Як вимкнути сповіщення в Android (кожна версія)

попередження або безшумні сповіщення android 10 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Однією з головних сильних сторін платформи Android завжди була система повідомлень. На жаль, деякі розробники додатків зловживають нею, щоб спамувати вас рекламними повідомленнями, спонуканнями до запуску їхньої програми та простими старими безглуздими оновленнями. Очевидна відповідь полягає у видаленні програмного забезпечення, що порушує правила, але що, якщо це додаток чи гра, якими ви любите користуватися? Має бути інший шлях, правда? Давай дізнаємось.

З кожною новою версією Android Google вдосконалював спосіб взаємодії користувачів із сповіщеннями. Хоча деякі налаштування доступні лише для певних виробників, інструкції, які ми демонструємо, можна виконати на будь-якому пристрої під управлінням Android. Якщо ви працюєте на Android 6.0 Marshmallow або пізнішої версії, ви також можете перевірити, як використовувати режим «Не турбувати», щоб додавати програми в чорний список, щоб вони не надсилали вам сповіщення.

Як вимкнути сповіщення в Android 10

як вимкнути сповіщення на знімку екрана Android 20200526 102922 nova launcher -як вимкнути сповіщення на знімку екрана Android 20200526 102928 nova launcher -як вимкнути сповіщення в налаштуваннях екрану Android 20200526 102939

Остання версія Android представила попередження та безшумні сповіщення. Перше - це ваше стандартне сповіщення, яке дзвонить або вібрує у вашому телефоні та відображається у вигляді значка в рядку стану. Останній мовчить, але доступ до нього можна отримати, відкривши панель сповіщень.

 1. Щоб вимкнути вхідні сповіщення, відкрийте панель сповіщень.
 2. Натисніть і утримуйте сповіщення.
 3. Включити Безмовний та натисніть Зберегти.
 4. Щоб загалом зупинити сповіщення, вимкніть перемикач управо.
 5. Ви можете отримати докладнішу інформацію за допомогою налаштувань сповіщень, натиснувши Деталі і налаштування звідти.

Важливо знати, що не всі додатки пропонують вам дозвіл на вимкнення сповіщень. Наприклад, такі системні програми, як оновлення програмного забезпечення, вважаються важливими для благополуччя вашого пристрою Android, тому їх не можна вимкнути.

Як вимкнути сповіщення в Android 9.0 Pie

повідомлення android 9 0 пиріг p 3повідомлення android 9 0 пиріг p 4повідомлення android 9 0 пиріг p 5

Щоб вимкнути небажані сповіщення на Android 9.0 Pie:

 1. Просто натисніть і натисніть на нього, і ви побачите опцію Зупинити повідомлення.
 2. Ви також можете торкнутися піктограми інформації - "i" - у верхньому правому куті, щоб перейти в налаштування програми. Тут ви можете вибрати Повідомлення і точно налаштуйте, які сповіщення ви робите, а які не хочете отримувати від цієї програми, або вимкніть їх усі.
 3. Для більшої наочності сповіщення, яке ви щойно отримали, слід виділити, щоб ви могли його вимкнути.

Якщо натиснути на панель сповіщень, унизу ліворуч з’явиться нова опція Керування сповіщеннями. Ви також можете зайтиНалаштування> Програми та сповіщення> Сповіщення> Сповіщення про програми щоб переглянути список сповіщень, які ви отримували, і ви можете відсортувати їх Найновіший або Найчастіше, що зручно для того, щоб розкопати ці постійні досади і раз і назавжди їх вимкнути.

Однією чудовою новою розробкою в Android 9.0 Pie, на яку варто звернути увагу, є той факт, що система помітить, коли ви неодноразово відводите сповіщення, не натискаючи на нього та не розгортаючи, і вам буде запропоновано вимкнути сповіщення з цієї програми.

Як вимкнути сповіщення в Android 8.0 Oreo

Як вимкнути сповіщення в Android 8.0 OreoЯк вимкнути сповіщення в Android 8.0 OreoЯк вимкнути сповіщення в Android 8.0 Oreo

В Android 8.0 Oreo ви отримуєте більш точний контроль над своїми сповіщеннями, ніж будь-коли раніше. Натискання сповіщення в Android 8.0 Oreo все одно відкриє програму, яка його надіслала, але ви також можете провести пальцем справа наліво, щоб закрити сповіщення.

 1. Якщо провести пальцем лише частину шляху справа наліво, ви побачите дві піктограми.
 2. Піктограма шестірні дає вам можливість заблокувати сповіщення від цієї програми чи гри.
 3. Ви можете побачити простий перемикач, щоб вимкнути сповіщення для цієї програми, з можливістю торкнутися Більше налаштувань щоб перейти на сторінку сповіщень програми.
 4. Або ви можете отримати можливість натиснути Всі категорії щоб побачити, які саме сповіщення надсилає програма або послуга, та вимкнути їх окремо.
 5. Піктограма годинника дозволяє відкласти сповіщення та вибрати період часу, на який потрібно відкласти його.

Щоб переглянути та встановити сповіщення так, як вони вам потрібні, для всіх програм, перейдіть до Налаштування> Програми та сповіщення> Сповіщення> Сповіщення про програми, а потім торкніться окремих програм і вирішіть, які сповіщення ви хочете, щоб вони надсилали.

Ви також можете вимкнути всі сповіщення на заблокованому екрані черезНалаштування> Програми та сповіщення> Сповіщення> На екрані блокування і потім Не показувати сповіщення взагалі.

Перегляньте наші поради щодо Android 8.0 Oreo, щоб дізнатись більше про цю версію платформи Google.

Як вимкнути сповіщення в Android 7.0 Nougat

Як вимкнути сповіщення в Android 7.0 NougatЯк вимкнути сповіщення в Android 7.0 NougatЯк вимкнути сповіщення в Android 7.0 Nougat

У Android 7.0 Nougat натисканням сповіщення відкриється програма чи гра, яка їх надіслала, але ви також можете провести пальцем праворуч вліво, щоб закрити сповіщення.

 1. Якщо просто провести пальцем справа наліво, праворуч з’явиться значок шестірні.
 2. Торкніться значка шестірні, і ви знайдете можливість вимкнути або заблокувати сповіщення від цього додатка чи гри.
 3. Ви також можете торкнутися Більше налаштувань унизу, щоб перейти на сторінку сповіщень програми та внести подальші зміни.

Якщо ви хочете переглядати свої програми та ігри та встановлювати правила сповіщень одночасно, перейдіть до Налаштування> Сповіщення і вибрати Усі програми зі спадного меню. Натисніть кожну окрему програму, щоб отримати доступ до її налаштувань сповіщень.

Можливо, ви захочете заглибитися в наші поради щодо Android 7.0 Nougat, щоб дізнатись, що ще можна зробити.

Як вимкнути сповіщення в Android 5.0 Lollipop і вище

Google вніс деякі зміни в Android 5.0 Lollipop, щоб запропонувати вам набагато більше контролю над сповіщеннями, які ви бачите. Вперше у вас був спеціальний розділ сповіщень і деяка реальна сила розпізнавати, що ви робите, і не турбувати вас.

 1. Коли сповіщення з’являється у вашій панелі сповіщень, ви можете просто довго натискати на нього, щоб відкрити посилання на сторінку сповіщень для цього додатка через піктограму «i».
 2. Це ярлик до сторінки сповіщень програми, яку ви також знайдете у списку Налаштування> Звук і сповіщення> Сповіщення програми.
 3. Тут перелічено кожну програму, і ви можете вирішити, чи хочете вимкнути сповіщення, перемикаючи Блок варіант.

Ви також можете використовувати Пріоритет можливість гарантувати, що сповіщення тягнуться до верхньої частини вашого списку сповіщень і все одно надходять, коли ви ввімкнули Дозволити лише пріоритетні переривання через Налаштування> Звук і сповіщення> Перебої> Коли надходять сповіщення.

Якщо ви використовуєте PIN-код, шаблон або пароль для блокування екрана, ви також можете встановити сповіщення як Чутлива, що запобіжить відображенню вмісту сповіщень на екрані блокування. Наприклад, ви отримаєте сповіщення про нове повідомлення електронної пошти, але воно не відображатиме жодного вмісту в ньому.

Як вимкнути сповіщення в Android 4.1 Jelly Bean і вище

Якщо ви качаєте Jelly Bean або KitKat на своєму пристрої Android, то ваше завдання просте. Той факт, що Google працював у системі для ідентифікації відповідального додатка та назавжди вимкнення сповіщень, є досить чітким знаком того, що спам-повідомлення ставав проблемою.

 1. Просто довго натискайте на нього і Інформація про програму з’явиться.
 2. Натисніть на це, і ви потрапите прямо на екран управління додатками, де ви можете зняти прапорець Показати сповіщення і звільнитися від спаму.
 3. Це означає, що всі сповіщення від цієї програми буде вимкнено. Як зазначається в попередженні, "Якщо вимкнути сповіщення для цього додатка, ви можете пропустити важливі попередження та оновлення".

Ви також можете перейти до Налаштування> Програми і посуньте по Всі на вкладці та запускайте кожну програму, знімаючи прапорець Показати сповіщення коробку для всього, що ви не хочете, щоб вас турбувало.

Як вимкнути сповіщення в старих версіях Android

Жахлива правда зі старими версіями Android полягає в тому, що ви перебуваєте на милість розробника програми. Кожен окремий додаток має власну систему сповіщень. Щоб побачити, чи можете ви вимкнути або налаштувати свої сповіщення, потрібно запустити відповідну програму та натиснути Меню кнопку. Ви повинні знайти опцію сповіщень у Налаштування. Немає стандарту, тому він може бути де завгодно, а може і взагалі не бути варіантом.

Великі програми, такі як Facebook, мають цілий спектр опцій сповіщень. Ви можете приймати рішення щодо попереджень, вібрацій та вибору мелодій дзвінка, а також диктувати, що має викликати попередження. У деяких додатках взагалі немає опцій сповіщень. Facebook хоче переконатися, що ви знаєте, що відбувається на платформі. Він також хоче, щоб ви частіше відвідували додаток. Однак у деяких додатках немає опцій сповіщення - і все залежить від розробника.

Налаштування сповіщень

Можливість налаштування сповіщень у налаштуваннях програми дуже зручна. Ви можете обійти досаду одного тону для всіх своїх сповіщень і встановити спеціальний (або дуже нудний) тон для цих несуттєвих спливаючих вікон. Встановіть однаковий звук для всіх несуттєвих оновлень, і вам не потрібно вимикати сповіщення. Тим не менше, ви миттєво дізнаєтесь, що яке б повідомлення не було, це не той текст, який ви чекаєте.

Також непогано встановити різні мелодії дзвінка та вібрації для різних речей. Таким чином, ви добре уявляєте, чи потрібно це перевіряти чи ні. У більшості людей є як тон, так і вібрація для дзвінків, а може і вібрація для текстів та електронних листів. Налаштування різних сповіщень для різних програм може допомогти вам розрізнити їх, не перевіряючи екран телефону. Ви можете знайти додаткові параметри в налаштуваннях телефону, залежно від типу вашого пристрою.

Починаючи з переходу в режим польоту і блокуючи все до оновлення налаштувань тембру для кожного додатка, Android пропонує безліч способів вимкнути - або персоналізувати - сповіщення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found