Як зробити дешевий кондиціонер "зроби сам"

Перш ніж дістатися до саморобних кондиціонерів для волосся (кокосове молоко, дистильована вода та вітамін Е, якщо вам цікаво), на “Instructables” є безліч проектів “Зроби сам” для дешевих кондиціонерів. Якщо ви хочете отримати максимум від свого шанувальника або просто шукаєте дешевий і простий проект у ці вихідні четвертого липня, ви можете досить легко зробити свій власний. Всі вони працюють за одним принципом: вода плюс вентилятор дорівнює більш прохолодному повітрю. Спокійно!

Якщо ви просто плануєте провести вихідні в запої Netflix, настільний кондиціонер може відповідати вашим потребам. Творець цього проекту стверджує, що для виготовлення цього маленького хлопця вам потрібно всього близько 5 доларів матеріалів, якщо ви вже маєте під рукою вентилятор комп’ютера. Також вам знадобиться 20 паличок для ескімо; “Сонячна панель, батареї або інше низьковольтне джерело живлення”; абсорбуюча тканина (зараз час викопати той ShamWow, який ви купували всі ті роки тому); ножиці; пістолет для гарячого клею; і води. Ви споруджуєте своєрідне двоярусне ліжко з паличками для ескімів, ставите вентилятор зверху, стратегічно накриваєте змоченою тканиною і живите його за допомогою сонячної батареї або батарей. Також є відео, яке показує, як створити подібний механізм за допомогою содової банки, якщо думка про гарячий клейовий пістолет робить вас ще більш солодким.

Щоб охолодити не лише особистий простір, вам знадобиться щось подібне, але більше. Відра та кулери - популярні варіанти. Для будь-якого з них вам знадобиться труба з ПВХ, вентилятор, дриль та джерело живлення. Якщо ви насторожено ставитеся до свердління, ви можете скористатися пінопластовим охолоджувачем. Один хлопець навіть зробив це Британі. Замість того, щоб використовувати мішки та мішки з льодом, ви можете спробувати наповнити свою посудину морозильними пакетами холоду.

Жоден з цих варіантів не є особливо привабливим, але всі вони гарніші, ніж потні відра.

Останні повідомлення