Як оновити Windows 7 до Windows 10

Коли Microsoft припинила підтримку Windows 7, багатьом користувачам комп’ютерів було прийнято рішення: залишитись на Windows 7 або оновити до Windows 10. Якщо ви один із цих людей і вам потрібно оновити, ви повинні знати, що у вас є кілька способів Зроби це.

Якщо ви віддаєте перевагу завантажуванню Windows 10 або використанню USB для його встановлення, є кілька важливих кроків. Якщо ви дотримуєтесь правильних кроків, ви можете легко перейти на останню операційну систему.

Крок 1. Придбайте ліцензію Windows 10

Microsoft

Першим кроком у цьому процесі є придбання ліцензії на Windows 10. Оскільки користувачі Windows 7 більше не можуть безкоштовно перейти на Windows 10, вам потрібно буде придбати ключ продукту Windows 10 через корпорацію Майкрософт або будь-якого іншого уповноваженого продавця. Ви також можете спробувати отримати Windows 10 безкоштовно, якщо ви відповідаєте вимогам.

В даний час ви можете придбати Windows 10 Professional за ціною на 200 доларів у магазині Microsoft. Ви також можете Windows 10 Home за меншу ціну за 140 доларів "data-cta =" знайти Windows 10 Home за меншу ціну за 140 доларів ".> Windows 10 Home за меншу ціну за 140 доларів Це приємний варіант, якщо ви не стежите за бюджетом і не потребуєте таких функцій, як пісочниця Windows або Bitlocker.

Крок 2: Створіть інсталятор USB для чистої інсталяції або виберіть оновлення за допомогою Інструмент створення медіа Windows 10

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Якщо ви вирішили придбати Windows 10 через Microsoft, ви помітите два варіанти. Ви можете завантажити ОС на свій апарат у вигляді файлу ISO або вибрати варіант USB. Якщо ви використовуєте опцію USB, ви отримаєте копію Windows 10 поштою додому. Використання USB - чудовий вибір, якщо підключення до Інтернету недостатньо стабільне для завантаження 4 Гб.

Тим часом опція завантаження дозволяє створити інсталяційний носій на компакт-диску або USB-пристрої, щоб ви могли повністю стерти жорсткий диск, виконати чисту інсталяцію та оновити до Windows 10. Ви також можете двічі клацнути файл ISO, щоб встановити його та відкрити Setup.exe файл у папці, щоб продовжити.

Після створення носія ви зможете налаштувати налаштування BIOS, щоб можна було завантажуватися з програми встановлення. Потім дотримуйтесь його покрокового керівництва.

Незалежно від того, який спосіб ви купуєте, ви, ймовірно, отримаєте ключ продукту в електронному листі. Якщо ви хочете просто оновити існуючу інсталяцію Windows 7 без необхідності стирання, перейдіть до наступного кроку. Це набагато простіший процес і набагато надійніше.

Крок 3: Завантажте Windows 10 Media Creation Tool або відкрийте Setup.exe з вашого USB

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Найпростіший спосіб оновлення до Windows 10 - це завантаження та відкриття Windows 10 Media Creation Tool. Або, якщо ви придбали USB-накопичувач Windows 10, увійдіть до USB-накопичувача в Провіднику Windows і натисніть Setup.exe файл. В обох випадках ви повинні зауважити, що кожного разу, коли вікно відкрито, має бути параметр із написом Оновіть цей ПК зараз.

Клацніть на цю опцію та виконуйте підказки. Якщо ви придбали Інструмент створення медіа Windows 10 від корпорації Майкрософт в Інтернеті, спочатку потрібно завантажити Windows 10. Якщо ви використовуєте USB, чекати не доведеться.

У будь-якому випадку ви побачите кілька підказок. Одне підказка повідомить вас про проблемні програми чи служби, які можуть конфліктувати з Windows 10. Ці проблеми вирішувати вам.

У якийсь момент вам може знадобитися ввести ключ продукту, надісланий вам електронною поштою. Залежно від вашої ситуації, вона може взагалі не відображатися. Однак у більшості випадків вам потрібно буде ввести ключ, якщо він не витягується автоматично з машини Windows 7.

Крок 4: Зачекайте, поки ваш ПК оновиться, а потім перевірте наявність конфліктів з драйверами

Тепер, коли ви ввели ключ продукту, ви можете просто сидіти склавши руки під час оновлення ПК. Типове оновлення займе приблизно годину, залежно від швидкості процесора та віку вашому ПК.

Після завершення встановлення оновлення, можливо, ви захочете зайти в Диспетчер пристроїв у Windows 10 і переконатися, що нове ОС правильно читає ваше обладнання. Ви можете зробити це, клацнувши правою кнопкою миші на Логотип Windows і вибираючи Диспетчер пристроїв. Клацніть по кожній із категорій, і якщо ви побачите щось із жовтим знаком оклику, клацніть правою кнопкою миші та виберітьОновити драйверваріант. Потім Windows шукатиме в Інтернеті потрібний драйвер і намагатиметься його встановити. Якщо ви помічаєте занадто багато відсутніх драйверів, можливо, ваш ПК може бути несумісним з Windows 10, і, можливо, вам доведеться придбати новий настільний комп’ютер або один із найкращих ноутбуків.

Далі, ви можете налаштувати Windows 10, щоб виглядати як Windows 7, або ознайомитися з нашим посібником щодо використання Windows 10.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found