Як відстежувати ваш сон за допомогою годинника Apple

Ви хочете відстежувати свій сон за допомогою Apple Watch? Незважаючи на те, що це не функція, яку спочатку надає Apple (так чи інакше, поки WatchOS 7 не дебютує), є кілька обхідних шляхів, що стосуються додатків та використання вашого iPhone. Однак жоден з них не є ідеальним, і ми почнемо з нагадування про той великий недолік, який може змінити вашу думку щодо використання Apple Watch для відстеження сну взагалі.

Подумайте про батарею

Ось вагома причина, щоб не розглядати Apple Watch як переносний трекер сну - акумулятор потребує заряджання щодня, і для цього не буде часу, якщо ви будете носити його весь день і ніч.

Якщо ви вирішили спробувати відстеження сну за допомогою годинника, бажано вибрати програму, яка не вимагає носіння його вночі, або відвести інший час для зарядки годинника. Інші програми можуть вимагати, щоб ваш iPhone був на ліжку з собою, що також є небажаним (і, можливо, досить небезпечним) місцем для його зарядки.

Відстеження сну за допомогою iPhone можливо, але воно має безліч компромісів.

Програми відстеження сну

Оскільки режим сну зараз не є показником, який спеціально відстежується Apple Watch, вам доведеться вивчити сторонній варіант з App Store. Для більшості цих додатків додатково до Apple Watch потрібно використовувати ваш iPhone. Ось чотири варіанти, які варто розглянути.

Трекер AutoSleep

Немає абсолютної вимоги носити Apple Watch у ліжку з додатком AutoSleep. Якщо ви це зробите, він використовує датчики Watch, щоб визначити, коли ви спите, а потім відстежує рух і пульс, щоб забезпечити показник сну вранці. Якщо ви вирішите не носити годинник під час сну, програма працює за допомогою вашого iPhone і фіксуватиме лише кількість часу, який ви спите.

Додаток має стабільно хороші рейтинги в App Store і є одним з найпопулярніших програм для відстеження сну для завантаження. Однак, щоб забезпечити значущі показники, вам доведеться носити Apple Watch і знаходити інший час, щоб зарядити його.

Подушка

Подушка також використовує ваш iPhone та Apple Watch разом для відстеження сну. Якщо ви вирішите не носити годинник перед сном, вам доведеться покласти свій iPhone на ліжко з собою. Таким чином, він може ефективніше контролювати нічні заходи, включаючи хропіння та швидкий сон. Подушка також використовує мікрофон телефону для запису шумів вночі. Якщо ви носите годинник, запроваджується відстеження пульсу.

Для розблокування деяких функцій потрібна покупка в додатку, але багато функцій безкоштовні, а також є розумний будильник, готовий розбудити вас точно в потрібний час для вашого тіла. Тільки пам’ятайте, що не заряджайте телефон, поки він у вас у ліжку.

Сонний

Пропонований як розумний будильник, Sleepzy також відстежує режим сну, якщо ви носите Apple Watch. Він встановлює цілі для задоволення часу сну, контролюватиме режим сну, а також забезпечує білий шум і звуки, які допоможуть вам заснути. Існує пакет передплати, вартість якого становить 7 доларів на місяць, і це потрібно для видалення реклами та впровадження таких функцій, як моніторинг даних з часом. Використання iPhone працює як інші програми для сну, а також записує звуки, вимірює якість сну та забезпечує зворотний зв’язок щодо того, як краще спати.

Sleep Watch

Sleep Watch - це ще одна програма, яка може використовувати як ваш iPhone, так і Apple Watch для моніторингу сну. Якщо ви носите годинник у ліжко, він автоматично почне відстежуватись, коли ви заснете, і на ньому є повний перелік функцій. Зібрані дані включають частоту серцевих скорочень, режим швидкого сну, порушення сну та багато іншого.

Якщо ви не затягнете Apple Watch, iPhone буде виконувати багато однакових функцій. Як і деякі інші програми, для деяких преміум-функцій існує послуга передплати, яка коштує від 4 доларів на місяць або 30 доларів на рік.

Інший варіант

Xiaomi Mi Smart Band 4 Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Apple Watch - чудовий розумний годинник і надзвичайно потужний інструмент контролю стану здоров’я, але він насправді не підходить для контролю сну. Принаймні, лише до випуску WatchOS 7. Але якщо ви тим часом не хочете возитися з програмами та своїм iPhone, є ще один варіант, який слід розглянути. Чому б не придбати фітнес-ремінець за доступною ціною з відстеженням сну та датчиком серцевого ритму? Якщо ви готові налаштувати годинник і ваш iPhone для контролю сну щовечора, тоді надіти фітнес-гурт замість цього трохи менше зусиль. Більшості також не потрібно буде часто заряджати. Xiaomi Mi Smart Band 5 за 54 долари є чудовим прикладом, як і Fitbit Inspire HR за 70 доларів.

Як варіант, чому б не дослідити світ невід’ємних засобів відстеження сну? Withings Sleep використовує додаток на вашому телефоні разом із спеціальним килимком, який проходить під вашим матрацом, або ви можете повністю вирізати пристрій і придбати матрац із вбудованою функцією відстеження сну.

Моніторинг режимів сну з метою їх покращення настільки ж важливий, як і переконання, що ви достатньо рухаєтесь протягом дня. Не обмежуйтеся Apple Watch, намагаючись краще зрозуміти свій сон.

Останні повідомлення