Ubisoft розповідає про можливі багатокористувацькі режими ZombiU 2

Nintendo Wii U отримав більше, ніж кілька позитивних відгуків про свої запуски ігор у листопаді. З портів типуAssassin’s Creed 3 іMass Effect 3, до якісних римейків типуНіндзя Гайден 3: край бритви і тверді зусилля першої сторони, якНовий Super Mario Bros. U, Wii U влаштував гідний показ, коли потрапив у листопаді. Найкращий і найяскравіший дорогоцінний камінь у його лінійці - це, мабуть, оригінал Ubisoft, а не гра, створена Nintendo.ZombiU з моменту свого випуску отримав сильних критиків, і це, очевидно, також комерційний успіх, оскільки Ubisoft вже натякає на те, що буде в наявностіZombiU 2.

У недавньому інтерв'ю продюсер Ubisoft Montpelier Гійом Бруньє сказав Nintendo World Report, що багатокористувацька гра - це функція, яка відсутня в першійZombiU що він би найбільше хотів побачити в продовженні.

«Як привнести досвід співпраці та зберегти страх і напругу - це питання, яке ми хотіли б вирішити», - сказав Бруньє. -op та player-vs.-player. Сумнів - велике гніздо для страху ".

Не важко уявити, для чого потрібен режим співпраціZombiU може бути як. Частина того, що робить гру настільки лякаючою, - це наскільки вразливий гравець, дивлячись на екран Wii U GamePad, щоб переглянути його інвентар. Якщо їм довелося робити щось складніше на майданчику, наприклад, робити операцію на іншому гравці, партнера по кооперативу можна було б змусити захищати їх від зростаючої зомбі-мафії. Це навіть не обов'язково повинен бути в режимі онлайн, оскільки Nintendo вже пообіцяв, що майбутнє оновлення системи дозволить виробникам ігор створювати ігри для двох геймпадів Wii U.

Незважаючи на загалом позитивні відгуки про лінійку запуску Wii U від Nintendo, продажі не були вражаючими. Деякі аналітики зафіксували на початку продажів Wii U на 50 відсотків нижче, ніж продажі Gamecube за той самий період після виходу консолі, і на 40 відсотків нижче, ніж у Wii. Однак ці цифри не відповідають завантажуваним продажам, тож Ubisoft може набирати більшеZombiU продажів, ніж про аналітики роздрібної торгівлі.

Останні повідомлення