокове передавання Netflix припадає рекордних 36,5% всі Пропускна здатність Інтернету в Північній Америці в пікові години травня, кількість яких постійно зростала за останні кілька років.

Щоб поставити це в контекст, Netflix збільшує пропускну здатність свого подвійного найбільшого конкурента, YouTube, який становив приблизно 15,6 відсотка. А для тих, хто цікавиться, як збігаються так звані суперники компанії, це навіть не чесна боротьба: на Amazon і Hulu припадало по 2%. Netflix вдосконалив мистецтво потокового передавання, передаючи свої архіви мільйонам людей з дуже малою гикавкою, частково завдяки створенню власної мережі CDN (мережа доставки контенту), яка дозволяє глядачам передавати контент прямо до джерела.

Звичайно, це було не завжди. Пам’ятаєте ще наприкінці 1990-х, коли Netflix був синонімом бізнесу з поштою?

потокове передавання

Netflix

Обличчя компанії від постачальника DVD-дисків до універсального магазину для миттєвого потокового передавання фільмів та телевізорів було приголомшливим, і його трансформація зросла лише за останні роки.

У грудні 2012 року Netflix запустив свою першу в історії оригінальну серію, Ліліхаммер, за яким пильно стежать Картковий будиночок через два місяці. Останній приніс додому першу нагороду Primetime Emmy у головній категорії за потокову послугу того року. З тих пір Netflix розв’язав цунамі ліцензійного та оригінального вмісту, перейшов до повноцінного придбання та розповсюдження фільмів та агресивними темпами розширився на міжнародному рівні.

Новий тип мережі

Маючи на перший погляд нескінченний каталог фільмів та телефільмів, котрий є комерційним безкоштовним, легко зрозуміти, чому глядачі проводять стільки часу, блукаючи залами Netflix. Але Netflix зробив більше, ніж створив новий спосіб перегляду, він створив абсолютно новий тип мережі.

Запропонувавши повний сезон шоу, щоб користувачі могли пияти на своєму дозвіллі, Netflix не лише створив захоплюючий вид розваги, який тримає глядачів прив’язаними до своїх кушеток, але також сприяв формуванню епізодичного вмісту довгої форми. Розкладання всіх карток одночасно для кожного сезону фактично усунуло страшний тижневий скелелаз, а також дозволило глядачам легше стежити за більш глибокими, розмірними сюжетними лініями, яким важче вловити традиційну парадигму щотижневих серіалів серіалів.

Netflix здобув репутацію бастіону для кінопроектів, яких великі студії або не хотіли б, або не могли взяти на себе.

Візьміть Arrested розвиток, наприклад, можливо одна з найпопулярніших комедій свого віку, проте Фокс її скасував лише через три сезони. Окрім аргументу "це занадто добре, щоб тривати", життєздатною теорією того, чому AD не встиг наздогнати Fox, було те, що його сама косметика призначена для потокової передачі. Жартівливі шоу, переплетені сюжетні лінії та глибоко намальовані персонажі були непростими у тижневому форматі, але розквітли у світі запоїв. Інші шоу теж подобаються Вбивство, У Філадельфії завжди сонячно, і навіть Порушення отримали поштовх від потокового передавання, допомагаючи підвищити їх популярність у відповідних мережах.

Беручи те, що компанія дізналася від потокового телебачення з минулих років, і застосовуючи цей метод до всіх своїх нових оригінальних серій, Netflix ще більше змінив гру. Для порівняння, коли HBO почав проникати в потокове передавання, генеральний директор Річард Плеплер знущався над тим, щоб відмовитись від серійних випусків, стверджуючи, що процес змушення шанувальників допомагає нарощувати напругу тиждень за тижнем. І важко сперечатися з рівнем успіху HBO, не змушуючи людей займатися тими самими довгими історіями, навіть через бар'єр так званого "перегляду зустрічей".

Затримка розвиткуВбивствоУ Філадельфії завжди сонячноПорушення
  • 1. Затримка розвитку
  • 2. Вбивство
  • 3. У Філадельфії завжди сонячно
  • 4. Порушення

Але навіть незважаючи на те, що глядачі бажають і можуть слідувати довгим сюжетам, як Гра престолів або Справжній детектив у серійній формі важко не сприймати це як застарілий архетип. Примушення глядачів чекати семи днів на наступну передачу позбавляє автономії можливості переглядати те, що ви хочете, коли ви хочете - те, що зробило трансляцію настільки популярною в порівнянні з традиційним телебаченням. І ми все ще на зорі трансляції: пропонувати глядачам менше вибору - це те, що роблять мережі на власний ризик.

Звичайно, справа не лише в тому, як ми дивимось Netflix, робить її такою інноваційною мережею, а й у тому, що ми дивимось. Після створення популярності з минулорічними сезонами та десятиліттями минулих програм та фільмів, Netflix швидко став силою, з якою слід рахуватися у світі оригінального контенту. І більшу частину заслуг на цьому фронті можна віднести до однієї людини.

Тед Сарандос - бос

Якщо ви не займаєтеся розважальним бізнесом, ви, можливо, не знаєте імені Тед Сарандос, але, будучи головним директором з питань контенту Netflix, є велика ймовірність, що голлівудський укладач вплине на те, як ви дивитеся телевізор у певній формі. Ще в перші дні оригіналів Netflix, приблизно в 2013 році, Сарандос дав багато цитовану відповідь, коли його запитали про плани HBO перейти на трансляцію. "Мета полягає в тому, щоб стати ГБО швидше, ніж ГБО може стати нами", - сказав Сарандос - і, як вони засміялися. Вони більше не сміються.

Починаючи з амбіційної мети у п’ять нових оригінальних серій на рік у 2013 році, Netflix зараз готується досягти нової мети - 20 на рік і далі. На сьогоднішній день THR повідомляє, що Netflix накопичив приголомшливі 475 годин оригінального контенту, включаючи 16 драм та комедій, 12 комедійних спец, колосальних 17 дитячих шоу, 9 документальних фільмів та 3 документальних серії. А нові заголовки, що працюють над послугою, становлять більше, ніж дві найбільш продуктивні кабельні мережі, HBO та FX.

Це добре, але це не працює без якісного програмування. На щастя, популярність та визнання початкової серії оригінальних серій Netflix (зокрема Картковий будиночок звичайно), побудував привабливий майданчик для деяких найкращих казкарів, акторів та режисерів Голлівуду. Це допомогло бренду досягти успіху завдяки новаторським комедіям Незламна Кіммі Шмідт, відомі "драме", як Помаранчевий - це новий чорний, і першим у багаторівневому партнерстві з Marvel Studios, Сміливець.

Як і будь-яка мережа, Netflix, безсумнівно, мала неабияку частку дудів, включаючи незначні огляди таких нових серій Грейс і Френкі, і навіть Вершник Божак спочатку, але хіти зробили це місцем для великих талантів. Крім того, оригінали Netflix допомагають бренду досягти своєї мети - володіти найексклюзивнішим вмістом, надаючи користувачам більше підстав продовжувати платити щомісячну плату за передплату.

ПрозорийПрозорий Амазонка

Звичайно, Netflix не працює без протидії іншим стримерам - Amazon рухається вгору у світі оригіналів, у тому числі визнаних критиками Прозорий, що допомогло заробити послугу, яка вперше кивала Еммі цього року. Але враховуючи свою частку ринку зараз, Amazon є крапкою заднього виду і просто не може конкурувати.

І потопу нових серій, що очікується, недостатньо для Сарандоса чи Netflix. Доказавши, що він більше ніж вміє орієнтуватися у водах оригінального програмування, компанія заглибилася кігтями глибше в епіцентр Голлівуду, щоб стати справжньою кіностудією.

Інді-фільм відродження

Сили, що працюють у кіноіндустрії, отримали урок від своїх колег по телевізору, коли мова заходить про недооцінку маленького червоного стримера, який міг. Завдяки Сарандосу Netflix здобув репутацію місця прийому проектів, які великі студії та інші дистриб'ютори або не хотіли б, або не могли взяти на себе, розповсюджуватись одночасно у всьому світі. Введіть інді-коханих, братів Дюпласс.

Netflix вважає, що має силу зробити щось, що жоден інший дистриб'ютор фільмів не наважився спробувати.

Із невеликою розмахом Netflix уклав угоду на чотири картини на цьогорічному кінофестивалі в Санденсі з Марком та Джеєм Дюпласами, двома режисерами, що зробили самостійно, які призвели до такого відродження в інді-світі. Більшість людей, ймовірно, знають Марка Дюпласса як актора з таких серіалів Лігата HBO Спільність, але він та його брат також стали своєрідними героями для виробництва, написання та режисури унікальних фільмів Безпека не гарантована і Повзання.

В недавньому інтерв’ю Wired Марк пояснив, чому Netflix стає домом для чудових інді-фільмів, куди більше нікуди не дітися. "Не всі фільми - це фільми, на які ви хочете витратити 14 доларів ...", - сказав Дюпласс. “Той, кого я люблю вийшов у театри для ентузіастів і зробив велику частину бізнесу на VOD. Але коли він почав транслюватись на Netflix, він вибухнув. Те саме з Безпека не гарантована. Я якось налаштовуюсь на цю модель ". З Netflix у крилах хлопці Duplass придумали, як дешево знімати якісні фільми, і поставили їх перед мільйонами глядачів - і все без великої студійної підтримки.

А підписання братів Дюплас - лише одна з кількох угод, які нещодавно уклав Netflix, взявши на себе ініціативу у придбанні художніх фільмів, таких як військовий фільм, знятий у головній ролі Ідріса Ельби, Звірі без нації, а також більші фотографії, такі як Адам Сендлер Смішна шістка, випущений Джаддом Апатоу Велике свято Пі-Ві, і навіть Бреда Пітта Військова машина, яку компанія придбала за заявлені 30 мільйонів доларів.

Попередня Наступна 1 з 6 Той, кого я люблюТой, кого я люблюБезпека не гарантованаБезпека не гарантованаЗвірі без націїЗвірі без націїСмішна шісткаСмішна шісткаВелике свято Пі-ВіВелике свято Пі-ВіТигр, що крадеться, прихований дракон: ЛегендаТигр, що крадеться, прихований дракон: Легенда

Netflix також не боїться зіграти руйнівника. Сервіс планує випустити своє нове продовження Тигр, що крадеться, прихований дракон: Легенда в IMAX і одночасно трансляція в будинках, розбиваючи освячене вікно випуску театру. Цей крок змусив великі театральні мережі бойкотувати випуск, як і аналогічний план одночасного випуску Звірі без нації, який щойно отримав дату виходу на жовтень через Landmark Theatres. Як можна здогадатися, Amazon планує власну участь у кінобізнесі, орієнтуючись на 12 фільмів на рік. Бренд залишився осторонь театральної боротьби, проте, вирішивши почекати пару місяців, щоб перенести свої фільми з театру на телевізор.

Незрозуміло, яка сторона спочатку здригнеться у грі курка кінотеатрів: Netflix або багатомільярдна театральна індустрія. Очевидно, що Netflix вважає, що він має можливість зробити щось, що жоден інший дистриб’ютор фільмів не наважився спробувати.

... завтра, світ

За останні місяці акції Netflix стрімко зросли, зокрема, завдяки зростанню абонентів, що перевищували очікувані, та міжнародній експансії. Netflix розширився з рідної країни по всьому світу, встановивши прапори по всій Західній Європі, Австралії та Новій Зеландії та Латинській Америці, плануючи переїхати до Японії, Китаю та Індії. Компанія також поставила надзвичайно амбітні цілі на найближче майбутнє, включаючи посадку в «200 країнах до 2016 року», очікуваний приріст підписників складе 180 мільйонів до 2020 року.

Важливо також розуміти, що компанія має чітку, взаємопов’язану стратегію домінування в галузі - гарячковий поштовх до оригінального вмісту безпосередньо пов’язаний із загальною метою глобальної експансії. Як пояснив Тед Сарандос в недавньому інтерв’ю панелі цьогорічної Асоціації критиків телевізійних програм (TCA), володіння власними програмами дозволяє Netflix легше перетинати кордони без ускладнень складних переговорів про контракти щодо вмісту, який він ліцензує від інших провайдерів. А глобальне розширення є майже необхідним для того, щоб Netflix пройшов свою порівняно низьку норму прибутку та вийшов на наступний рівень.

Як швидко Netflix вибухнув на сцену, служба ще має попрацювати, якщо хоче повністю зруйнувати конкурентів, які існують десятки років довше. Тим не менш, маючи напад на всі фронти, включаючи створення та витрачання своїх потокових та кабельних конкурентів на вміст, здійснення основних кроків у розповсюдження фільмів та створення власної потокової інфраструктури, Netflix перебуває у своїй лізі. Безсумнівно, дорога буде нерівною, але для Netflix це лише початок.

Останні повідомлення