Як зробити джейлбрейк вашого iPhone або iPod Touch

У магазині Apple Store понад 2,2 мільйона додатків, але Apple Store не схвалює багато сторонніх програм з тих чи інших причин. Єдиний спосіб встановити ці сторонні програми на ваш пристрій - це зробити джейлбрейк. Пристрій джейлбрейка дає можливість встановити ОС на ваш вибір. Ви також можете використовувати розбитий пристрій для встановлення програм із файлів APK, а не для завантаження вмісту з Apple Store.

Втеча з в’язниці вашого iPhone або iPod Touch відкриває нові можливості щодо налаштування та надає вам більше свободи. Влаштування пристрою у в’язницю - це складний процес, але він допоможе вам отримати більше від свого iPhone або iPod Touch.

Зверніть увагу: Оскільки iPad відійшов від iOS за допомогою iPadOS, наведені нижче методики для iOS 13 навряд чи будуть працювати на iPad під управлінням iPadOS. Якщо у вас є старіший iPad, тоді ви все одно зможете зробити джейлбрейк старих версій iOS на iPad - тільки не будь-який iPad, що працює на iPadOS.

Що таке джейлбрейк?

Перш за все, давайте хвилинку запам’ятаємо, що цей посібник не є гарантією того, що ви успішно зробите джейлбрейк свого iPhone або iPod. Маючи справу з чимось на зразок джейлбрейка, завжди є невелика ймовірність, що щось може піти не так із вашим телефоном, і ми не можемо нести за це відповідальність. Але втеча з в'язниці, особливо з Pangu, надзвичайно проста, і з вами повинно бути прекрасно.

Щоб зробити джейлбрейк ваш iPhone означає, що ви звільняєте його від обмежень, накладених Apple. Звільнення пристрою означає, що він може встановлювати програми поза межами Apple iTunes App Store, і ви можете возитись із раніше обмеженими аспектами пристрою iOS. Джейлбрейк також може допомогти вам розблокувати ваш iPhone, щоб зробити його доступним на інших операторах. Однак також варто зазначити, що Apple застерігає від джейлбрейку вашого iPhone або будь-якого іншого пристрою iOS.

Після того, як ви закінчите джейлбрейк вашого iPhone, ви можете перевірити наші вибори найкращих додатків та ігор для iPhone.

Резервне копіювання ваших цінних даних

Коли мова йде про джейлбрейк пристрою, завжди найкраще зробити його резервну копію. Ви можете створити резервну копію свого iPhone за допомогою iCloud, і iTunes повинен автоматично створювати резервні копії пристрою кожного разу, коли ви підключаєте його. Якщо у вас Mac OS Catalina або новіша версія, ви можете створити резервну копію iPhone безпосередньо на своєму Mac за допомогою Finder. Не забудьте запустити резервну копію свого пристрою перед початком процесу джейлбрейку, щоб вся ваша музика, додатки, фільми та все, що між ними, були успішно збережені на вашому комп’ютері або в хмарі. Таким чином, як тільки ви завершите процес джейлбрейка, ви зможете запустити відновлення і отримати все назад. Просто переконайтеся, що нещодавно синхронізували свій пристрій. Запуск синхронізації в iTunes створить резервну копію пристрою за замовчуванням.

Початок процесу джейлбрейка

Для того, щоб розпочати процес джейлбрейку, потрібно спочатку оновити пристрій до останньої версії iOS. У цьому випадку це буде iOS 13. Ви можете використовувати iTunes для керування своїм оновленням або використовувати більш зручне бездротове оновлення (OTA), яке пропонує ваш пристрій (Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення).

Як тільки ви підключите пристрій до iTunes, він запропонує завантажити та запустити оновлення iOS для свого пристрою. Якщо ви ще не оновились до останньої версії iTunes, то вам слід зробити і це. Якщо ви використовуєте новіший Mac і більше не маєте iTunes, ви можете оновити свій iPhone за допомогою Finder. Якщо ваш пристрій не зламаний, ви оновите його до iOS 13 без проблем. Якщо ваш пристрій зламано, iOS не зможе завершити оновлення та перейде в режим відновлення. Не панікуйте! Просто дозвольте iTunes або Finder запустити відновлення з останньою версією iOS. Після завершення роботи пристрій буде скинуто до заводських налаштувань.

У будь-якому випадку поки що не синхронізуйте пристрій. Натомість швидко налаштуйте пристрій за допомогою Wi-Fi, вашого Apple ID та всього іншого, що він запитує. Ви також можете пропустити їх зараз і повернутися до них пізніше. Перш ніж продовжувати, перейдіть на головний екран.

Для iOS 13 та новіших версій

Для цього наступного кроку вам зовсім не потрібен комп’ютер - просто пристрій iOS, який потрібно зламати. Щоб перестрахуватися, перезавантажте пристрій.

Hexxa Plus - перша компанія, яка випустила джейлбрейк-рішення для iOS 13, тому доречно, що це метод, який рекомендує Pangu. Таким чином, ми швидко проведемо вас із його встановленням.

  1. Завантажте Hexxa Plus на свій пристрій. Переконайтеся, що ви отримали доступ до цього посилання зі свого пристрою iOS, оскільки воно не буде працювати на ПК чи MacBook.
  2. Торкніться Дозвольте > Завантажити щоб завантажити його у свій профіль пристрою iOS 13. Тоді вирушайте до Налаштування> Профіль завантажено і торкніться завантаженого посилання. Можливо, вам доведеться підтвердити пароль вашого пристрою, перш ніж продовжувати.
  3. Після встановлення програми Hexxa Plus ви також можете встановити репо. Pangu рекомендує Cydia, і щоб завантажити його, відкрийте програму Hexxa Plus і торкніться Отримати репо.
  4. Прокрутіть до Список репозиторіїв менеджерів програм і торкніться його, а потім скопіюйте адресу “//ios.cyrepo.tk/”.
  5. Повторно відкрийте програму Hexxa Plus і торкніться Витяг Repo. Потім вставте скопійовану адресу та торкніться Гаразд для вилучення репозиторію Cydia.
  6. Торкніться значка Завантажити , потім натисніть Дозволити> Перейти до налаштувань> Завантажений профіль> Встановити. Ввівши свій пароль, щоб авторизувати його, вам просто потрібно торкнутися Встановити> Готово.

Тепер, коли це встановлено, ви можете використовувати його для завантаження інших програм джейлбрейка або встановлення іншого ринку.

Інші методи джейлбрейка доступні на сторінці Pangu 8, і якщо вам потрібно зробити джейлбрейк у попередній версії iOS, є сторінки для iOS 12.4, iOS 12, iOS 11.4.1 або навіть старшої версії.

Відновлення пристрою за допомогою iTunes або Finder

Після того, як ви завершите фактичний процес джейлбрейку, важливо не поспішаючи відновити всі свої дорогоцінні дані назад на свій пристрій iOS. Якщо ви раніше не зламали пристрій, вам може не знадобитися робити це, оскільки ваш пристрій переніс усі ваші дані в процесі втечі з в'язниці. Якщо ви вже зламали пристрій раніше, це буде потрібно, оскільки вам доведеться відновити, щоб пристрій оновився.

Просто підключіть iPhone, iPad або iPod Touch назад до комп’ютера, і все зробить iTunes або Finder. На час відновлення ваші програми, музика, фотографії та дорогоцінні дані повинні повернутися туди, де вони належать.

Зробіть танець перемоги!

Вітаємо! Ви зробили це. Ви успішно завершили процес джейлбрейка та відновлення для вашого пристрою iOS. Не забудьте запустити Cydia та ознайомитися з усіма дивовижними новими програмами та інструментами, якими ви можете скористатися.

Взаємодія вашого пристрою iOS простіша, ніж будь-коли, і якщо ви досвідчений користувач, може бути дуже цікаво розкрити справжній потенціал вашого iPhone або iPad. Незважаючи на те, що Apple заявляє про ризики втечі з в'язниці, вам слід розглянути варіант, щоб отримати максимальну віддачу від пристрою iOS.

Останні повідомлення