Як встановити Flash на телефон або планшет Android

Коли Google випустив Android 4.1 Jelly Bean у 2012 році, підтримка Flash опинилася на підлозі роздільної кімнати, яку більше не можна завантажувати в Google Play Store і випала з мобільної платформи. Зручний для перегляду телевізора на телефоні чи для гри в безліч онлайн-ігор, Flash - це програма, яка відрізняє екосистему Android від iOS в кращу і гіршу сторону.

Сьогодні користувачі Android працюють зі своїми телефонами нестандартно, не використовуючи Flash, проте багато хто все ще бажає способу повернути програмну платформу знову. На щастя, Adobe це зрозуміла і тепер дозволяє користувачам Android завантажувати її програвач Flash безпосередньо з веб-сайту компанії. Оскільки Flash більше не підтримується на пристроях Android, ви не знайдете жодних оновлень безпеки, виправлень помилок чи офіційної підтримки. Ви також можете зіткнутися з проблемами стабільності під час завантаження та використання Flash, багато з яких погіршуються при використанні сучасних пристроїв із новішими версіями Android, таких як Marshmallow, Nougat, Oreo та Pie.

Тим не менше, читайте далі, якщо ви все ще налаштовуєтесь на встановлення Flash на свій пристрій.

Встановлення Flash на пристрої Android, що працюють під управлінням Android 4.1 або новішої версії

Якщо у вас ОС Android 4.1 - вона ж Jelly Bean - або новіша, вам потрібно лише встановити на вашому пристрої браузер, що підтримує Flash. Однак вони стають рідкісними. Давайте розглянемо два варіанти, які ми зараз можемо рекомендувати, якщо ви вважаєте за необхідне мати справу з Flash-вмістом на своєму пристрої Android.

Пуфін

Коротше кажучи, якщо вам потрібен доступ до Flash-вмісту на вашому пристрої Android, найкращим варіантом буде встановити браузер Puffin. Він запускає Flash у хмарі, хоча робить це так, ніби він працює локально на вашому пристрої. Ви можете грати в ігри, переглядати відео та отримувати доступ до безлічі Flash-вмісту. Він також може похвалитися швидкими швидкостями та шифрує ваші дії в Інтернеті, плюс, якщо вас турбує безпека в Інтернеті. Puffin також пропонує всілякі інші інструменти та безліч тем.

У чому суть? Хмарні сервери, які обробляють ваш веб-перегляд, базуються в США. Якщо для вмісту, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, є обмеження щодо розміщення, то вміст може бути недоступним для користувачів за межами США. Браузер також заблокований у таких країнах, як Китай, Саудівська Аравія та Об’єднані Арабські Емірати. Тим не менше, Puffin залишається вашим найкращим варіантом, якщо вам потрібен доступ до Flash на вашому пристрої Android.

Android

Photon Flash Player і браузер

Ще одним чудовим способом доступу до Flash-вмісту, як в Інтернеті, так і на телефоні, є Photon Flash Player & Browser. Додаток підтримує не лише Flash-відео, а й Flash-ігри, тож якщо ви відчуваєте трохи ностальгію, ви можете пограти в деякі з цих класичних онлайн-ігор. Як і слід було очікувати, програма підтримує такі формати, як FLV та SWF, хоча вона також підтримує і більш сучасні формати - тож, якщо ви хочете зробити це своїм браузером за замовчуванням, ви можете це зробити.

Ще однією чудовою особливістю тут є те, що Photon Flash Player & Browser стверджує, що він працює як VPN, коли ви використовуєте його. Іншими словами, це гарантує, що навіть коли ви перебуваєте у загальнодоступній мережі, ваш перегляд є безпечним та приватним. Крім того, він розблокує вміст.

Android

Встановлення Flash на пристрої Android, що працюють під управлінням Android 4.0 або новішої версії

Перш ніж ми почнемо, ви хочете переконатися, що на вашому телефоні або планшеті працює операційна система між Android 2.2 та 4.1. Ви можете дізнатися, в якій ОС працює ваш пристрій, перейшовши до Налаштування> Про телефон (або Про планшет).

Крок 1: Налаштуйте параметри безпеки

Як тільки наведені вище передумови будуть упорядковані, може початися справжнє задоволення від встановлення Flash на вашому пристрої Android. По-перше, увійдіть у налаштування безпеки телефону, щоб дозволити завантажувати програми за межами Google Play. Для цього перейдіть до Налаштування> Програми (для старих операційних систем Android), або Налаштування> Безпека (для Android 4.1 Jelly Bean) і встановіть прапорець біля Невідомі джерела. Він повинен попросити вас підтвердити свій вибір, і коли він підтвердить, виберіть гаразд. Тепер, коли ваші налаштування безпеки змінилися, поверніться на головний екран і відкрийте браузер. Знову ж таки, Google Chrome не працюватиме для цього на пристроях Android, які використовують Jelly Bean 4.1 або новішої версії.

Дозволити невідомі джерела Android

Крок 2: Завантажте Flash із веб-сайту Adobe

Перейдіть до архівів Adobe Flash Player у своєму браузері та прокручуйте вниз, поки не з’явитеся списки завантажень програвача Android Flash, де ви знайдете два окремі розділи: один із посиланнями для завантаження для останніх версій операційної системи та інший для версій, сумісних з ОС Android 2.1-2.3 та 3.0. Найновіші оновлення Flash Player для Android (11.1.111.73 для Android 2.x і 3.x та 11.1.115.81 для Android 4.0.x) були випущені в 2013 році і ведуть до обох розділів. Ми рекомендували вибрати найновіше, сумісне завантаження для вашого пристрою Android.

Завантаження Adobe Flash Player

Після натискання на сумісне завантаження програма встановлення Flash Player повинна розпочатися автоматично. Коли завантаження завершиться, поверніться на головний екран або закрийте браузер.

Крок 3: Встановіть Flash Player

Далі відкрийте на телефоні сповіщення та торкніться файлу під назвою «install_flash_player.apk». Коли з’явиться попередження про завантаження, торкніться Встановити щоб розпочати встановлення Flash на вашому пристрої Android.

Спалах1

Далі торкніться Готово після завершення інсталяції та клацніть назад у браузері запасів вашого телефону, щоб увімкнути нові плагіни. Якщо ви використовуєте Android 3.0 або пізнішу версію, перейдіть до меню веб-переглядача та натисніть Налаштування> Додатково> Увімкнути плагіни. Якщо ви використовуєте Android 2.2 або 2.3, увійдіть у меню свого браузера та натисніть Додаткові налаштування> Увімкнути плагіни. Після активації плагінів ваш телефон Android повинен почати використовувати Flash. Ви можете запустити Flash-тест, відвідавши цей сайт; Ви побачите коротку флеш-анімацію вгорі, а потім інформацію про версію.

Крок 4: Повторно активуйте Налаштування безпеки

Тепер, коли завантаження завершено, не забудьте повернутися до папки "Налаштування" - або до папки "Безпека", якщо у вас Android 4.1 - і зніміть прапорець Невідомі джерела , щоб захистити пристрій Android. Як тільки налаштування безпеки повернуться до звичного, ви зможете використовувати Flash Player на своєму телефоні або планшеті Android. Якщо у вас виникають проблеми із завантаженням або ви хочете отримати посилання на веб-сайт Adobe, ви завжди можете відвідати сторінку поширених запитань щодо Flash Player.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found