Pinterest проводить капітальний ремонт відповідних функцій шпильок за допомогою AI

pinterest андроїд покупні шпилькиPinterest проводить капітальний ремонт відповідних функцій шпильок за допомогою штучного інтелекту. Маючи приблизно 75 мільярдів контактів на своїй платформі, курація є важливою частиною послуги, яку Pinterest пропонує своїм 150 мільйонам користувачів.

Для того, щоб допомогти користувачам відкрити нові предмети, рецепти та ідеї, що стосуються їхніх інтересів, Pinterest все частіше звертається до глибокого навчання - ШІ, який передає величезний обсяг даних через нейронну мережу, яка імітує, як працює людський мозок, поки він не зможе автономно розпізнавати інші дані.

Функція пов’язаних шпильок платформи з’являється під шпилькою з подібними рекомендаціями. Раніше ці пропозиції виходили з дощок, до яких той самий PIN-код був збережений іншими користувачами. Хоча цей метод давав нескінченний пул рекомендацій, з якими можна пограти, іноді він призводив до того, що Pin втрачався.

пов'язані шпильки в додатку Pinterest

Зараз Pinterest, на додаток до існуючої системи спільних зустрічей на дошці, використовує дані сеансу вашої активності (наприклад, збережені або натиснуті піни) разом із вашими нещодавніми взаємодіями для позначення штифтів та виключає шпильки з низьким рівнем залучення. Pinterest заявляє, що складна система глибокого навчання, яка отримала назву Pin2Vec, допомагає отримувати більш відповідні результати, які розвиваються на основі поведінки користувачів. Наприклад, порівнюючи два методи щодо відповідних шпильок для пляшки вина, Pinterest заявляє наступне: «Спільна зустріч ради виявила лише зображення пляшкових вин, тоді як Pin2Vec знайшов рекомендації щодо напоїв, виготовлених з вином. Це свідчить про те, що Піннерс фактично врятував пляшкове вино Pin та винний коктейль Pin в той самий часовий ряд. Pin2Vec допомагає подолати розрив ".

Компанія додає, що новий метод вже доводить свій успіх, і ранні тести показують збільшення залучення відповідних штифтів на 5 відсотків у всьому світі. Загалом, пов’язані шпильки зараз становлять майже половину всього залучення до Pinterest, що знову вказує на те, наскільки важливим є процес відкриття на платформі.

"[Pin2Vec] - це великий крок у покращенні відповідності пов'язаних шпильок", - написала Pinterest у своєму дописі в блозі. "Забігаючи наперед, ми вже робимо наші моделі швидшими та аналізуємо більше сигналів, щоб краще персоналізувати рекомендації для Pinners по всьому світу".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found