Незабаром ви зможете перенести свої фотографії з Facebook на Google Фото

Незабаром Facebook дозволить вам легко перенести ті сотні старих фотографій та відеозаписів, які ви завантажили століття тому, до інших служб, таких як Google Фото. У своєму повідомленні в блозі соціальна мережа заявила, що випускає в Ірландії новий інструмент, який дозволяє переносити медіа на Facebook, не завантажуючи та не завантажуючи їх десь у іншому місці.

Оголошення є результатом участі Facebook у проекті передачі даних, ініціативі з відкритим вихідним кодом для забезпечення міжплатформної міграції даних між різними платформами. Facebook вже деякий час є учасником проекту разом з Apple, Google, Twitter та іншими. До речі, інструменти, що дозволяють завантажувати всі ваші дані у Facebook або Google, базувалися на коді, розробленому також в рамках проекту передачі даних.

“У Facebook ми вважаємо, що якщо ви ділитесь даними з однією службою, ви зможете перенести їх до іншої. Це принцип переносимості даних, який дає людям контроль і вибір, заодно заохочуючи інновації », - написав директор компанії з питань конфіденційності та державної політики Стів Саттерфілд.

Facebook заявляє, що в даний час тестує новий інструмент в Ірландії, і планує зробити його доступним для решти ринків десь у середині 2020 року. Ви можете знайти його опцію у налаштуваннях Facebook у розділі Ваша інформація про Facebook. Спочатку ця функція буде обмежена Google Photos, але Facebook стверджує, що врешті-решт працюватиме з більшою кількістю служб.

Більше того, Google не робив жодних оголошень, отже, залишається з’ясувати, чи зможете ви перенести медіа у свій профіль Facebook з інших платформ. Ми також не знаємо багато про те, як функціонуватиме ця нова функція, і що більш важливо, якщо вона включатиме можливість видалення файлів із Facebook після їх передачі.

Протягом кількох кварталів Facebook пройшов важко, і багато користувачів витягували фотографії та відео, які вони завантажували протягом багатьох років із соціальної мережі. Хоча компанія намагалася триматися осторонь новин, вона, здавалося б, щотижня підбурювала нову суперечку. 25 листопада Facebook показав, що приватні дані "сотень їх користувачів" були скомпрометовані через шкідливі сторонні програми для Android.

До цього часу користувачі були змушені завантажувати свої дані вручну та повторно завантажувати їх у хмарне сховище на свій вибір. Новий інструмент усуне цю проблему, хоча він не буде доступний принаймні ще півроку.

Останні повідомлення