Як користуватися Instagram як професіонал

Можливо, Instagram не потребує вступу, але для незнайомих це безкоштовний додаток для соціальних мереж, що дозволяє користувачам робити фотографії та відео та ділитися ними. Створений Кевіном Систромом і Майком Крігером ще в жовтні 2010 року, Instagram швидко завоював популярність, залучивши більше 100 мільйонів активних користувачів до того моменту, коли Facebook придбав його менш ніж за два роки за крутих 1 мільярд доларів. З тих пір Instagram розширився для понад 400 мільйонів користувачів, що робить Instagram однією з найкращих соціальних мереж.

Щоб залишатися популярною, компанія постійно впроваджує нові функції - але це також може ускладнити відстеження її зростаючого списку можливостей. Незалежно від того, чи ви вже багато років перебуваєте в залежності від Instagram, або ви зовсім новачок у фотомоделі, ці поради та підказки допоможуть вам це освоїти.

Подальше читання

  • Як завантажити фотографії в Instagram
  • Найкращий час для публікації в Instagram
  • Як зберегти відео в Instagram

Починаємо

Створення свого профілю в Instagram

Вже є аккаунт? Пропустіть цей розділ. В іншому випадку почнемо з основ. Щоб зареєструватися в обліковому записі Instagram, просто відкрийте програму, торкніться Зареєструйтесь, або ввійдіть у свій обліковий запис Facebook, або вкажіть адресу електронної пошти та пароль. Вам також потрібно буде придумати унікальне ім’я користувача чи ручку. Це може бути так просто, як ваше справжнє ім’я, або щось більш креативне. Якщо ви приєднуєтеся до Instagram в професійних цілях, корисно використовувати дескриптор, який відповідає вашим заняттям або темі вашого облікового запису.

Додайте зображення профілю

Ви можете легко додати фотографію профілю до програми Instagram зі свого мобільного пристрою. Перейдіть до свого профілю, торкнувшись зображення профілю внизу праворуч, торкніться пустого кола своїм іменем (саме сюди буде спрямована ваша фотографія профілю) і або зробіть нове зображення, або імпортуйте його із телефону, Facebook або Twitter .

Розкажіть світові більше про себе (чи ні)

ВРедагувати профільменю, ви можете визначити, як ви хочете, щоб ваше ім'я відображалося (справжнє чи псевдонім), змінити ручку Instagram, зробити посилання на зовнішній веб-сайт (дозволяється лише один) та додати біографію. Ви також можете перерахувати приватну інформацію, як-от номер телефону та стать, хоча вони не відображаються загальнодоступному. Приємно те, що Instagram не вимагає від вас заповнення жодного з цих полів, а також не потрібно вказувати своє повне ім’я, якщо ви цього не хочете.

Знайдіть людей, яких слід слідкувати

На сьогоднішній день багато ваших друзів, напевно, вже використовують Instagram, тому ви можете перейти на вкладку свого профілю та вибрати Знайти друзів вВаріанти (значок шестірні у верхньому правому куті). Тут ви можете шукати друзів, які підключили свої облікові записи Facebook та Twitter до Instagram. Ви також можете шукати за іменем, ім’ям користувача або тегом. Ви також можете стежити за знаменитостями або людьми, чиї фотографії ви захоплюєтесь. Стежити за цікавими людьми - це чудовий спосіб надихнутися, і це допомагає алгоритмам Instagram дізнатися, що вам подобається, і запропонувати фотографії та відео в Відкриття вкладку.

Опублікуйте своє перше фото чи відео

Щоб опублікувати свою першу фотографію чи відео, просто натисніть піктограму камери в середині нижнього меню програми. Потім ви можете або зробити знімок, записати відео, або вибрати один із галереї телефону. Вибравши потрібну фотографію, натиснітьДалі. Звідти ви зможете застосувати фільтр або навіть відредагувати вигляд фотографії вручну. Додаток дозволяє обрізати, змінити експозицію, підвищити насиченість, збільшити різкість, додати віньєтку та багато іншого.

ХітДалі ще раз, і вам буде запропоновано додати підпис, теги (інших користувачів Instagram), місцеположення та будь-яку іншу соціальну мережу (Facebook, Twitter, Tumblr, Flickr або Swarm), де ви хочете розмістити посилання на Instagram пост. Коли ви будете готові до публікації, натиснітьПоділитися.

Спільний доступ до відео працює приблизно так само, але ви також можете вибрати тривалість кліпу (до хвилини) або скласти монтаж з декількох відео. Ви також можете вимкнути звук, якщо вам не подобається фоновий шум у вашому відео.

Як вдосконалити свою фотографію в Instagram

Instagram пропонує хороший вибір фільтрів та інструментів для редагування, щоб зробити ваші фотографії помітними та перенести їх на новий рівень, або навіть врятувати погані зі сміття. Якщо вам хочеться ще глибше заглибитися, є також безліч програм для редагування фотографій, таких як VSCO, Filmborn, Snapseed, Aviary та Adobe Photoshop Express та Spark Post (зв’язані версії iOS, але ви також можете знайти їх у Магазин Google Play). VSCO особливо добре відомий своїми фільмоподібними пресетами, тоді як щось на зразок Spark Post дозволяє створювати колажі, додавати текст, графіку тощо.

Мислення поза площею

Роками Instagram дозволяв завантажувати лише квадратні фотографії. У серпні 2015 року це нарешті зняло це обмеження, на велике полегшення фотографам скрізь. Квадрат все ще є типовим, але тепер ви також можете завантажувати в альбомній та портретній орієнтації, хоча все ще існують деякі обмеження щодо співвідношення сторін. Щоб швидко вибрати оригінальне співвідношення сторін або найближче до нього прийнятне співвідношення, просто натисніть піктограму в нижньому лівому куті фотографії.

Зауважимо одне: портретно орієнтовані фотографії будуть виглядати більшими у стрічці, оскільки Instagram - це вертикально орієнтована програма. З цієї причини вам може знадобитися використовувати його частіше, ніж квадрат або пейзаж, і відповідно планувати свої кадри.

Як позначати людей

Gannon Burgett / Digital Trends

Хочете звернути увагу на маму, друга, собаку, баристу чи когось іншого, що з’являється на вашій фотографії? Просто натиснітьПозначити людей під полем субтитрів на останній сторінці редагування перед тим, як поділитися своєю фотографією. Далі натисніть на людину або об’єкт на зображенні, якого хочете позначити, і введіть його ім’я чи ім’я користувача Instagram. Ви повинні побачити список пропозицій під час набору тексту, але якщо з якихось причин ви не бачите того, кого шукаєте, Instagram полегшує пошук людей, яких ви знаєте.

Забули позначати когось на фотографії, яку ви вже опублікували? Без турбот. Просто натисніть на фотографію у своєму профілі, натисніть кнопку “...” у верхньому правому куті, щоб відкрити меню, виберіть Редагувати, а потім натисніть Позначити людей.

Як згадати інших інстаграмерів

Щоб згадати друга у своєму підписі, введіть @ перед ім’ям користувача (наприклад, «Чудова стаття, @digitaltrends!»). Тоді ваш друг отримає сповіщення у своїй стрічці активності, повідомляючи про те, що ви згадали про них. Ви також можете згадувати людей у ​​коментарях.

Примітка. Якщо ви згадаєте когось, і він пізніше змінить свою обробку в Instagram, ваша згадка не буде автоматично оновлюватися і більше не буде посилатися на його профіль. Однак теги оновлюватимуться, якщо користувач змінить свій дескриптор.

Як поставити лайк, коментувати та надсилати фотографії та відео

Щоб подобатись фотографії чи відео в Instagram, просто двічі торкніться фотографії чи відеозапису, або ви можете торкнутися значка “серце”. Якщо публікація вам сподобалась випадково, просто натисніть ще раз піктограму, щоб не сподобатися їй.

Поруч із піктограмою серця є піктограма з текстовою підказкою, як ви робите коментар. Немає обмежень у тому, скільки ви можете писати, але заради спільноти Instagram радимо коротко писати.

Піктограма зі стрілкою, розташована праворуч від кнопки коментаря, дозволить надіслати фотографію чи відео як повідомлення іншим користувачам. Торкніться його, виберіть кому бажаєте надіслати та торкніться Надіслати. Публікація буде передана в приватному повідомленні, і це хороший спосіб привернути увагу когось до вмісту, який, на вашу думку, їм сподобається - майте на увазі, якщо робити це занадто часто, це хороший спосіб дратувати людей.

Як опублікувати кілька фотографій одночасно

У лютому 2017 року Instagram представив можливість розміщувати кілька фотографій одночасно. Тепер ви можете опублікувати до 10 фотографій одночасно в альбомі. Альбоми відображаються як окрема публікація у стрічці, але ваші фоловери можуть проводити пальцем, щоб переглянути всі фотографії.

Щоб опублікувати кілька зображень одночасно, просто торкніться декількох зображень під час завантаження з вашого пристрою. Instagram автоматично створить вбудований альбом у стилі каруселі. Хоча ви можете опублікувати до 10 фотографій, ви обмежуєтесь лише одним підписом для всього альбому. Більше того, усі зображення потрібно обрізати з однаковим співвідношенням сторін, щоб не було змішування та збігу портретних, альбомних та квадратних зображень.

Як зробити свої фотографії та відео приватними

Коли ви вперше створюєте свій обліковий запис Instagram, кожен може побачити ваш профіль в Instagram. Ваші публікації відображатимуться лише у стрічках людей, які підписуються на вас, але будь-хто зможе їх побачити, перейшовши у ваш профіль або шукаючи хештег, який ви використовували.

Якщо ви вважаєте за краще зробити свої дописи приватними, щоб їх могли бачити лише ваші послідовники, точка, Instagram дозволяє вам це робити. Перейдіть до свого профілю, торкніться піктограми з трьома крапками, щоб відкрити налаштування облікового запису, і увімкніть Приватний рахунок варіант.

Як пов’язати Instagram з обліковими записами у Twitter, Facebook, Tumblr та Flickr

Оскільки Instagram є одним з найпопулярніших соціальних додатків, можливо, ви захочете підключити всі свої соціальні облікові записи, щоб отримати від нього максимум користі. Ви можете зв’язати свої облікові записи Twitter, Facebook, Tumblr та Flickr; є також менш популярні мережі (принаймні в США), на які ви можете зробити посилання, включаючи Ameba та ВКонтакте. Щоб зв’язати свої соціальні акаунти, перейдіть до Вкладка "Профіль" >Зв’язані облікові записи> Налаштування спільного доступу, потім виберіть, які облікові записи ви хочете підключити. Щоразу, коли ви завантажуєте фотографію в Instagram, у вас буде можливість вибрати, якими фотографіями ви хочете поділитися в кожній із соціальних мереж. Ви також можете поділитися своїми фотографіями лише в Instagram.

Як вставляти свої фотографії в Інтернет

Ви зробили фотографію, яка надзвичайно вражає, і хочете поділитися нею у своєму щоденнику? Зайдіть в Instagram в Інтернеті та знайдіть зображення, яким хочете поділитися, клацніть на символ, показаний у вигляді трьох крапок, і виберіть Вбудувати варіант. Ви можете скопіювати та вставити код де завгодно в Інтернеті, щоб продемонструвати зроблене фото. Якщо ваш вміст встановлено як приватний в Instagram, ви не зможете поділитися фотографією.

Видалення тегів, обмін GIF-файлами тощо

Як видалити фотографії, на яких вас позначено

Якщо хтось із ваших друзів позначає вас на фотографії, це відображатиметься в Твої фотографії розділу на вашій сторінці профілю. Коли ви натрапляєте на позначену вами фотографію, яка вам не подобається, ви можете сховати її. Щоб видалити одну фотографію, натисніть на незручну фотографію, і ви побачите свою ручку в Instagram. Натисніть на ручку, і миттєво побачите меню, а потім виберіть Сховати з мого профілюабоВидалити мене з фото(знайдено в Більше варіантів).

Як надсилати прямі повідомлення

У верхньому правому куті домашньої сторінки Instagram є значок, схожий на шухляду. Натиснувши на це, ви потрапите в меню Direct, де ви знайдете свої приватні повідомлення з іншими користувачами Instagram. Незважаючи на те, що Instagram більш відомий завдяки обміну фотографіями, він має функцію обміну повідомленнями, яка дозволяє надсилати нотатки, фотографії та відео, які не призначені для загального перегляду. Щоб створити нове повідомлення, торкніться піктограми хреста у верхньому правому куті меню Пряме, виберітьНадіслати фото чи відео абоВідправити повідомлення;перший дозволяє вибирати вміст із вашої бібліотеки, а другий - спілкуватися з іншим Instagrammer.

Як використовувати популярні хештеги

Додавання хештегов (#) - це чудовий спосіб отримати нових фоловерів та поділитися своїми фотографіями з більшою кількістю людей. Правильний вибір тегів допоможе вам зв’язатися з іншими людьми, які мають однакові інтереси в Instagram, але важливо обов’язково використовувати теги, що описують вашу фотографію. Наприклад, якщо ви сфотографуєте автобус Volkswagen, ви можете використовувати хештеги #vwbus та #volkswagen.

Приємною особливістю є те, що коли ви вводите хештег, Instagram відображатиме подібні теги, а також кількість публікацій. Вибір популярного тегу ніколи не є поганою ідеєю, але ви також можете захотіти знайти більш цілеспрямовані та конкретні теги, де ваша фотографія, швидше за все, буде виділятися серед натовпу.

Як користуватися Instagram в Інтернеті

Щоб отримати доступ до свого облікового запису Instagram в Інтернеті, ви можете зайти на Instagram.com і увійти, використовуючи своє ім’я користувача чи пароль Instagram. Веб-сайт добре працює для перегляду публікацій та отримання кодів вставки для вашого блогу чи веб-сайту, але ви все одно не можете публікувати з нього. Однак ви можете виконувати деякі основні завдання, наприклад, шукати та стежити за іншими користувачами та редагувати свій профіль.

Як потрапити на сайт Instagram

Ви можете легко отримати тисячі нових підписників щодня, отримуючи фотографії. На жаль, Instagram насправді не ділиться тим, як вони вибирають користувачів, але якщо ви додасте їх запропоновані користувачі список, ви отримаєте тонни експозиції. Якщо ви все-таки додасте до запропоновані користувачі списку, ви зможете залишитися там принаймні один тиждень. Щоб мати хороші шанси потрапити до списку, переконайтеся, що ваші фотографії мають послідовну та ідентифіковану нішу чи стиль, які допоможуть помітити вас іншим користувачам Instagram.

Як ділитися GIF-файлами

Instagram в основному не підтримує файли GIF, але сторонні програми дозволяють конвертувати GIF у короткі фільми, що Instagram підтримує. GifShare - це один із таких додатків, який дозволяє шукати GIF-файли або завантажувати з камери. Він також приймає відеоформати MP4, MOV, MPG та M4V. Ви можете завантажити GifShare з App Store або скористатися будь-якою з цих альтернатив Android. Ще один варіант iOS - це Giphy Cam.

Як керувати кількома обліковими записами

На щастя, темних віків обмеження одним обліковим записом Instagram вже не залишилося. У лютому 2016 року Instagram додав вкрай необхідну можливість керувати кількома обліковими записами, на велику радість тих, хто прагнув простішого способу надати власному обліковому запису своєму коханому. Тепер люди можуть одночасно керувати до п’яти облікових записів.

Щоб додати додатковий обліковий запис, просто перейдіть до свого налаштування профілю сторінки та торкніться значка шестірні або трьох крапок у верхньому правому куті екрана. Прокрутіть вниз і виберіть опцію «Додати обліковий запис» і створіть унікальне ім’я користувача та пароль для нового облікового запису. Щоб переключатися між обліковими записами Instagram на льоту, перейдіть на сторінку свого профілю, виберіть ім’я користувача та виберіть у спадному меню обліковий запис, на який ви хочете перейти. Потім зображення вашого профілю відображатиме активний обліковий запис і нагадуватиме вам, хто обробляє ваш поточний вхід. Це заважає вам ненавмисно позувати від імені згаданого Пугле (або навпаки).

Як застосувати рамку до вашої фотографії

Раніше межі були в моді в Instagram, але вони якось вийшли з моди. Опція все ще існує, якщо ви цього хочете, але спочатку вам потрібно застосувати фільтр. Завантажте фотографію, до якої потрібно додати межу, торкніться Далі у верхньому правому куті двічі торкніться фільтра, який потрібно застосувати, а потім торкніться значка межі - останній знаходиться праворуч від повзунка інтенсивності фільтра.

Якщо ви вирішили не додавати рамку до своєї фотографії, торкніться X щоб скасувати та зберегти зміни. Додавання межі надає вашій фотографії ретро-відчуття, але ви не можете застосувати її до нефільтрованої фотографії. На щастя, ви можете знизити повзунок інтенсивності, щоб по суті видалити ефект фільтра з вашої фотографії, якщо вам це не подобається. Кожен фільтр має власну межу, тому обов’язково ознайомтеся з кількома, перш ніж приймати рішення про один.

Як створювати колажі, сповільнені відео та цикличні відео

Pixabay / Pexels Boomerang робить серію фотографій (до 20 кадрів), які потім об’єднуються у креативне відео, яке відтворюється вперед і назад - наче як анімований GIF. Відео зберігається в рулоні камери, і ви можете вибрати кнопку Instagram або Facebook для публікації. За допомогою макета ви можете створити колаж із декількох фотографій в одне. Ви можете легко змінити розташування фотографій і змінити розмір полів. Це корисно, якщо ви хочете згрупувати набір зображень, пов’язаних, наприклад, з певною подією чи діяльністю. За даними Instagram, близько 20 відсотків користувачів використовували сторонні програми для колажу до виходу Layout.

Опублікувавши фотографію, ви помітите дві піктограми в правому нижньому куті зображення: одна - це нескінченна петля, а інша - схожа на куб із відсіками різної форми всередині. Перший переводить вас до програми Instagram Boomerang, а інший - до програми Layout Instagram. Щоб використовувати ці дві програми для фотографій, вам потрібно буде їх завантажити, оскільки вони функціонують як незалежні програми.

Існує також третій додаток, який називається Hyperlapse (лише для iOS), який дозволяє створювати відео, схожі на проміжок часу. Після зйомки відео (тривалістю до 45 хвилин) ви можете відрегулювати швидкість відтворення - від повільного 1x до надшвидкого 12x. Основна хитрість Hyperlapse полягає в тому, що він використовує дані акселерометра з вашого телефону для створення рівномірних кадрів. Як і в інших програмах, відео зберігається в рулоні камери та може передаватися в Instagram або Facebook.

Ці програми не потребують Instagram, і ви можете використовувати фотографії та відео для інших програм. І хоча вони не настільки популярні, як рідна програма Instagram, вони можуть додати творчого хисту до вашого облікового запису.

Як відкрити цікаві акаунти в Instagram

Замість того, щоб постійно позначати одні й ті ж перероблені меми знову і знову, іноді освіжає пошук більш оригінальних облікових записів для підписки. На щастя, кнопка "Діяльність" - вона ж, серце внизу домашньої сторінки Instagram - дозволяє побачити не лише тим, хто любить одну з ваших публікацій і коли друг позначив вас тегом, але й те, які публікації сподобалися людям, за якими ви стежите . Просто виберіть Наступні у верхній частині екрана, і нехай Insta-повзуче починається.

Знайте кожен крок своїх послідовників в Instagram

Ганебний алгоритм сортування Instagram має на меті спочатку показати вам вміст, який вам цікавий, але якщо ви граєте улюблені з друзями (ми не судимо), ви можете ввімкнути сповіщення, щоб отримувати сповіщення, коли вибрані люди публікують новий вміст. Щоб активувати цю функцію, перейдіть на сторінку профілю підписників, торкніться піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті та виберітьУвімкніть повідомлення про повідомлення. Тепер ви ніколи не пропустите жодного пострілу від Кім Кардашьян (яка має третій за популярністю рахунок в Instagram).

Як розпочати роботу з Історіями

Виймаючи сторінку - майже дослівно - із книги Snapchat, порівняно нові Stories від Instagram пропонують спосіб ділитися моментами з вашого життя, які можуть не відповідати власним публікаціям у вашому профілі.

Подібно до Snapchat Stories, функція Instagram дозволяє ділитися фотографіями, відео та іншим вмістом зі своїми фоловерами.Він також пропонує ту саму функціональність доповнення, що і Snapchat, дозволяючи додавати креативний текст та фільтри, багато з яких можна налаштувати, щоб налаштувати публікацію.

Відкривши Instagram, ви побачите свою історію та історії своїх послідовників у верхній частині сторінки, представлену зображеннями їхніх профілів із кольоровим кільцем навколо них. Просто натисніть один, щоб переглянути його. Ви можете додати до своєї історії, торкнувшись значка камери у верхньому лівому куті.

Дотримуючись ефемерної теми, Instagram Stories тримаються лише протягом 24 годин. Через 24 години вони зберігаються у вашому приватному архіві. Якщо ви хочете, щоб історія залишалася видимою довше 24 годин, ви можете вибрати її з архіву (торкніться піктограми, яка схожа на годинник у верхній частині сторінки вашого профілю) та вибрати, щоб додати її до свого Основні моменти. Основні моменти залишаються на вашій сторінці профілю нескінченно довго, але виділені історії не залишаються доступними для перегляду у вашій основній 24-годинній історії.

Початок роботи з Instagram Live

Якщо Stories просто недостатньо для вас, ви також можете транслювати відео в прямому ефірі в Instagram. Увійти в Instagram Live так само просто, як опублікувати історію. У головному каналі відкрийте камеру Stories і проведіть пальцем до опції "Live". Якщо припустити, що всі дозволи на доступ до камери та мікрофона вже надані, це просто, як натиснути запис.

Щоб допомогти трохи покращити ваш потік, Instagram надішле сповіщення, щоб вибрати друзів, щоб повідомити, що ви вийшли в ефір. Instagram також дозволяє вам виходити в прямому ефірі з другом у режимі налаштування розділеного екрану, а прямі трансляції можна фактично додати до вашої історії, надаючи шансу побачити їх більшій кількості своїх фоловерів.

На шляху до Інста-слави

Досі тут? Вітаємо! Тепер у вас є всі інструменти у вашому розпорядженні, щоб розвивати свої підписки в Instagram і стати наступною сенсацією в соціальних мережах. Але ми можемо показати вам лише двері; ти повинен пройти це.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found